Co Stanisław Michalkiewicz sądzi o jasnowidzu Jackowskim? Wielu będzie zaskoczonych odpowiedzią publicysty

Stanisław Michalkiewicz oraz jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube
Stanisław Michalkiewicz oraz jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube

Stanisław Michalkiewicz w trzynastej już serii pytań od widzów odpowiadał m.in. na pytanie o jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Odpowiadając na pytanie Internauty publicysta „Najwyższego Czasu!” dość przychylnie i uprzejmie wypowiedział się na temat widzącego z Człuchowa.

Stanisław Michalkiewicz od pewnego czasu odpowiada na pytania Internautów w formie viedobloga. Tym razem jeden z nich zapytał: Co pan sądzi o jasnowidzu Krzysztofie Jackowskim i jego przepowiedniach politycznych oraz ogólnie o jasnowidzeniu?

No nic nie sądzę, bo ja nie znam tych przepowiedni, zwłaszcza politycznych, pana Jackowskiego – odpowiedział Michalkiewicz.

Być może że pan Jackowski po prostu jest dobrym analitykiem politycznym, w związku z tym może bardzo wiele rzeczy przewidzieć, do tego nie trzeba mieć jakichś dyplomów – mówił Michalkiewicz.

Przeważnie ci dyplomowani to nic nie wiedzą, naczytali się tyle, tyle różnych pozycji że od tego zgłupieli i związku z tym są podatni na różne takie pseudonaukowe eksperymenty – dodał.

No a Pan Jackowski po prostu ufa własnemu rozsądkowi, co jest bardzo przydatne – powiedział publicysta „Najwyższego Czasu”.

Źródło: YouTube/TVAsme

12 KOMENTARZE

  1. spierałbym się co do pojęcia: jasnowidz. Moim zdaniem obaj panowie, w niczym im nie uchybiając – bardziej zasługują na miano – czarnowidzów. Ja zresztą też bardziej w tej grupie się sytuuję… Jasność dostrzec ciężko…

  2. Baca na drzewie piłuje gałąź, na której siedzi. Podchodzi turysta i mówi: „Baco nie piłujcie tej gałęzi, bo spadniecie”. Baca: „A idźcie ceprze, co wy tam wiecie”. Turysta poszedł, baca piłuje dalej i nagle trrrrrrrach!, gałąź się połamała. Baca obolały wstaje i nagle przypomniał sobie turystę: „Jezusicku”, myśli „prorok jakiś…”.

  3. Występowanie telepatii jest potwierdzone doświadczeniami, choć są one najczęściej bojkotowane przez tzw. oficjalną naukę. „Jasnowidzenie” pewnie też występuje u niektórych osób, choć akurat p. Jackowski chyba uwierzył w swoją nieomylność i próbuje przewidzieć wszystko. Tymczasem jest dobry w wyszukiwaniu zaginionych osób, natomiast przepowiednie polityczne czy sportowe wychodzą mu gorzej.

  4. I gdzie tu przychylna opinia. Ta chyba, że nie zna gadania tego oszusta. Co chcieliscie osiągnąć tym artykułem? Bo to napewno nie jest przychylny dla Jackowskiego.

  5. Prosze posłuchać nagrania na kanale pana Jackowskiego yotube „Czary Mary – Bęc, to nie czary”

  6. Jackowski – on chyba bierze jakieś halucynogenne środki. Straszy tylko debili, normalny człowiek wie że to można przeczytać i zobaczyć w mediach. Pewnie jest cichym współpracownikiem, służb które go opłacają by robił ludziom wodę z mózgu.I mordę ma taką oczytaną………

Comments are closed.