Gwiazdor disco polo ostro do kapusia. „Powiem ci konfitura, po szczeblach twojego donoszenia pnij się na góra” [VIDEO]

Wokalista z zespołu Long & Junior, Michał Jeleń opublikował w mediach społecznościowych nagranie, w którym zwraca się do osoby, która doniosła na niego na Straż Miejską. Jak się okazało, powód był bardzo błahy. Chodziło bowiem… o źle zaparkowany samochód.

Junior prowadzi sieć restauracji na Śląsku. Do zdarzenia doszło w dniu, kiedy w jednej z nich zorganizował z okazji pierwszego dnia wiosny akcję charytatywną na rzecz chorzowskiego schroniska dla zwierząt. Akcja była nietypowa, ponieważ polegała na jedzeniu pierogów z mięsem na czas. Jak poinformował wokalista disco polo, zjedzono 128 pierogów. Rekord jedzenia jednej porcji wyniósł 2 minuty i 11 sekund. Co więcej, zwycięzca brał udział w konkursie dwa razy.

– Gorąco nie pozdrawiam serdecznie osoby, która postanowiła w dniu, w którym zbieraliśmy pieniążki na szczytny cel – na pomoc dla bezdomnych zwierząt w schronisku – która postanowiła w tym właśnie dniu zadzwonić na Straż Miejską i poinformować o strasznym incydencie, czyli o źle zaparkowanym moim samochodzie – mówił Junior.

– Mam nadzieję przyjacielu, że spełniłeś swój obywatelski obowiązek i teraz napawa cię to dumą i czujesz się wyjątkowy, że udało ci się pięknie strzelić z ucha i poinformować straż o tej niesamowitej sytuacji i tym brutalnie źle zaparkowanym samochodzie – dodał.

– Tak się zastanawiam i myślę, że w podstawówce musiałeś mieć bardzo dużo kolegów i bardzo dużo znajomych, którzy zabierali cię na wycieczki, zabierali cię na rajdy, na obozy, tylko po to, żebyś mógł ich spokojnie podkablować – ironizował wokalista.

– Życzę ci uśmiechu, cudownego dnia, więcej optymizmu i powiem ci tak: Straż Miejska przyjechała, pogadała, przybiła piątkę i powiedziała, że naprawdę fajny, szczytny cel, ale że są też takie osoby, które nie mając niczego innego do roboty, z czystej zawiści, zazdrości, zamiast przyjść, przybić piątkę i wrzucić przynajmniej ten 1 zł na ten szczytny cel, postanawiają dzwonić na Straż Miejską i informować o źle zaparkowanym samochodzie. Powiem ci konfitura, po szczeblach twojego donoszenia pnij się na góra. Do zobaczenia i pamiętaj: dobrze obserwuj. Dobrze obserwuj, bo jak jakiś samochód będzie źle zaparkowany, to od razu dzwoń, dzwoń, dzwoń – podsumował Michał Jeleń.

❌ NIE POZDRAWIAM SERDECZNIE PANA KONFITURĘ ❌

Opublikowany przez Widelczyk Piątek, 22 marca 2019

Źródło: Facebook