Błaszczykowski nie chciał przyjść do „Króla TVN”. Sprawa wypłynęła w czasie kręcenia odcinka Kuby Wojewódzkiego. Zrobiło się niezręcznie

Kuba Wojewódzki oraz Kuba Błaszczykowski. / foto: Prt Sc TVN
Kuba Wojewódzki oraz Kuba Błaszczykowski. / foto: Prt Sc TVN

TVN emituje właśnie najnowszą serię programu Kuby Wojewódzkiego. W ostatnim odcinku gościem samozwańczego „Króla TVN” był Kuba Błaszczykowskiego, w trakcie kręcenia okazało się jednak, że piłkarz niechętnie przyszedł do programu.

W tym studio siedzi parenaście milionów euro i jeszcze Ty do tego – zaczął od żartu Wojewódzki. Po chwili Błaszczykowski odpowiedział: – Nie była to dla mnie lekka decyzja.

Wahałem się – zdradził piłkarz Wisły Kraków. Wojewódzki przypomniał fragment programu z 2012 roku, kiedy to Błaszczykowski odwiedził go ostatni raz.

Wtedy byłem w lepszej formie, z wiekiem traci się – tłumaczył reprezentant Polski. Wojewódzki nie dawał za wygraną i dopytywał, czy chodzi o formę sportową czy życiową.

Jedno i drugie – uciął krótko Błaszczykowski. Mimo przyjaznej rozmowy atmosfera w studio przez moment zrobiła się gęsta, Wojewódzki przyciskał Błaszczykowskiego, by ten zdradził czemu nie chciał przyjść do programu, ten jednak ewidentnie wolał zmienić temat i wypowiadał się bardzo krótko.

2 KOMENTARZE

Comments are closed.