Tak będą wyglądać lekcje dla dzieci w Warszawie Trzaskowskiego i Rabieja? Szokujące nagranie w sieci [VIDEO]

program dla dzieci z udziałem tzw. drag queen fot. Twitter @ArturStelmasiak
program dla dzieci z udziałem tzw. drag queen fot. Twitter @ArturStelmasiak

Nie milkną echa podpisania przez prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, deklaracji LGBT+. Politycy związani z Koalicja Europejską starają się bagatelizować sprawę i twierdzą, że nie będzie to homopropaganda.

Zobaczmy jak wygląda to w kraju, gdzie takie nauczanie dla dzieci już wprowadzono, by zobaczyć do jakich wynaturzeń to prowadzi.

Bohater tego programu przeznaczonego dla dzieci jest małoletnim transwestytą. Tematem programu jest zademonstrowanie jak mężczyzna może zmienić się z drag queen.

Czy tak właśnie, po kilku latach będą wyglądały lekcje edukacji seksualnej w Warszawie Trzaskowskiego i Rabieja?

Oceńcie sami czy tego typu treści są właściwe dla dzieci oraz jaki wpływ mają na ich psychikę i seksualność.

22 KOMENTARZE

 1. Pedofilskie lekcje LGBTNSDAP czyli jak zostać umysłowo chorym lewackim debilem.

 2. czy zamiast jęczeć, nie możecie po prostu posłać dzieci do prywatnych przedszkoli i szkół?

   • Gdyby tylko to…..
    Ps.: Zobacz jakie komentarze bredzą pod artykułem z LINK’u niżej
    nczas.com/2019/03/20/agrounia-dolaczy-do-konfederacji-korwin-braun-liroy-narodowcy-kolodziejczak-kibicujemy-im-video/comment-page-1/#comment-1025918

 3. O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
  START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
  KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
  NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
  CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
  youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

 4. Powiem krótko…..Nie przeszkadzały mi pedały…..Kiedyś.Byłem tolerancyjny do bólu.Jak pedał się do mnie nie ,,przystawiał,, nawet mógł w moim towarzystwie piwko chlapnąć.Nie obchodziło mnie co robi z kim sypia i jak….Niestety czas zweryfikować wspomnienia z terażniejszością.Więc……Przestałem tolerować pedałów,lesbijki,zmiennopłciowców i resztę tego popieprzonego towarzystwa.Teraz jestem ich zagorzałym wrogiem! I zrobię wszystko żeby ich szlag trafił!

 5. Do tego musiałbyś jeszcze zabronić komórek, komputerów, oglądania TV, no i pilnować, żeby takie dzieci nie kontaktowały się z dziećmi poza twojej szkoły, a najlepiej, żeby dzieci samemu zawozić do szkoły i przywozić prosto do domu i najlepiej, żeby w samochodzie były zasłonięte szyby, żeby przypadkiem po drodze nie zobaczyły chłopców ubranych w sukienki i odwrotnie albo co gorsza całujących się chłopców czy dziewczynki i nie tylko…. Jednym słowem najlepiej byłoby zamieszkać z rodziną na bezludnej wyspie albo z ludźmi wyznającymi te same zasady co ty, itd., itd.,itd. …

 6. Ponieważ chorobą psychiczną nie można się zarazić będziemy wbrew waszej woli rozsiewać homopropagandę i próbować ze zboczeń i dewiacji robić coś co jest normalne.Tak wygląda polityka tęczowych zboczeńców chorych na głowę!!!!

 7. 26 sekund. wyłączam.

  ale zastanawia mnie ta kamelońska sztuczka szatana. oni zniszczą ludzkość. to jest już pewne.

 8. Nie wystarczy robić protesty..Trzeba Eliminować!!!!Tych dwóch z ratusza już dawno powinno być wywiezionych na taczkach.A to wszystko dzieki tobie chora warszawko.

  • Gdyby PiS było zatroskane o dobro przyszłych pokoleń, po „Wiadomościach” powinni puszczać takie filmiki Polakom, polskim rodzicom, dziadkom. Na ewentualne głosy oburzenia odpowiedź powinna być krótka: przecież nie macie nic do ukrycia, chwalicie się chęcią wprowadzenia takich rzeczy do polskiej przestrzeni życiowej, to teraz mordy w kubeł.

 9. Zboczeńców nie wolno dopuszczać do dzieci ! Wystarczy naturę obserwować , nawet dzikie zwierzęta mają dzieciństwo i czas na dorastanie a żaden samiec nie kopuluje z samcem .

 10. Ja dzieci wychowałem i nie dopuścił bym do indoktrynacji Lgbt+P. A młodzi ?Zobaczymy co są warci.

Comments are closed.