Jeszcze niedawno wydawało się to niemożliwe! Rusin: „Życie naprawdę potrafi zaskoczyć”. Zaskakujące zdjęcie na Instagramie gwiazdy „Dzień Dobry TVN”

Edyta Górniak i Kinga Rusin. / foto: Instagram
Edyta Górniak i Kinga Rusin. / foto: Instagram

To prawdziwy szok dla fanów Kingi Rusin. Okazuje się, że pokłócone jeszcze do niedawna prowadząca „Dzień Dobry TVN” i diwa Edyta Górniak mogą wspólnie się fotografować, niczym najlepsze przyjaciółki.

Tych dwóch pań nikomu nie trzeba przedstawiać. Kinga Rusin to znana ekolożka i bojowniczka o prawa zwierząt, od lat związana ze stacją TVN. Edyta Górniak to z kolei jedna z najpopularniejszych polskich artystek.

Kobiety przez lata były w konflikcie, a wszystko zaczęło się od wizyty Górniak w studio „Dzień Dobry TVN” w 2014 roku. Wtedy to Rusin zapytała o to, czy Górniak planuje ślub z nowym partnerem, co mocno zdenerwowało diwę.

Konflikt został zażegnany dopiero teraz, panie ponownie spotkały się podczas kręcenia programu „Agent – Gwiazdy” TVN, gdzie wszystko sobie wyjaśniły. Górniak ponownie pojawiła się w programie „Dzień Dobry TVN”, a po nagraniu Rusin wrzuciła wymowne zdjęcie do sieci.

Życie naprawdę potrafi zaskoczyć… – napisała pod zdjęciem dziennikarka związana z TVN.

41 KOMENTARZE

Comments are closed.