Łódzka brama na Piotrkowskiej pomieściła tubylczych aktywistów „Wiosny”. Malowali w mieście tęcze

Twitter:

Dawno, dawno temu, kiedy w mieście Łodzi brakowało jeszcze lokali gastronomicznych lub bywały one zbyt drogie, najpopularniejszym miejscem konsumpcji alkoholu bywała „ciotka Bramowska”. Rzecz jasna chodzi o tamtejsze bramy kamienic na ulicy Piotrkowskiej, które niejedną historię mogłyby opowiedzieć. Zresztą i ja tam byłem, miód, a częściej wino, piłem…

Łezka się w oku kręci na wspomnienie starych czasów, ale kiedy zobaczyłem poniższe zdjęcie, pomyślałem, że duch w narodzie nie ginie i trwa sztafeta pokoleń…

Jednak młodzież w łódzkiej bramie, zamiast kupić sobie flaszkę, nabyła kolorowe kredki i wyruszyła na malowanie miasta w tęczowe kolory. Okazało się, że są to antytradycjonaliści.

Bardziej na poważnie, to źle wróży partii Biedronia, że jej aktywiści w tym mieście mieszczą się w jednej bramie.

Sama akcja „malowania tęczy przed biurami poselskimi, kurią i urzędami! Stanowczo sprzeciwiamy się aktualnej narracji obozu rządzącego wobec osób LGBT” też entuzjazmu, zwłaszcza cieciów, którym przyszło to sprzątać, chyba nie wzbudziła.

Niektórzy traktowali akcję poważnie: „Jedne partie w swoim programie mają budowę dróg, lotnisk, mieszkań, dobrych zarobków itp. Wy natomiast jak dzieci malowanie tęczy na bruku. Rzeczywiście Polska najbardziej cierpi na braku bazgrołów na asfalcie”.

Inni sprowadzali aktywistów na ziemię, jak Mateusz P.: „Więcej ziomków można zorganizować na cito do poharatania w gałę, niż na te Wasze manifestacje”.

A może zamiast napinania się z okazji pierwszego dnia wiosny, lepiej jednak kupić tą flaszkę? Trzeba tylko zmienić bramę, bo w tej akurat pilnują…

8 KOMENTARZE

  1. Kiedyś nazi-bolszewickie lewactwo malowało swastyki i sierpomłotki, teraz dla odmiany maluje pedofilskie tęcze.

    „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”
    Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

    nczas.com/2018/10/14/sensacyjny-tajny-raport-amerykanskiego-wywiadu-hitler-byl-biseksualista-i-sadomosochista/

  2. Tak mało pederastów w Łodzi ????? a mówią że ich jest tak dużo i to uciskanych przez tych nienormalnych hetero !!!

  3. A gdzie tam widzicie chlopow? Ja tam widze jakies cioty. Po angielsku to muwimy na nich Soy Boy mo maja wiecej estrogenu niz testosteronu bo wychowani na mleczku z soji. Jak wszyscy z Polski sie zbiora to moze zmieszcza sie na przystanku autobusowym.

Comments are closed.