Skandal w „Big Brother” TVN. Uczestnik zaczął czytać Pismo Święte. Lewaczka nie wytrzymała. „Dlatego na całym świecie cierpi tyle kobiet”

Kłótnia w programie
Kłótnia w programie "Big Brother". / foto: Instagram/bigbrother.tvn7

Program „Big Brother” zapewne przez kolejnych kilka miesięcy trwania dostarczy nam całą masę skandali i skandalików. Tym razem doszło do spięcia między weganką, a mężczyzną, który już na wstępie programu opowiedział o swojej religijności.

Program „Big Brother” powrócił na antenę TVN7 po kilkunastu latach przerwy. W nowej odsłonie nie brakuje barwnych postaci, a dwiema z nich są na pewno Justyna Żak, znana jako „Juszes”, a także Daniel Barłóg.

„Juszes” słynie z tego, że jest weganką i prowadzi kanał na YouTube. Na swoim kanale opowiada o zaletach bycia weganką, a w programie przekonuje, że wszyscy powinni zostać weganami i zrezygnować z jedzenia mięsa.

Zdaje się, że idzie jej to całkiem nieźle, bo już pierwszego dnia wszyscy zjedli wegański obiad. Żak ma jasne poglądy i chętnie się nimi dzieli, co z pewnością doprowadzi jeszcze do wielu spięć.

Tymczasem w programie pojawił się też gorliwy katolik – Daniel Barłóg, który zaczął edukować innych uczestników z podejścia Pisma Świętego między innymi do seksu przedmałżeńskiego i rozwodów.

Stanowisko Daniela było bardzo wyraźnie krytyczne, a Żak nie mogła się z tym zgodzić. – Właśnie dlatego na całym świecie cierpi tyle kobiet – stwierdziła.

Już po dyskusji Justyna i Daniel spotkali się ponownie w kuchni. Tam kiedy emocje już opadły Justyna powiedziała, że darzy Daniela dużym szacunkiem. – Jesteś dla mnie zjawiskiem – powiedziała.

24 KOMENTARZE

  • Haha… dokładnie to samo pomyslalem… kro to qoorva ogląda się pytam? Jaskiniowcy wygineli już. … hmmm

  • Najwyraźniej tak i na dodatek jeszcze łyjają ten bait. Serio aby nabrać się na to wyreżyserowany coś to trzeba mieć IQ na poziomie pantofelka.

  • Przypomniałbym Ci to po wyborach ale jestem pewny, że zmienisz po nich ksywkę i nie będziesz wracać do tematu.

   • Obawiam się, że przy całkowitym braku informacji w TV i radio (gdzie widzów/słuchaczy są miliony) i w gazetach (tu jest troszkę lepiej) sam internet nie wystarczy i przy frekwencji 50-60% będzie baaaardzo trudno zdobyć ponad 800 tysięcy głosów.

    • Podobnie było 4 lata temu i sama partia Korwina zdobyła ponad 7%.

 1. Ostatnio TVN walczy z patostreamerami np. Bystrzak z Youtube, a sami tworzą Big Briothera w którym kopulują i chleją na wizji.

 2. większość moich znajomych wegan, to praktykujący chrześcijanie. Nie widzę związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy weganizmem a mutikulti i ateizmem.

  • ja od jutra mogę być weganinem ale niestety nie sram pieniędzmi i mnie zwyczajnie nie stać na fanaberie

 3. komunistka(feministka) nie wie komu ma się przypodobać, czy swoim towarzyszką komunistką, czy chrześcijanom :) tyle w temacie

 4. Przecież ten pajac jest wzięty specjalnie tvn dobrze wiedział ze z nim bedą jazdy. Ja już mam z niego polew XXI wiek a ten takie pierdoły pociska

 5. Kto ogląda jeszcze takie programy? To było modne lat temu „x”,a nie teraz. Po drugie wielki mi skandal, że ktoś czyta Biblię, a gdyby czytał koran, to wielka „dama” by nawet się nie odezwała, bo zaraz w łeb by dostała. Muzułmanie czytają koran i chwalą się wszem i wobec, że ich religia jest najlepsza, natomiast od kilku lat bycie chrześcijaninem to obciach, ciemnota, itp. O co tu chodzi, bo tylko Chrześcijanie są tak bardzo negowani, wyśmiewani i to z każdym rokiem coraz bardziej.

 6. Kto ogląda tych poy,e,boiw i to ścierwo co??
  te la,chocia,gi nadaja sie tylko do jednego

 7. Chyba przesadzacie mówiąc że to gorliwym katolik. Facet nie chodzi do kościoła i żyje z kobietą na kocią łapę . Wszystko co robi to raczej prowokacja pod publikę ”droga redakcjo”.

Comments are closed.