Szef niemieckiego Urzędu ds. Migracji przyznaje, że jest za dużo azylantów. „To tak jakby każdego roku przybywało do nas duże miasto”

Imigranci w Niemczech/fot. ilustracyjne/fot. YouTube/Financial Times
Imigranci w Niemczech/fot. ilustracyjne/fot. YouTube/Financial Times

Szef Federalnego Urzędu ds. Migracji i Uchodźców (BAMF) Hans-Eckhard Sommer przyznał, że liczba azylantów jest „za wysoka”. Mówił także o „granicach obciążenia”, jednak podkreślał, że nie ma mowy o wyznaczaniu limitu liczby azylantów.

W wywiadzie dla „Welt am Sonntag” Hand-Eckhard Sommer stwierdził, że przeszło 10 tys. wniosków azylowych miesięcznie to „za dużo”.

„W ubiegłym roku zarejestrowaliśmy 162 tys. wniosków o udzielenie ochrony międzynarodowej – tak jakby rokrocznie przybywało do nas duże miasto” – przyznał Sommer.

„Wyraźnie widzimy, że przyjeżdża do Niemiec wiele osób bez uzasadnienia prześladowania czy niebezpieczeństwa w kraju pochodzenia” – mówił szef BAMF.

Niemcy przyznają status azylanta tylko w 35 proc. przypadków. Hans-Eckard Sommer mówił w wywiadzie o „granicach obciążenia państwa”, jednak odrzucił możliwość wprowadzenia docelowej liczby azylantów.

„Jeżeli przybywa do nas ktoś, kto ma powody do ubiegania się o azyl, musimy uznać jego wniosek i nie możemy kierować się statystyką” – twierdził.

Sommer przyznał również, że obecnie 54 proc. spośród osób ubiegających się o azyl nie posiada dokumentów, a niektórzy przedkładają dokumenty, które „właściwie należą one do innych osób”. Są albo kradzione albo przekazywane z rąk do rąk. Część papierów jest też sfałszowana. Ponadto szacuje się, że około jedna trzecia migrantów przybywa do Niemiec samolotem.

Źródło: dw.com

11 KOMENTARZE

 1. Przybywają samolotem. Samolotem wieczorową porą. Prawie jak ten „brunet wieczorową porą”?… Nowa rola Niemiec, europejski kraj azylem dla przestępców z obcego lądu, na życzenie niszczycieli Niemiec? Bo jaki cel mogą mieć rdzenni Niemcy aby być przytułkiem dla obcych plemion, którzy od zawsze nienawidzą „niewiernych”?… Wzrost gospodarczy, praca obcych plemion, które nie znają i nie rozumieją etosu pracy, że będą pracować na rdzennych Niemców?…buachacha!…Niszczenia białego człowieka ciąg dalszy a wielu dalej sobie bredzi i bredzi…

  • Nie ma już Niemiec, jest Zachodni Kalifat za Odrą. Mógłbym o nim dużo napisać. Tam już 70latki jeszcze na tą dzicz pracują.

  • Na co dzień widzę co tam się dzieje, bo sobie jeszcze do emerytury sowicie dorabiam. W ich żegludze także sami starzy, młodych jak na lekarstwo, Niemce na tą dzicz będą pracować do śmierci. Mają co chcieli. Te ich wilkommen refuges, etc..Teraz pozostaje Niemcom, już tylko płacz, złorzeczenie, płacenie, praca na tych nierobów.

  • Biorąc pod uwagę, demografie Niemiec i strukturę osob, które tam mieszkają to stawiam, że około 10% kraju jak nie więcej to imigranci zarobkowi z Europy środkowej i wschodniej, ale też Hiszpanie, Portugalczycy, Grecy itp. Ze wschodu Polacy, Rumuni, Ukraińcy, Węgrzy, Bułgarzy, macedończycy, Rosjanie, Białorusini, Litwini itp. Takiej siły roboczej może tam być z 10-15%. Do tego ponad
   2 miliony azylantów w 10 lat. Ciekawe ile do tego dochodzi najeźdźców, którzy nie składają wnioski o azyl? Do tego ich rodziny i te osoby, które tworzą gigantyczne rodziny aby otrzymywać kasę z budżetu na dzieci.
   Do tego duża ilość starych emerytów w Niemczech.
   Z tymi informacjami można łatwo wyliczyć, że za 10 lat Niemiec już nie będzie, szczególnie że połowa Afryki planuje najazd na Europę w najbliższych latach. Jak zacznie się robić naprawdę groźnie, to Europa wschodnia zacznie wracać do swoich krajów, a wtedy struktura rasowa będzie już jasna, bo osób w wieku produkcyjnym będzie więcej z Afryki niż białych Niemców czy innych Europejczyków. Te wybory do PE to oczywiście być albo nie być dla Niemców. Chociaż moim zdaniem to i tak już jest przesądzone. U nich wygra lewica więc więcej uchodźców + jawny rasizm przeciwko białym maskowany w telewizji i w mediach jako coś normalnego i naturalnego i pewnie jeszcze słusznego. Czy tylko ja mam wrażenie, że za 5-10 lat, Europa wschodnia będzie robiła jako azyl dla białych Europejczyków z zachodu?

   • Niemców, Szwedów, Norwegów i tym podobne oszołomstwo powinno się z Polski w takich sytuacjach wykopywać z powrotem precz. Jak se pościeliliśta, tak sie wyśpita.

 2. Bardzo dobrze ty sk….synom , za rzez jaką zrobili w Europie 1939-1945 r. , za bandytyzm , w tym polityczny i gospodarczy we współczesnym świecie . Za to ,że kpicie z sąsiadów , zwłaszcza z Polaków , których nadal uważacie za gorszy naród , stworzony do ciężkiej pracy , za wasza pychę , za brak do życzliwego ułożenia stosunków międzynarodowych , za wtrącanie sie w nasze sprawy i jątrzenie , nawoywanie razem z kacapami do kłótni i rozgardiaszu w kraju . Niech was szlag trafi , krew nagła zaleje. Obyście zniknęli razem z francuzami z z mapy Europy , a do tego sami zmierzacie.

 3. Wszyscy chcą do Niemiec, a od was to ludzie całymi rodzinami sp..dalają. Ilość polskich migrantów w Niemczech liczy się już w milionach. Taki u was syf i gnój.

 4. Jak na razie to my i naszą gospodarka
  zależy od nich a nie odwrotnie i długo
  to się nie zmieni.
  A Niemcy sobie poradzą. Jestem o to
  całkowicie spokojny.
  Nie z takich opresji wychodzili.
  Pozdrawiam.

Comments are closed.