Kuba Wojewódzki chciał zadrwić z Błaszczykowskiego. Takiej odpowiedzi reprezentanta Polski „Król TVN” się nie spodziewał

Kuba Wojewódzki oraz Kuba Błaszczykowski. / foto: Prt Sc TVN
Kuba Wojewódzki oraz Kuba Błaszczykowski. / foto: Prt Sc TVN

TVN pokazuje obecnie kolejną serię autorskiego programu Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz tym razem nie pomylił się i do swojego programu zaprosił Kubę Błaszczykowskiego, gracza Wisły Kraków i reprezentacji Polski. „Król TVN” chciał być zabawny, a wyszło jak zwykle.

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce. Współpracuje z rozgłośniami radiowymi, a przez lata prowadził autorski program w stacji Polsat, by po latach przenieść się do konkurencji z TVN-u.

Wojewódzki zaprosił Błaszczykowskiego, by ten opowiedział o swojej pomocy, której udzielił Wiśle Kraków. Przypomnijmy, że zawodnik udzielił krakowskiemu klubowi pożyczki w wysokości ponad miliona złotych i zgodził się grać przez pół roku za 500 zł miesięcznie.

Samozwańczy „Król TVN” pytał Błaszczykowskiego jak to jest pracować za taką kwotę, jednak zawodnik Reprezentacji Polski nie był zadowolony z tego pytania.

Nie wiem. Wchodzimy na taki temat… A ty powiesz mi, ile zarabiasz? Mnie tylko dziwi, że wieczorem podpisuję kontrakt, a na drugi dzień dziennikarze piszą, co i jak. Nie ma co oszukiwać: napisali prawdę, ale nie do końca – powiedział.

Wojewódzki chciał zabłysnąć idiotycznym żartem i nawiązując do tego, że Błaszczykowski przez lata grał w Niemczech, a także jest osobą wierzącą, zapytał czy nosi bieliznę z napisem „Got mit uns”. Błaszczykowski sprytnie jednak z tego wybrnął, odpowiadając w stylu „Króla TVN” i stwierdził, że…nie nosi bielizny.

7 KOMENTARZE

 1. Poziom programow Wojewodzkiego wola o pomste. Ten czlowiek probuje kazdym swoim tekstem zdobyc podziw i poklask gimbazy.

  • Zupełnie nie rozumiem, po kiegi grzyba Błaszczykowski poszedł do tego trefnisia.
   Do czego mu to potrzebne? Dlaczego rozmienia się na drobne i naraża na szwank swoje dobre imię?
   Przecież u kupy powiatowego można wdepnąć w psią kupę i zbrukać się psimi odchodami.
   Panie Błaszczykowski, nie szkoda panu dobrego imienia?

   • Kuba wszedł już na taki poziom, że nic już mu nie jest w stanie zszargać dobre imię. I jeszcze to podkreślił w meczu z Cracovią. Mój ulubiony trener z Portugalii powinien mocno pogłówkować w przyszłą niedzielę.

 2. Ten program jest po to aby zmienic Polakow na takich idiotow jak jest Wojewódzki — ktory za wkladanie POLSKIEJ FLAGI w g..no — nie zostal oskarzony— a dlaczego? Dlatego ze mamy w Polsce obcy rzad POPIS!

  RODACY BRONMY POLSKI, glosujmy na KONFEDERACJE.

Comments are closed.