Funkcjonariusz Morozowski atakuje Kuleszę. Ostry wywiad w TVN24!

Jakub Kulesza oraz Andrzej Morozowski. /foto: Prt Sc TVN24
Jakub Kulesza oraz Andrzej Morozowski. /foto: Prt Sc TVN24

Widać, że media głównego ścieku wzięły sobie za cel atakowanie przedstawicieli Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Całkiem niedawno Robert Mazurek przeprowadził skandaliczny „wywiad” z Kają Godek, tym razem Andrzej Morozowski wziął na cel Jakuba Kuleszę.

Poseł partii KORWiN Jakub Kulesza był gościem programu „Tak jest” w TVN24, który prowadzi Andrzej Morozowski. Funkcjonariusz frontu ideologicznego postanowił od samego początku zaatakować Kuleszę pytając m.in. kim jego zdaniem są dewianci, oczywiście po to, by sprowokować posła do kontrowersyjnej wypowiedzi.

Morozowski pytał Kuleszę m.in. o wypowiedzenie lewackiej Konwencji Stambulskiej, przypominając, że jej pełna nazwa to konwencja o przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet i przemocy w rodzinie. Ten postępacki bełkot musi każdemu zdroworozsądkowo myślącemu człowiekowi kojarzyć się z kolejnymi urojeniami lewactwa pod pretekstem walki z przemocą.

Czy to oznacza, że Wasze środowiska są zwolennikami przemocy wobec kobiet? – zapytał idiotycznie Morozowski. – To jest manipulacja – odpowiedział Kulesza. To wywołało wściekłość dziennikarza TVN24, który odparł: – To jest manipulacja, że Wy nie podajecie pełnej nazwy!

Kulesza zauważył, że wiele przepisów tej konwencji obowiązuje już w Polsce, tu w słowo mu wszedł Morozowski i jak funkcjonariusza frontu ideologicznego zaczął opowiadać o zaletach konwencji. – Nie da mi Pan powiedzieć o konwencji – stwierdził Kulesza. – Ale ja właśnie o niej opowiadam – odparł funkcjonariusz.

Jak zatem widzimy goście o odmiennych poglądach zdają się być Morozowskiemu zupełnie zbędni. Morozowski dalej napierał, że Konfedracja nie podała pełnej nazwy, a jedynie napisała „Konwencja Stambulska”. Funkcjonariuszowi spieszymy wyjaśnić, że jest to powszechne, że stosuje się nazwy krótsze i np. traktat ustanawiający NATO nazywa się w skrócie „Traktatem Waszyngtońskim” od miejsca podpisania.

Morozowski zapytał też Kuleszę, co oburza go w karcie LGBT podpisanej przez Trzaskowskiego. – Pan Rabiej powiedział, że do żłobków jeszcze nie, ale do przedszkoli powinni wchodzić edukatorzy seksualni – stwierdził Kulesza. – Powinni jak najbardziej – przerwał mu Morozowski.

Środowy program „Tak jest” w TVN24 był sztandarowym przykładem tego jak nie powinna wyglądać rozmowa w wykonaniu dziennikarza, a jak mógłby ją przeprowadzać funkcjonariusz frontu ideologicznego. Ciągłe przerywanie, podnoszenie głosu i nieudolne próby ośmieszenia poglądów, oczywiście tylko jednego z gości.

30 KOMENTARZE

 1. O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
  START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
  KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
  NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
  CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
  youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

 2. Hmm hamerykanska stacja pilnuje rewolucii zainiciowanej przez aglosaskie szambo czy to dziwne??? Zobaczcie jak w USA transwestyci uczą w przedszkolu ?? a ta zła Rosja??? Nic nam nie robi ???

  • ta stacja jest wykupiona do spółki z żydami amerykańsmimi i rosyjskimi. To ftont ideologiczny idei syjonistycznych

  • Czemu niestsety ? Szczęśliwie raczej. To, że Konfederacja będzie atakowana i przedstawiana w złym świetle było oczywiste. Potwierdza to tylko fakt, że stanowi zagrożenie dla postokrągłostolców.

 3. W pierwszej kolejności seksedukacja należy się dla Morozova, bo p.doli bez sensu.

 4. Nudny ten wieczny płacz prawicy „bo nas w mediach nie lubią”, na zachodzie sobie z tym radzą tylko w Polsce nie za bardzo

  • Jak sobie niby radzą? Słyszałeś o jakiejś partii w połowie tak konserwatywnej we Francji, Niemczech, czy Włoszech?

 5. Nie mam telewizora. Wielu ludzi ktorzy byli dla mnie inspiracją go nie ma.

 6. Trzeba panowie Konfederaci z grubej rury do tych obszczymurków z TVN i TVPiS – jasny i konkretny przekaz dla ludzi: Nie dla zboczenców, nie dla roszczeń żydowskich, nie dla plucia na Polskę i Polaków przez rozmaitych Katzow i innego pomiotu z UE, Tak dla wolności gospodarczej, tak dla prawa rodziców do wychowania własnych dzieci, Tak dla prawdy historycznej.

 7. „Powinni jak najbardziej – przerwał mu Morozowski”
  To jest dziennikarstwo? Gospodarz jest od wysłuchania gościa, ewentualnie – jeśli się z nim nie zgadza – od „zagięcia” go, a nie kategorycznego wypowiadania swoich poglądów jako jedynych słusznych.

 8. „Ale ja właśnie o niej opowiadam” powinien powiedzieć po czymś takim „to pan sobie opowiada dalej do kamery i nie marnuje mojego czasu” po czym wstać i wyjść.

 9. jako marksista genderysta chłopina musi sie onanizowac kilka razy dziennie. mają też na sadybie tzw komuejakulaty czyli wspólne orgia onanistyczne konczone wspólna ejakulacja ku czci lenina trockiego i spinellego.
  Dlatego te mózgi takie atroficzne.

 10. Przecież to widać jak na dłoni, że są odgórne zarządzenia (najprawdopodobniej UE, Izraela), żeby niszczyć każdy objaw narodowości i normalności. Cały czas powtarzam, że jest to działanie zorganizowane, celowe, a teraz przybiera na sile, bo Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy jest pewnym zagrożeniem dla tych celów, jakie obrała sobie obca agentura wpływów. Posłuchajcie sobie wywiadu byłego oficera KGB : „Jak zniszczyć państwo” – wymienione techniki osłabiające państwo jakoś dziwnie pasują do tego, co się teraz dzieje w Polsce.

 11. To i tak już jest progres, że został w ogóle zaproszony do skrajnie lewackiej stacji, a PiS trzęsie portkami i całkowicie przemilcza Konfederatów – co jest przestępstwem według obecnego prawa, bo telewizja publiczna ma obowiązek pokazywania wszystkich ugrupowań.

  • (edit)
   To i tak już jest progres, że został w ogóle zaproszony do skrajnie lewackiej stacji, a PiS trzęsie portkami i całkowicie przemilcza Konfederatów – co jest przestępstwem według obecnego prawa, bo telewizja publiczna ma obowiązek pokazywać wszystkich ugrupowania.

 12. jaki to ostry wywiad, ten młody człowiek zmiażdżył i wteptał w aswalt obu interlokutorów

 13. tak się zastanawiam, kiedy prawica w końcu zrozumie, że „wywiad” w nowomowie oznacza „filmik z przesluchania”.

Comments are closed.