Dramat Weroniki Rosati. Poskarżyła się na swój los i straci gigantyczne pieniądze

Weronika Rosati i Robert Śmigielski/fot. PAP/Tytus Żmijewski
Weronika Rosati i Robert Śmigielski/fot. PAP/Tytus Żmijewski

Weronika Rosati zwierzyła się mediom ze swoich problemów rodzinnych. Okazało się, że wpadła przez to w jeszcze większe kłopoty. Ma na utrzymaniu dziecko, a firmy zrywają z nią kontrakty reklamowe.

Weronika Rosati opowiedziała w ubiegłym roku mediom o swoim związku ze znanym warszawskim ortopedą Robertem Śmigielskim. Skarżyła się, że była ofiarą „przemocy fizycznej, psychicznej i ekonomicznej”.

Twierdziła, że to jej partner jest odpowiedzialny za to, że samotnie wychowuje swoją córkę, i nigdy nie spodziewała się, że do tego dojdzie.

Okazuje się, że problemy w relacjach ze Śmigielskim to nie koniec kłopotów Rosati. Medialna burza sprawiała, iż część firm, z którymi miała podpisane kontrakty reklamowe zaczęło wycofywać się ze współpracy z aktorką. Wszystko dlatego, iż według firm wizerunek Rosati ucierpiał w wyniku skandalu, a one „chcą się kojarzyć pozytywnie”.

Współczujemy Weronice Rosati z powodu jej problemów z partnerem ale trzeba jasno powiedzieć, że firmy decydując się na współpracę z nią oczekiwały określonych zachowań oraz wizerunku i za to wykładały, zapewne niemałe, pieniądze.

Jeżeli wizerunek, który kupowały został utracony, to Weronika Rosati nie może wypełnić swoich kontraktowych zobowiązań.