Brawo Biedroń! Walczy z ruchem LGBT lepiej niż PiS. Jako prezydent Słupska miał ignorować ich postulaty

Robert Biedroń i szokująca relacja jego ignorowania środowisk LGBT/fot. Twitter Wojciech Wybranowski/Prt Sc TVN24 (kolaż)
Robert Biedroń i szokująca relacja jego ignorowania środowisk LGBT/fot. Twitter Wojciech Wybranowski/Prt Sc TVN24 (kolaż)

Czyżby Robert Biedroń był ukrytą opcją tradikatolicką w tęczowej skórze? Pojawiła się szokująca relacja osób ruchu LGBT, którzy ostro krytykują lidera Wiosny za to, że jako prezydent Słupska ignorował ludzi transseksualnych i nie odwiedził ani razu budynku Forum LGBT.

Biedroń maluje tęczę i gra hasłami LGBT? Hipokryta. W 2015 r spotkałem się w Słusku rządzonym przez Biedronia z działaczami LGBT. Opowiadali, że chcieli zainteresować go losem bezdomnego transseksualisty, szykanowanego w noclegowni. Odbili się od zamkniętych drzwi prezydenta – napisał na Twitterze Wojciech Wybranowski.

Umieścił też zdjęcie fragmentu artykułu, z którego wynika, że jako prezydent Słupska totalnie olewał lokalnych członków ruchu LGBT.

Z przedstawicielami słupskiego Forum LGBT spotykamy się w nowoczesnym budynku przy ulicy Niedziałkowskiego, mieszczącym organizacje pozarządowe. Jak mówią nam lokalni działacze gejowscy, prezydent Biedroń, który wypłynął jako aktywista gejowski, nigdy się tam nie pojawił – czytamy w opublikowanym wycinku.

Przedstawiciele lokalnego LGBT podkreślają, że „Robert umówił się z nami na spotkanie w tej sprawie, był bardzo serdeczny, ale do spotkania nie doszło”.

Czy więc Robert Biedroń z partią Wiosna to ukryta opcja tradikatolicka, która pod płaszczykiem lewackich haseł o homoseksualizmie i aborcji zamierza ignorować potem lewackie środowiska i nic nie robić w tej sprawie? Byłoby to piękne.

Niestety, zdrowy rozsądek nakazuje twierdzić, że powodem był brak czasu albo po prostu lenistwo.

Źródło: twitter.com/nczas.com

Comments are closed.