Posłuchajcie Biedronia. W jednej wypowiedzi cała seria kłamstw, manipulacji, obłudy i bredni aborcjonistów [VIDEO]

Nagie popiersie Roberta Biedronia z Pulsu Biznesu./fot. Twitter Bezczelny Lewak ™
Nagie popiersie Roberta Biedronia z Pulsu Biznesu./fot. Twitter Bezczelny Lewak ™

Według Biedronia płód to nie życie, płód to nie dziecko, biologia zdecydowała co jest człowiekiem etc. Cały zestaw bredni, kłamstw i manipulacji w jednej wypowiedzi.

Robert Biedroń, założyciel i lider ugrupowania Wiosna wystąpił w programie Polsat News, w którym odpytywany przez Bogdana Rymanowskiego mówił na temat aborcji. Pretekstem do rozmowy był Dzień Ludzi z Zespołem Downa. Rymanowski zwrócił uwagę na obrzydliwą hipokryzję osób, które w taki dzień lansują się pokazując solidarność z tymi, którzy mają Downa, a jednocześnie nie mają nic przeciwko temu, by takie osoby były zabijane zanim się urodzą.

Biedroń oczywiście nie widzi sprzeczności w solidaryzowaniu się z takimi ludźmi i jednoczesnym zabijaniu ich. Według Biedronia język został „zawłaszczony przez prawicę”, bo „płód nazywa życiem”.

Trudno o większy kretynizm. Jakkolwiek na to nie patrzeć to płód niewątpliwie jest „życiem”.

Dalej Biedroń mówi, że „piekło kobiet musi się skończyć”. Biedroń wmawia, że kobiety w Polsce przezywają piekło, bo nie mogą usuwać ciąży do 12 tygodnia. To jeden z klasycznych chwytów tych, którzy chcą zabijania nienarodzonych – wmawianie nieszczęść, cierpień, tragedii wywołanych tym, że nie można dokonać aborcji.

Dalej Biedroń mówi, iż „płód nie jest człowiekiem” i powołuje się na biologię. To kolejny chwyt takich jak Biedroń, którzy popierają mordowanie nienarodzonych. Powołują się na jakieś ustalenia naukowe mówiące, że płód to nie dziecko, nie człowiek. To kłamstwo i ta manipulacja mają za zadanie zdehumanizować istotę ludzką. To ma bowiem ułatwić jej zabicie i pozbawić wątpliwości.

Dalej Biedroń kłamie i i opowiada kretynizmy, że prawo na całym świecie mówi, że „płód nie jest człowiekiem”. Oczywiście, że „biologia”, albo „prawo na całym świecie” nic takiego nie mówią.

Biedroń po założeniu ugrupowania Wiosna jest częstym gościem mediów. Niektórzy uznają, że jego partia stanowi zagrożenie dla Koalicji Europejskiej, bo odbierze jej głosy w wyborach do europarlamentu. Sam Biedroń pierwsze miejsce na liście do Parlamentu Europejskiego przyznał swojemu kochankowi Śmiszkowi.

Comments are closed.