Religia miłości w praktyce. Student zasztyletował profesora, bo na przyjęciu miały być kobiety

zdj. ilustracyjne. Foto: Facebook
zdj. ilustracyjne. Foto: Facebook

Religia miłości w praktyce. Co mogłoby być powodem, by zamordować swojego profesora? Fakt, że na imprezie pożegnalnej dla profesora, miały wziąć udział również kobiety! To jest niezgodne według studenta z Islamem, więc wziął nóż i zaatakował.

Zamordowanym był Khalid Hameed, profesor wykładający język angielski na Government Sadiq Egerton College. Denat przygotowywał się do przyjęcia, w czasie którego miał pożegnać się z uczelnią, kiedy jeden ze studentów, Khateeb Hussain, zaatakował go nożem.

Jak podaje „Daily Mail” funkcjonariusz lokalnej policji Farhan Hussain stwierdził, że nie ma informacji, aby student był związany z jakąś grupą religijną.

Jednak sam napastnik przyznał, że zaatakował profesora z powodu organizowania przez niego przyjęcia pożegnalnego.

Napastnik tuż po ataku został obezwładniony przez innych studentów biorących udział w przygotowaniach do przyjęcia. Profesora nie udało się jednak uratować – zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Źródło: Rzeczpospolita

11 KOMENTARZE

 1. Islam ma jedną wspólną cechę z socjalizmem, wywołuje u indoktrynowanych nim ofiar psychopatie.

  • ;) :D :D :D D
   O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
   START UP THE ROTORS
   youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
   KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
   Hammer of the Right – NAPISY PL
   youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
   NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
   CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
   youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

 2. Dzicz!! Zwykła prymitywna dzicz!!! I nikt mi nie wmówi, że to u nich „tradycja” i „kultura”!!!

 3. 100/100 islam I Islamisci to zwirzeta dla nich zabic czlowieka to tak jak dla nas spozyc kromke chleba!!

 4. niech sobie to wezma to lepetyn polskie feministki .bo moze kalifat jest jedynym ratunkiem dla POLSKI by uratowac sie przed tymi wscieklymi babami z wscieklymi macicami.

 5. A po co wrzucacie innych do tego samego wora? Też byli tam inni studenci wiary muzułmańskiej i co? Wiedzieli o nóż? Nie. Też zaatakowali? Nie. Wręcz przeciwnie, chcieli uratować profesora i sami ryzykując swoje życie rozbroili kolegę. Bo raczej wiedząc to, to by nawet nie myśleli by powstrzymać go.

  Jak dla mnie wypowiadają się tutaj same cioty i połamane pały życiowe co gówno wiedzą o życiu a tym bardziej o religii/kulturze zagranicznej.

  Gdybyście potrafili użyć muzgu (gdybyście go chociaż posiadali) potrafiliscie by się dowiedzieć że w islamie jest dość mieszana grupa, bo wiara ta jest połamana na – nie chcąc skłamac – na więcej niż 2 części, w jednej uznaje się zabójstwo chrześcijan i traktowanie kobiet jako niewolnice za coś normalnego i dobrego, natomiast w drugiej kobiety mają wolną wolę i słowo i zabijanie nie ma w ogóle miejsca w przypadku żadnej kultury czy wiary.

  Znam 3 dobrych znajomych, którzy są z Ahmaredzu czy Mahgary i są wiary islamskiej. A są to bardzo miłe osoby, nie obrażających nas czy naszej wiary. Powiedzieli mi właśnie o tych konfliktach w ich kraju, gdzie wybuchają sprzeczki z powodu właśnie tego, że w ich Religi nie ma równowagi i są grupy tej złej części co nie popierają tego by kobieta była wolna i nie była traktowana jak niewolnica i że nie praktykuja tego by zabijać dla „doznania obiecanego życia”.

  Ich to rani że Polacy ich wzywają bez podstawie, wiedząc całkowicie gówno o nich. A wam powiem że Polska święta nie jest tak samo nasza wiara, powiedzieli mi że chrześcijanie mieli zwyczaj (i dalej do dziś w niektórych miejscach tak jest) by torturować ludzi w bardzo okrutny sposób a nawet zabijać. Nie wierzyłem zbytnio.

  Weszlem w Wikipedia i się okazało że nas nie uczą tego że dawniej w średniowieczu chrześcijanie w Europie innowiercom obcinali na żywca genitalia, mordowali, torturowali w BARDZO okrutny sposób, że „Christians” żołnierze walczący za chrystianizację potrafili kobiecie w ciąży rozciąć brzuch i zabić dziecko, czy facetowi go rozciąć i wyjąć flaka, wbić go na drewniany szpic, wiazajac sznurem go za ręce do wozu konnego i ciągnąc, śmiejąc się na widok jak konie go ciągną i pijąc w imię „Boga” i stawiając zakład kto zgadnie do ilu mu flaki starczą zanim umrze – tylko dlatego że mieli inną wiarę i chcieli prowadzić normalne życie w zgodzie z wszystkimi. Oklaski dla chrzecijan (dla nas).

  Tak to jest w żadnym kraju nie będą uczyć złych rzeczy o nim i onas, czy także naszej wiarze. Polska i jej wiara nie była święta, w Niemczech też nie uczą że w Polsce były niemieckie obozy śmierci, no bo kto by chciał innym mówić złe rzeczy o ich kraju? No nikt. Polska też do takich należy.

  Zanim coś napiszecie powinniście się puknąc głową przynajmniej 10 razy o ambone w Kościele.

  • To teraz poczytaj sobie o podbojach Saladyna podczas krucjat dziewczynko. Oraz co się dzieje teraz na świecie w krajach arabskich. Cywilizowane to one były tylko przed X wiekiem, potem coraz bardziej dziczało to barachło. Wiadomo, że nie wszyscy, ale jednak w porównaniu do innych religii to coś za dużo słychać o ich wybrykach.

  • ch-ja wiesz moniczka, skoro historii ucz cie kawowi koledzy. pewnie jestes gowniara bez szkoly i dlatego wy-ebalas do uk. dlatego latwo toba manipulowac. juz ci ich szkoda (ale mordowanych bialych juz nie), pewnie sie wstydzisz, ze jestes z Polski, to idz im cmoknac cuchnacego fajfusa, poplacz przy tym za ich niedole i bedzie ci lepiej

Comments are closed.