Szokujące nagranie. Murzyn skopał w metrze staruszkę. Tej kanalii szuka cały Nowy Jork [VIDEO]

Poszukiwany przez nowojorską policję zwyrodnialec, który skopał 78-letnią staruszkę. Źródło: Twitter
Poszukiwany przez nowojorską policję zwyrodnialec, który skopał 78-letnią staruszkę. Źródło: Twitter

Policja z Nowego Jorku szuka murzyna, który w brutalny sposób skopał w metrze staruszkę. Opublikowany za nim list gończy dystrybuowany jest przez miliony mieszkańców miasta.

Do zdarzenia doszło nad ranem 10 marca w linii 2 nowojorskiego metra. Zarejestrowały je kamery w wagoniku, ale także pasażerowie. Widać wyraźnie jak rosły, czarnoskóry mężczyzna kopie siedzącą kobietę. Później okazało się, ze to 78-letnia staruszka.

Kobieta siedzi i bezradnie próbuje osłonić się przed ciosami. Murzyn zaś kopie ją w głowę i korpus. Wszystkiemu bezczynnie przyglądają się współpasażerowie. Niektórzy z nich rejestrują zdarzenie.

Policja została zaalarmowana na stacji Wakefield Street. Staruszkę zabrano do ambulatorium i tam opatrzono ją.

Policja szuka zwyrodnialca od blisko 2 tygodni. W końcu w mediach społecznościowych opublikowano nagranie z całego zajścia i portret bandyty. To zapoczątkowało wielką kampanię poszukiwania tej kanalii. Nowojorczyków ruszyło sumienie, że tak bezczynnie przyglądali się wszystkiemu. Teraz nagranie i portret zwyrodnialca dystrybuowany jest dosłownie przez miliony mieszkańców Nowego Jorku.

12 KOMENTARZE

  • Czytajac uwagi tej padliny okreslajacej sie „depolonizatorem”, mam ochote skopac go po jego pustym lbie. To bylaby typowa reakcja Polaka, gardzacego nicoscia zbydleconego folksdeutscha.

  • depolonizator,
   NIE! To był twój krewniak! Taki sam czarny charakter z czarnym podniebieniem, który tylko potrafi znęcać się nad starszym, słabym BIAŁYM! człowiekiem. Tak wasza rasa ma! Teraz szukają dwie kanalie!

 1. przestępstwa z nienawiści w Nowym Jorku, skierowane przeciw różnym mniejszościom. W liczbie kilkuset rocznie. Agresory czarni i wyznawcy islamu. Przestępstw kilkaset, liczba osób złapanych ZERO. Nazistowscy demokraci rządzą.

 2. Wczoraj, w Kraków Bronowice , biały wnusio sprał i okradł swoją starą babcie nie pierwszy raz.Nikt go nie szuka.

  • A co ty zrobiłaś/łeś w tej sprawie? Zgłosiłaś/łeś służbom czy tylko „meldujesz” na forum? Na taką dzicz jest tylko jeden sposób, wyprostować do pionu a jeśli nie zrozumie dzicz, to prostować aż do zrozumienia równolegle ze służbami i szybko bestyjka rozumu nabierze, dyscyplinki i kultury. Prawo pod tym względem też trzeba zmienić. Służby powinny mieć prawo „uświadamiać” takie babcie czy innych członków rodziny, że mają mówić prawdę. No i zgłaszający kimkolwiek by nie był nie powinien być ciągany po sądach czy mieć inne nieprzyjemności. Sprawy karnej nie muszą zakładać i zeznawać (ofiary), (choć sprawa powinna być z urzędu) bo rodzina często z różnych powodów (najczęściej ze względu na sąsiadów i inne bzdury), którymi ofiary same sobie szkodzą. Taki fałszywy i niepotrzebny wstyd ofiar a to kat rodzinny powinien się wstydzić i środowisko (sąsiedzi, znajomi itd) powinny taką osobę gnębić i tępić jak insekta aż bestia nie uczłowieczy się!

 3. No super reakcja! Każdy z telefonem ale nikt nie reagowal :) to właśnie my przyzwalamy na takie postępowanie, brak reakcji oznacza przyzwolenie na takie zachowanie, z 2 strony jak ktoś by zareagował to był by rasisista itp, takie mamy czasy….strach się bać co będzie jutro…

Comments are closed.