Tęczowy terror na Wyspach. Chcą wsadzić do więzienia kobietę za to, że napisała „on” o zmiennopłciowcu

Caroline Farrow/Fot. YouTube
Caroline Farrow/Fot. YouTube

Pójdę do więzienia za swoje przekonania – powiedziała pobożna katoliczka, która w dyskusji na Twitterze na temat edukacji seksualnej w podstawówce napisała „on” do zmiennopłciowca.

Od pięciu miesięcy policja prowadzi dochodzenie, którego przedmiotem jest katoliczka i matka. Kobietę oskarżono o nieprawomyślne nazwanie „transgenderowej kobiety” na Twitterze „on”.

Caroline Farrow, wydawca i dziennikarka czasopism katolickich, relacjonowała, że w poniedziałek zadzwoniła do niej policja, wzywając ją na przesłuchanie. 44-latka przyznała, że mogła opublikować takiego tweeta po występie w „Good Morning Britan” we wrześniu ubiegłego roku. Wzięła wtedy udział w debacie na temat dzieci transpłciowych.

Kobieta oświadczyła, że jest gotowa pójść do więzienia.

– Nie wiem, co jestem podejrzewana. Jedyne, co mogłam zrobić, to odnieść się do 23-letniej transpłciowej kobiety, jako do czyjegoś „syna” – podkreślała.

Chodzi o dziecko Susie Green, która jest matką najmłodszego zmiennopłciowca w Wielkiej Brytanii.

Cały czas staram się być uprzejma na Twitterze, ale według mnie zarówno religijne, jak i naukowe podstawy nie pozwalają zmienić płci, w której ktoś się urodził – podkreślała Farrow.

Jak dodała, rozmawiający z nią oficer miał stwierdzić, że jej tweety z niewłaściwym zaimkiem miały „zły” wpływ na osobę. Może to uchodzić za przestępstwo na podstawie Malicious Communications Act (pol. Ustawa o złośliwej komunikacji). Za popełnienie takiego czynu, według prawa, grozi nawet do dwóch lat więzienia.

Zgodnie z prawem wysyłanie wiadomości, które są nieprzyzwoite lub rażąco obraźliwe, zawierają groźby, czy fałszywe lub uważane za fałszywe informacje, stanowi przestępstwo, jeżeli celem nadawcy jest wywołanie niepokoju lub rozpaczy.

Do wymiany tweetów doszło po debacie telewizyjnej, w której udział brały Caroline Farrow i Susie Green. Ta druga jest aktywistką na rzecz transgenderowców i matką 25-latka, Jackie, która kiedyś była Jackiem. Jack Green został zmiennopłciowcem w wieku 16 lat.

„Nie pamiętam nawet tych tweetów! Prawdopodobnie powiedziałam „on” lub „syn” albo coś takiego. Nie zrobiłam nic złego, nic nielegalnego i z radością odbędę karę więzienia za moje prawo do stwierdzenia, że ludzie nie mogą zmienić płci” – napisała zaniepokojona Farrow na Twitterze.

Prowadzone jest szczegółowe dochodzenie w celu ustalenia, czy miały miejsce jakiekolwiek przestępstwa – powiedział rzecznik Surrey Police.

Oskarżenie w sprawie tweetów Farrow wpłynęło 15 października.

44-letnia kobieta została poproszona o udział w dobrowolnym przesłuchaniu w związku z zarzutem w ramach trwającego dochodzenia – dodał.

Zostaliśmy poinformowani, że od tego czasu pojawiło się wiele zarzutów na Twitterze i będziemy kontaktować się z zainteresowaną osobą w związku z tymi postami – podkreślił.

Sprawa wybuchła w tym samym dniu, kiedy pojawił się wprowadzający „neutralność płciową” słownik Oxford. Autorzy – jak podkreślali – „zmierzyli się z tym drażliwym tematem” wprowadzając zaimki „hir” i „zir” jako alternatywę dla „him” (ang. niego), „his” (ang. jego) lub „her” (ang. jej), a także „peoplekind” zamiast „mankind” (ang. ludzkość) oraz „[email protected]” jako neutralne płciowo określenie osób z Ameryki Łacińskiej.

Źródło: dailymail.co.uk

49 KOMENTARZE

 1. Nie ma kogoś takiego jak „transgenderowa kobieta”. Kobieta może być tylko kobietą, tak jak mężczyzna tylko może być mężczyzną. Reszta, to oszukańcze wymyślanie dyżurnych oszustów na manipulowanie BIAŁYMI! społeczeństwami! Więc chcą ukarać kobietę za coś czego nie ma!? W Europie mamy podejrzany wysyp różnego terroru i dyktatury, tylko wobec białego człowieka na NASZYM! lądzie… Co białemu człowiekowi jeszcze wolno U SIEBIE! i przez kogo nie jest terroryzowany!? Bo nie wiem…

  • BIAŁY człowiek jest terroryzowany przez złośliwych zdegenerowanych katolików. Tych przeżartych pedofilią i kultem takiej jednej co to niby nikt jej nie rypał a zaciążyła.
   Ale biali ludzie z tym walczą już jedne taki popiełusznik poszedł na dno zalewu hehehehehhehehehe

   • Jak długo jeszcze masz przepustkę „kierowniczku”? Uważaj, żebyś wrócił w całości na swoje miejsce i byś się nie utopił w swoim jadzie polskojęzyczny wrogu białego człowieka na NASZYM! lądzie? A twoja religia to jaka? pedofilów wszelakich z piasków pustyni czy inny wynalazek kopytno-ogoniastego?

    • Prawie wszyscy tzw.biali ludzie,nigdy,i nic przeciwko pederastom muzyłmańskim,nie napiszą, podpisując się własnym nazwiskiem.Boją się,bo muzułmanie są nieobliczalni,mściwi.Natomiast na/o białych można pisać cokolwiek się chce,wiedząc,że biały -przyjmie do wiadomości,i……. zapomni.Taka jest różnica pomiędzy wyznawcami Koranu i Biblii.Takie mam zdanie.

    • Nie mam żadnej przepustki koreańska marko samochodów. Moja religia to taka gdzienjak baba zaszła w ciąże to znaczy że ktoś ją ruchał.
     Ewentualnie in vitro.

     • Pozwól, że zdiagnozuje cie zgorzkniały antypolaku. Twoje „hehehe” na końcu jest wyjątkowo słabe i wygląda na wioskowego sebastiana, albo pewną ułomność. Może człowiek nieobyty z internetem? Nie dałbym ci matury – to za wysokie progi po stylu wypowiedzi i używanych słowach.
      Ogólniki jak „terroryzm zdegenerowanych katolików”, obrażanie całej grupy społecznej przez słowa „rypanie i zaciążenie” w stosunku do Maryi – rodzi się w głowach ludzi małych i nieznaczących. Co tu dużo mówić: życiowych zer. Nie masz empatii więc na nią nie zasługujesz. Zatem prawdopodobnie nigdy jej nie doświadczyłeś. Rodzice prawdopodobnie pili i bili lub cie ignorowali. No i wyhodowali na przestrzeni czasu ciebie. Ogólnie powiedziałbym, że seba, może z syndromem FAS od matki. Otaczasz się ludźmi robakami. Możliwe, że masz / będziesz miał pitbula i intelektualnie podległą karynke.

     • jesli kobiety okreslasz slowem „baba”, to padniesz od wlasnej broni; chyba nikt cie dawno (lub wcale) nie „ruchał”

   • Patrząc przez pryzmat „innych”, jakoś nikt nie epatuje wiarą, a tym bardziej wiarą chrześcijańską. Twoje urojenia na tym forum zakrawają na skurwizm, lub odrzucenie. Proponuję lewatywę, lub ….. płukanie zatok.

   • Ty ch…u prdly !
    Cw..lu lewacki , wyp…o6k Stalina -wooon od mojego nicka !

   • Czyli księża i kościół katolicki nazywasz pedofilami. Ale popierasz wprowadzanie pedofilii do szkół podstawowych. Masz rozdwojenie jaźni czy co? Poza tym to nie tyle co z Kościołem był odwieczny problem Europy, lecz z takimi pół mózgami jak ty. To właśnie tacy ludzie doprowadzili do obecnej sytuacji w Europie.

   • Widzę że epicki opat wreszcie wypuścił cię z
    szamba ,Uwaga ,możesz się udusić powietrzem białego człowieka

  • Czy zgadzasz się z tym, że matka to kobieta, a tata to facet? Czy zgadzasz się z tym, że dziecko płci żeńskiej to dziewczynka, a męskiej to chłopiec? Czego nie wiesz? Zastanawiasz się nad tym, o co chodzi tym, którzy mają problemy natury psychicznej? Zostaw to lekarzom. Oni rozwikłają problem. To nie jest problem społeczny. To jest problem chorej jednostki. Moda na epatowanie „innością” wraz z wojną się skończy. Przeżyły to pokolenia. Przeżył to Rzym, Grecja, Europa. Jak widać, czas już na następny armagedon. Uwierz, wszystko wróci do normy…..

  • Transi i inni wariaci zawsze będą na równi ze schizofrenikami, co wydaje im się że są kosmitami

 2. I bardzo dobrze! Skoro jakiś człowiek zmienił płeć to oznacza że należy go nazywać tą płcią z którą się identyfikuje. Jak ktoś ma w dowodzie napisane facet to jest facetem.

  • Kierownik, widzę ze jesteś zorientowany,więc objaśnij mi, od kiedy jest się zmiennopł.,czy od wtedy gdy np; CHCĘ POBYĆ Z GODZINĘ ,,DAMĄ”,a za godzinkę ,,powracam”do bycia facetem.Tak to działa? Więc jest wiele możliwości,by wykorzystać tzw.zmiennopłeciowoć,:)

   • Cała procedura zmiany płci jest w internecie. Jak sie identyfikujess jako kobieta, masz na tonpotwierdzenie od psychologa i psychiatry, masz rozpoczeta terapie to skladasz papiery do urzędu i zmieniają Ci oficjalnie płeć.

    • kierownik-pytanie,a gdy już potwierdze u psychologa że czuję się kobitą,to jaj nie muszę wycinać? bo czasem coś jako zmienny-jak sama nazwa wskazuje,chciałbym czasem pobyć facetem,i wiesz o co mi chodzi………;)

    • płeć jednoznacznie okreaśla patolog, znajdz w dokumentacji serkcji zwłok inny wpis niż male/female

  • Prędzej się zasmrodzisz w swojej nienawiści niż zmienisz płeć i normalną naturę odwiecznego porządku świata! Sztuczne przemienianie się z faceta w kobietę i odwrotnie, to nie jest żadna zmiana płci tylko przestępcze ukrywanie swoich prawdziwych zamierzeń! Tylko przestępcy stosują i są im potrzebne przebieranki za kogoś innego! Każdy normalny człowiek nie ma takich NIEnormalnych potrzeb! Nie zapominaj o Sodomie i Gomorze a zwłaszcza o tym, jak skutecznie wszelkim zaburzonym wskazano ich miejsce!

   • Całe szczęście że takie wsteczniackie poglądy jak twoje są na marginesie społeczeństwa i również w polsce można legalnie zmienić płeć.

    • Ty nieszczęśliwa istotko nie wiesz co to szczęście, takie twoje nieszczęście! Marginesem jesteś ty i twoje chore słowa! Nie ma też czegoś takiego jak wsteczniackie poglądy! To takie chore łby jak twój i podobni do ciebie, chcą uwstecznić cywilizowanego człowieka i sprowadzić go do epoki kamienia łupanego, albo i wcześniej! Co z tego, że sztucznie się przebierzesz i będziesz udawał kogoś innego ale już być inną płcią nigdy nie będziesz! Tak to mądry Bóg, matka natura czy też inna siła wyższa wymyśliła! Myślicie chore łby, że jesteście mądrzejsi i lepsi od STWÓRCY! normalności!? To myślcie dalej i żyjcie swoimi urojeniami ale Z DALA! od cywilizowanych, normalnych ludzi hetero a zwłaszcza od NASZYCH! dzieci!

     • Stwórca normalności co stworzył też nowotwory czy ebole to może sobie co najwyże pałe possać z połykiem. Urojenia to masz ty, część ludzi ma płeć mentalna inną niż fizyczną i obecnie jesteśmy w stanie pomóc tym ludziom i przeprowadzić terapie hormonalną i korektę płci chirurgicznie. Ty masz wsteczniackie poglądy i to w epoce kamienia nie można było przeprowadzać takich operacji bo ludzie byli zbyt mało rozwinięci.

     • Następny krok , to ludzi uważających się za Napoleona uznać za Cesarza Francuzów.
      Poza hermafrodytami pozostałym leczy się skutek, a nie przyczynę. Być może hormonami ławiej niż mentalnie, ale ze szkodą dla reszty (o co niektórym, jak i tu można przeczytać) chodzi.

    • Mutant mentalny dalej bredzi o swojej mutacji i kolejnych mutantach…Na dodatek, jest też zbyt mało rozwinięty i jak tu z troglodytą porozumieć się!? Z człowieka można zrobić mutanta ale w drugą stronę nie da rady! Pa pa i bredź dalej sam ze sobą:))))

     • Jeżeli weźmie się pod uwagę, że ojcem mentalnym i fundatorem tego badziewia, które ten typek i jemu podobni nam teraz stręczą, był facet tak przeżarty syfilisem, że mu prawie mózg wypłynął, to czemu się dziwisz.

    • kierownik episkopatu, że cie jeszcze nikt nie zaciągnął przed sąd. Aż dziw bierze.. Pewnie tylko dlatego, że teraz ścigają ludzi o normalnych, konserwatywnych poglądach.. Ale nie martw się, przyjdzie czas. W każdym razie my tu będziemy, na długo po was, jak już ty i tobie podobni dostaną to na co zasługują i znikną. Zostaną nawozem historii jako nauczka dla innych.

  • Jedno pytania: czy potrafisz określić swoją płeć? Dla mnie jesteś zoofilem. Dodasz coś od siebie w tym kontekście?

   • Zoofilia należy do parafilli a nie do płci. Potrafie i jest zgodna z tym co mam w dokumentach.

    • Oczywiście. Dążę jednak do odpowiedzi na pytanie. Jako zoofil, jakiej jesteś płci?

     • Zoofil to twój ojciec, bo wyruchał owce i sie ty urodziłeś.
      Ja zoofilem nie jestem.

     • A zapomniałbym zoofilem był też maksymilian opie*dol mi kolbe bo z ulubowaniem ssał członki knurów w chlewie.

     • To, że przypisujesz mi swoje natręctwa niczego nie zmienia. Majaczysz i motasz się w swojej bezsilności. Krótko i na temat, jakiej jesteś płci, płazie? Jaki świat byłby piękny, gdyby takie indywidua Bóg eliminował w okresie macierzyństwa lub w czasie poczęcia. Prezerwatywa to jednak świetny wynalazek. I nie chodzi mi tu o niechcianą ciążę. I tu ponosi winę poprzedni system. Twój płodziciel na kondoma nie zarobił.

 3. a jeżeli cudzoziemiec wypowiada się po angielsku i nie ma pojęcia o ich lewackich, bzdetnych słownikach, to też brytyjska policja przyśle mu wezwanie? Czy dotyczy to tylko obywateli UK, białych chrześcijan?

 4. Tata mnie wykorzystywał jak byłem mały a teraz jak już jestem duży to tego nie robi. Tak bardzo tęsknię za tymi mody i latami.

  • Nigdy nie będziesz duży. Zawsze na końcu. Taki mały frędzelek, pętający się tuż przed latarnią kolumny. Zawsze kopany w zadek. Kierownikiem stałeś się przez związek z kierownicą. Takie małe gówno, chcące zaistnieć, sącząc jad do wszystkich i wszystkiego.

 5. kierownik-uważaj co piszesz,Maxymilian był Żydem,oddał życiew obozie( wiesz jakim?)nie możesz poniżać narodu wybranego.

 6. Skretyniała lewacka swołocz zapętliła się w absurdzie. Pies ich…. Tylko dlaczego normalni ludzie przez tę bandę cierpią.

 7. Kierownik-no co cię zatkało? Taki elokwentny jesteś zazwyczaj ! Nie wiedziałes nieboraku że Maksymilian Kolbe był ŻYDEM? A za kogo oddal życie,dobrowolnie zgłaszając się na śmierć? Dokształć się na wikipedii,i daj głos.

 8. „Pójdę do więzienia za swoje przekonania”

  No to idź, na co czekasz? Na ZBAWIENIE? xDDD

 9. Znajac tradycje brytyjskie i obecne „demokratyczne” standardy, nalezy sie cieszyc, ze wladze brytyjskie nie zamierzaja odciac glowy nieuleglej kobiecie, jak to czesto bylo u nich stosowane. Zdaje sie, ze powodem zaostrzenia kary jest jej przynaleznosc do wytepionej niemalze na wyspach, religii katolickiej.

 10. W języku polskim nie mamy takiego problemu. Jest „ono” i rodzaj nijaki.

 11. Ja się pilnuje, nie określam pedałów „on” „ona” „ono”
  tylko ni pies, ni hvj za ni wydra.

Comments are closed.