Drag queen prowadzący w bibliotece miejskiej zajęcia z dziećmi okazał się pedofilem

Drag queen Albert Gaza, przedstawiający się jako Tatiana Mala Nina/Fot. YouTube
Drag queen Albert Gaza, przedstawiający się jako Tatiana Mala Nina/Fot. YouTube

W jednej z miejskich bibliotek w Houston w Teksasie zajęcia dla dzieci prowadził tzw. drag queen, określający się jako „Tatiana Mala Nina”. Grupa rodziców pro-life odkryła, że prowadzący „Drag Queen Storytime” (ang. Opowieści Drag Queen) to skazany za przestępstwa seksualne pedofil.

„Tatiana Mala Nina”, czyli 32-letni Albert Gaza, został w 2008 rok skazany za napaść seksualną na 8-letniego chłopca. Fakt ten wyszedł na jaw po śledztwie, jakie przeprowadzili rodzice z grupy pro-life Huston MassRessistance.

Od samego początku pomysł zajęć prowadzonych przez drag queen w publicznych instytucjach nie spodobał się rodzicom. Wobec bierności miejskiej biblioteki, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

„Władze biblioteki zawiodły podczas sprawdzania przeszłości (podejrzanego – przyp. red.), pomimo odpowiednich wytycznych oraz ostrzeżeń ze strony MassRessistance” – napisali w oświadczeniu.

Gdyby władze biblioteki przeprowadziły proces rekrutacyjny w sposób staranny, być może zastanowiły by się tym, czy dopuszczenie do zajęć z dziećmi ważącego 90 kg i mierzącego 180 cm wzrostu przestępcę seksualnego jest dobrym pomysłem – mówiła Tracy Shannon, wiceprezes Houston MassRessistance.

W odpowiedzi biblioteka opublikowała oświadczenie, w którym przeprasza za niedopełnienie formalności. Albert Gaza został w trybie natychmiastowym odsunięty od prowadzenia zajęć.

Śledztwo rodzicielskie zaowocowało także 163 stronami akt, które ujawniają wątpliwą przeszłość części prowadzących „Drag Queen Storytime”. Zajęcia były krytykowane na łamach „Breitbart” przez publicystę Johna Nolte.

„Szaleńcy, którzy bronią Drag Queen Storytime uważają, że idea promuje miłość i akceptację (…) racjonalnie myślący rodzice zatroskani o dobro i zdrowie swoich dzieci, świadomi ochrony ich niewinności, szczególnie przed seksualnością dorosłych, pozywają miasto za promocję tego szaleństwa” – pisał.

„Żyjemy w kraju gdzie czytanie Biblii w bibliotece jest zabronione, ale gruby facet w sukience jest okej” – skwitował.

Źródło: PCh24.pl

16 KOMENTARZE

 1. Obrzydliwe, obleśne dziwadło udające słabą kobietką przy 90kg. żywca i wzroście koszykarza?… Każdy przestępca przebiera się za kogoś innego, bo ma coś do ukrycia. Normalny facet i kobieta nie przebierają się za nikogo, tylko są sobą i normalnie żyją! I takich dewiantów zboczonych te terrorystyczne bojówki lgbt i w-uj wiek to!? Tak promują i „zalecają”!? Niech sobie zalecą ci homo terroryści i inni dewianci solidną porcję oleju do rozumu! OD NASZYCH! DZIECI LUDZI HETERO WSZELKIM PRZESTĘPCOM WARA! WON OD NAS DO SWOJEGO PRYWATNEGO PAŃSTWA, TAM TWÓRZCIE SOBIE RODZINY WIELOPOKOLENIOWEGO Z DWÓCH BIOLOGICZNYCH SAMCÓW I SAMIC! DOŚĆ TEGO HOMO TERRORU, DYKTATURY I NISZCZENIA LUDZI!

  • czyli koleś, który wyrzeka się związku z kobietą na całe życie i ubiera na codzień w sukienkę też jest dewiantem? btw u nich też pewłno homoseksualistów, pedofili i gwałcicieli, ale jak pchali religię do szkół to słychać było tylko oklaski

   • Ciężkie jest życie debilo lewactwa.
    Najpierw marksistowska centrala kazała tropić pedofilie wśród księży, teraz każe lewactwu nachalnie propagować pedofilie w szkołach.

   • Koleś nie udaje kim jest, ubiór jest „służbowy” . Poza tym akurat wbrew propagandzie dewiantów, jest znikoma ilość, w tej grupie. Równie dobrze można zakazac pracy trenerom piłki. A w grupie dewiantów udajacych kobiety niestety ilość pedofili jest wieksza niż 50 %

 2. Typowy przedstawiciel lewackiej patologii LGBTNSDAP ze skłonnościami pedofilskimi.

  nczas.com/2018/10/14/sensacyjny-tajny-raport-amerykanskiego-wywiadu-hitler-byl-biseksualista-i-sadomosochista/

 3. Koniec bajeczki drogie dzieci, teraz zajmą się nim dorośli… Politpoprawne lewactwo to jednak choroba psychiczna i szczyt degeneracji gatunku ludzkiego. Taki rak do wycięcia.

 4. w ramach programu „uzupełnienia brakujących rąk do pracy” zaprosić gościa by edukował dzieci Bodnara, Czaskoskiego, córuni Dulkiewicz i innych towarzyszy którzy nam chcą tą wcisnąć.

 5. Kierownictwo biblioteki swiadomie zatrudnilo kryminaliste pedofila. Na nich powinno sie teraz skupic sledztwo, chocby tych samych rodzicow, jesli wladze sie od tego uchylaja. Pedofiloe sie wspieraja.

 6. Czy rodzice i nauczyciele będą mogli sprawdzić nazwiska kolegów Biedronia pracujących w szkołach ?

  • Miejsce dewiantów,przestępców jest zakładach odosobnionych od normalnego społeczeństwa a NIE! w szkołach! Z jakiej racji jacyś koledzy Biedronia mają pracować w szkołach? A Biedroń to kto taki ważny, żeby jego zdanie było wyznacznikiem czegokolwiek dla normalnych ludzi a tym bardziej do wtrącania się do dzieci ludzi hetero!? Niebezpieczeństwa się unika w każdej sytuacji i za wszelką cenę a nie wpycha sztucznie i stwarza zagrożenie, zwłaszcza dla bezbronnych dzieci!

  • tak samo jak prawak – jdno i drugie są przekonane o swojej nieomylności i ślepe na argumenty

Comments are closed.