Kiedy będzie wojna i czy Polska ucierpi? Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Dostało się też PiSowi

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube
REKLAMA

W wywiadzie telefonicznym udzielonym Robertowi Bernatowiczowi z Fundacji Nautilus jasnowidz Krzysztof Jackowski odpowiedział na kilka pytań internautów. Padło między innymi pytanie „kiedy będzie wojna i czy Polska ucierpi?”

„Wojnę już mamy” – stwierdził jasnowidz. „I to nie jest wykręcanie się Jackowskiego od tego co mówi. Jackowski jest konsekwentny” – dodał.

REKLAMA

„Powiem tak: Zainfekowanie Europy (…) Przepraszam, nie generalizujmy – nie chodzi o tych biednych ludzi, których wojna pogoniła tutaj…”

W tym momencie połączenie zostało na chwilę przerwane wiec Robert Bernatowicz dopytał:

– Ale zainfekowanie czym bo przerwało nam na chwilkę?

„- Zainfekowanie Europy uchodźcami. Europa już nie jest normalną Europą i w każdej chwili Europa może wybuchnąć w sensie wewnętrznym. I to się stanie. Bliski Wschód to jest już od dawna początek wojny, Syria” – stwierdził Jackowski.

„- I uważam, że to co się ostatnio stało w Polsce… Dziwi mnie, że PiS zgodził się na tą konferencję przeciw Iranowi w Warszawie. Ja uważam, że PiS postąpił bardzo nieładnie, rząd postąpił bardzo nieładnie, bo przecież Polska też historycznie dużo zawdzięcza Iranowi, który przyjął wielu naszych uchodźców w potrzebie. Nasze stosunki były jak najbardziej normalne, a organizowanie takiej konferencji w Warszawie jest czymś niedobrym” – powiedział Jackowski.

„Uważam, że wojna wisi i niech nas nie zmyli pozór takiego niby to spokoju. Ten spokój potrwa krótko” – stwierdził.

„Ja jestem konsekwentny i konsekwentnie powtarzam jedną rzecz: 2018 rok był ostatnim rokiem spokoju i pewności, że jakiś spokój w Europie jest. Uważam, że 2019 już taki nie będzie. Jak na razie mamy marzec i nic nie zapowiada, nie ma żadnych poszlak żeby coś się miało dziać wokół Europy, w Europie czy na Bliskim Wschodzie poważnego. Ale spokojnie. To jest dopiero marzec , ja jestem konsekwentny i nie wypieram się swoich słów” – zakończył złowieszczo Krzysztof Jackowski.

Źródło: yt/Fundacja Nautilus

REKLAMA