Kandydatka do unioparlamentu Róża Thun znów pluje na Polskę. „Jesteśmy krajem, który Unię osłabia”

Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein. Foto: PAP
Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein. Foto: PAP

Euro posłanka, znana ze swoich dużych umiejętności kablowania na Polskę, znów pluje na nasz kraj. Na Twitterze zamieszczono nagranie z niedawnego spotkania z eurodeputowaną PO Różą Thun. Polityk wprost mówi, że Polska jest obciążeniem dla całej Unii Europejskiej.

Różą Thun parę dni temu miał spotkanie zatytułowane „Na czym polega ta robota w Brukseli?”.

Polityk PO po raz kolejny atakował nasz kraj i co rusz podkreślała, że Polska jest dla Unii „problemem”, który osłabia UE jako całość. Jej zdaniem Polska chce jedynie brać pieniądze, ale nic od siebie nie dawać.

Oto co Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein powiedziała: – Mieliśmy tę Unię ożywiać i wzmacniać, ale jesteśmy krajem, który Unię osłabia. Bo to jest jeden organizm i tak to musimy widzieć. Jeśli jeden kraj niszczy praworządność, niszczy prawo, jeżeli sędziowie nie są niezawiśli i niezależni a ten element choruje to trzeba dać mu antybiotyk, bo on musi wyzdrowieć.

Eurodeputowana zapewnia, że Koalicja Europejska jest ewenementem, którego zazdroszczą w całej Europy. – To robi na ludziach bardzo duże wrażenie, że nam się udało w takim szerokim wachlarzu dogadać – mówiła Thun.

Źródło: Twitter

27 KOMENTARZE

 1. Wizją tej nazi-bolszewickiej marksistki jest jeden eurosocjalistyczny obóz koncentracyjny z totalitarną władzą centralną w Berlinie.

   • Proszki biorę na przeziębienie, natomiast wymieniona wyżej marksistka powinna skorzystać z porady psychiatry.

 2. Na odtrutkę zachęcam posłuchać np Grzegorza Ciechowskiego- Nie pytaj o Polskę. Na yt pokazał się oryginalny, stary teledysk. Praskie klimaty.

  • Ale masz marzenia … Osobiscie wolalbym uciac jej jezyk i to okazac by sie moglo znacznie przyjemniejszym widokiem.

   • Mam ten zamiar, ale tylko jak cie ujrze. Tylko prosze mie rozbieraj sie. Tego byloby juz za wiele.

 3. Jak to „jesteśmy”? Niech ta osoba nie identyfikuje się z „tym krajem” tylko z tamtym.
  Osłabia to ta zwiędła ruta swoją perfidią i brakiem wstydu.
  A w ogóle to takie gderanie na przekór, jak będziemy wmawiać, że ich nie chcemy, to się przestraszą, ukorzą, podporządkują i pokornie pójdą z całym tym euro-brothel-em na dno.

 4. wy,rozo von ciul nie macie kraju- dla was egzystuje tylko ein führer, ein reich und ein feind, tz. czlowiek.

 5. Mysla by kto, ze ta zaklamana folksdojczka chce tylko dawac pieniadze a nie brac z UE.

 6. Proszę aby tego damskiego trolla nie identyfikować z Polską. Nie ma z tym krajem nic wspólnego , łącznie z nazwiskiem i imieniem. Zatem pani Goździkowa niech skończy udawać i pokaże legitymację cdu.

 7. To, co robi pani Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein jest zdradą Polski i powinna w Polsce za to odpowiadać. Nie wyobrażam sobie głosowania na nią. Ja ją po prostu skreślam!

 8. Czemu ta p… jeszcze nie stanęła przed trybunałem stanu za przynależność do grupy spinelli, działającej na rzecz zlikwidowania państw narodowych??

 9. To ście,rwo von trabant niech juz zatka pysk,scierwo antypolskie a pfuuu
  y,eba,,,,,,c to ście,rwo

 10. Kiedys Jan III Sobieski osłabił turcję że przez 300 lat do siebie dojsc nei mogła, myślę że to dobry kierunek trzeba zniszczyc eurokołchoz i wrocic do starych czasow oddzielnych krajow.

Comments are closed.