Co Stanisław Michalkiewicz sądzi o jasnowidzu Jackowskim? Wielu będzie zaskoczonych odpowiedzią publicysty

Stanisław Michalkiewicz oraz jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube
Stanisław Michalkiewicz oraz jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube

Stanisław Michalkiewicz w trzynastej już serii pytań od widzów odpowiadał m.in. na pytanie o jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Odpowiadając na pytanie Internauty publicysta „Najwyższego Czasu!” dość przychylnie i uprzejmie wypowiedział się na temat widzącego z Człuchowa.

Stanisław Michalkiewicz od pewnego czasu odpowiada na pytania Internautów w formie viedobloga. Tym razem jeden z nich zapytał: Co pan sądzi o jasnowidzu Krzysztofie Jackowskim i jego przepowiedniach politycznych oraz ogólnie o jasnowidzeniu?

No nic nie sądzę, bo ja nie znam tych przepowiedni, zwłaszcza politycznych, pana Jackowskiego – odpowiedział Michalkiewicz.

Być może że pan Jackowski po prostu jest dobrym analitykiem politycznym, w związku z tym może bardzo wiele rzeczy przewidzieć, do tego nie trzeba mieć jakichś dyplomów – mówił Michalkiewicz.

Przeważnie ci dyplomowani to nic nie wiedzą, naczytali się tyle, tyle różnych pozycji że od tego zgłupieli i związku z tym są podatni na różne takie pseudonaukowe eksperymenty – dodał.

No a Pan Jackowski po prostu ufa własnemu rozsądkowi, co jest bardzo przydatne – powiedział publicysta „Najwyższego Czasu”.

Źródło: YouTube/TVAsme