Polki do tej pory do niego wzdychają, ale Bohun postarzał się niemiłosiernie. Zobacz, jak dzisiaj wygląda Aleksander Domogarow, gwiazda ekranizacji „Ogniem i mieczem” [VIDEO]

Aleksander Domogarow jako Bohun i jako mąż/fot. YouTube/notemiedonotecreo/Tеатрал Online
Aleksander Domogarow jako Bohun i jako mąż/fot. YouTube/notemiedonotecreo/Tеатрал Online

Za Aleksandrem Domogarowem, który zasłynął w Polsce z roli Bohuna z „Ogniem i mieczem” z 1999 roku (reż. Jerzy Hoffman) do tej pory wzdycha wiele kobiet. Niestety, starość dopada każdego, a 20 lat zmienia wygląd człowieka.

Domogarow to rosyjski aktor, który na brak propozycji pracy w swoim kraju nie mógł narzekać. Jednak skorzystał z propozycji wystąpienia w „Ogniem i mieczem” w Polsce.

Co ciekawe, nie był to pierwszy wybór Hoffmana. Reżyser w roli Bohuna widział pierwotnie Bogusława Lindę.

Odmówiłem, bo scenariusz wydawał mi się plastikowy i komiksowy – mówił w wywiadzie dla „Playboya” Linda.

Angaż Domogarowa okazał się strzałem w dziesiątkę. Filmowy Bohun rozkochał w sobie mnóstwo kobiet. Była to też trampolina dla aktora do kolejnych ról w polskich produkcjach, jak np. „Na koniec świata”, „Fala zbrodni”, „1920: Bitwa Warszawska” czy „Krew z krwi”.

Jednak wygląd aktora przez 20 lat się zmienił. Jak wygląda aktualnie, widzimy na poniższym zwiastunie „Sceny z życia małżeńskiego” w teatrze im. Maksyma Gorkiego.

Źródła: youtube.com/o2.pl/nczas.com

6 KOMENTARZE

  1. Co za debile piszą takie felietony ,weź się rozpędź i uderz głową w ścianę może pomoże.
    Jakie Polki ?

  2. Linda jako Bohun? Ależ to byłaby klęska… prawie jak Neo, którego ponoć pierwotnie miał grać Will Smith :D

    • Ciekawe, czy Linda w „Sarze”, czy w „Operacji Samum” nie był plastikowy i komiksowy.

  3. Ha ha ha już to widzę jak do pierwowzoru banderowca wzdychają Polki. Może sam Domagarow się podobać, ale nic szczególnego w aktorstwie nie ma.

    • W czasie szczytu popularności tego filmu wśród Polek zrobiono sondaż i wyszło, że Polkom bardziej podoba się ekranowy Bohun niźli Skrzetuski. Bo ten pierwszy miał szaleństwo (w domyśle: z miłości) w oczach:-)

Comments are closed.