Co to jest?! Niebywałe zjawisko na Mazowszu. UFO w Polsce? [VIDEO]

UFO widziane na Mazowszu. / foto: YouTube
UFO widziane na Mazowszu. / foto: YouTube

Tropiciele UFO są pewni, że tym razem tajemnicze obiekty pojawiły się na Mazowszu, w sieci pojawiło się już kilka nagrań z domniemanego zajścia. Chodzi o okolice Nasielska, Płońska i Ciechanowa, gdzie teraz ściągają kolejni amatorzy UFO.

Według osób na co dzień tropiących UFO to najliczniejsze od 20 lat manifestacje niezidentyfikowanych obiektów latających w Polsce. Chodzi o niezidentyfikowane światła, które mogą obserwować mieszkańcy mazowsza.

Na YouTubowym kanale UFO Alarm pojawiły się nagrania, które mają sugerować, że niezidentyfikowane obiekty pojawiły się na Mazowszu. Do „zawodowych” tropicieli UFO zgłosiło się w tej sprawie już blisko sto osób.

Zjawisko ma charakter masowy i powtarzalny. Musimy zapytać władz o to, co się dzieje – mówi badacz UFO Janusz Zagórski. Widoczne światła pojawiają się w całkowitej ciszy, poruszają się poziomie, a po chwili opadają do ziemi.

Źródło: Radio Zet/YouTube

1 KOMENTARZ

  1. Może Bóg/Bogowie przylecieli znowu aby przypomnieć zaburzonym, że Sodoma i Gomora to jednak nie bajki!? A może… tylko się uaktywnili przed pełzającym (jeszcze) konfliktem (jak przed 2-gą wojną) w którym może zginąć ZNOWU! wielu niewinnych przez niewielu winnych!?… Ponoć przed wybuchem wielkich rzezi na ziemi UFO tak zawsze „manifestuje”, ale ponoć to tylko spiskowe teorie, które dziwnym trafem, po czasie, nie są teoriami spiskowymi tylko FAKTEM!…

Comments are closed.