Magda Gessler wygrała kupę kasy! Prowadząca „Kuchenne Rewolucje” tryumfuje. Sąd przyznał rację gwieździe TVN

Magda Gessler. Foto: Instagram
Magda Gessler. Foto: Instagram

Magda Gessler po raz kolejny tryumfuje, tym razem wygrała proces sądowy, jaki wytoczyła właścicielowi „Łebskiej Chaty”. Uczestnik programu „Kuchenne Rewolucje” musi przeprosić gwiazdę TVN za niesławny baner z jej wizerunkiem. Ma za to drogo zapłacić.

W tej historii chodzi o to, że właściciel restauracji Łebska Chata w Łebie reklamował bez zgody Gessler swój lokal jej nazwiskiem i wizerunkiem. W końcu Magda Gessler skierowała sprawę do sądu. Restauratorka domagała się 100 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

Według „Dziennika Gazeta Prawna”, sąd zdecydował, że właściciel Łebskiej Chaty musi przeprosić Magdę Gessler za pośrednictwem banera przed lokalem oraz Facebooka. Musi też zapłacić zadośćuczynienie.

Niestety kwota nie została podana do publicznej wiadomości. Wiadomo jedynie, że jest znacznie niższa, niż żądana przez Gessler w pozwie.

Na jakiej podstawie sąd wydał wyrok? Sędzia uznał, że właściciel Łebskiej Chaty powinien był uszanować cofnięcie przez Gessler zgody na wykorzystanie jej wizerunku do reklamy lokalu.

Łebska Chata pojawiła się w „Kuchennych Rewolucjach” w 2013 roku. Restauratorka wtedy wystawiła lokalowi pozytywną ocenę i zachęciła do odwiedzania restauracji. Po paru latach opinia Magdy Gessler o Łebskiej Chacie była zgoła inna.

Gwiazda TVN w pewnym momencie była tak niezadowolona z tego, co można zjeść w lokalu, że oficjalnie na swoim Facebooku przyznała, że chce już podpisywać się pod rewolucją Łebskiej Chaty. Już wtedy ostrzegała, że sprawa może trafić do sądu.

Źródło: Facebook

3 KOMENTARZE

    • A na ch.uj jest mi potrzebna ta stara baba gessler co ma pierogi w vulvie miedzy nagami!!

Comments are closed.