Szokujący pokaz obłudy. Dziennikarze i Demokraci w rozpaczy, że prezydent ich kraju nie knuł z Rosjanami. Koniec śledztwa w tej sprawie [WIDEO]

Zniesienie-rasistowskich-przepisów_trump_podatki_rewelacja_usa_wolnosc24
Donald Trump. Foto: PAP

Amerykańskie media, są w szoku po zakończeniu śledztwa prokuratora Muellera w sprawie rzekomej współpracy Trumpa z Rosjanami w czasie kampanii wyborczej. Nie potrafią ukryć rozczarowania, że prezydent ich kraju nie okazał się przestępcą.

Prokurator Robert Mueller po blisko 2 latach zakończył śledztwo w sprawie rzekomej współpracy Trumpa z Rosjanami w czasie kampanii w 2016 roku. Raport przekazał prokuratorowi generalnemu Williamowi Barr, który w ciągu najbliższych dni ma przedstawić wnioski z raportu. Na razie wiadomo na pewno, że Mueller zaleca, by nie wszczynano kolejnego śledztwa i nie stawia żadnych oskarżeń.

To wprowadziło w prawdziwą rozpacz Demokratów i media, z których ponad 90% otwarcie zwalcza Trumpa. Partia Obamy i Clinton i wspierający ich dziennikarze największych stacji i gazet liczyli, że raport stanie się podstawą do wszczęcia procedury impeachmentu Trumpa, złożenia go z urzędu i postawienia w stan oskarżenia. Nadal liczą, że w raporcie znajdą się informacje kompromitujące prezydenta, ale wiadomo już, że Mueller nie wykazał, iż Trump współpracował z Rosjanami a jeśli nawet, to nie tak, by można było mu postawić z tego powodu zarzuty.

Reakcja na raport pokazuje obłudę Demokratów i mediów i kompletne nie liczenie się z interesem własnego kraju. Jasne jest, że nienawidzą Trumpa i tak bardzo pożądają władzy, że gotowi są poświęcić dobro własnego państwa. Rozpaczają, że okazało się, iż Rosjanie nie pomogli wybrać amerykańskiego prezydenta a on sam nie okazał się przestępcą współpracującym z nieprzyjaznym reżimem.

To jak bardzo są rozczarowani najlepiej świadczy reakcja Rachel Maddow największej gwiazdy dziennikarskiej wśród wielbicieli Demokratów. Prowadząca w stacji MSNBC trzeci co do oglądalności program w amerykańskich kablówkach Maddow, omal nie popłakała się na wizji mówiąc o zakończeniu śledztwa.

Dziennikarze stacji niemal nie potrafili ukryć wściekłości, Że Trump i żaden z członków rodziny nie zostanie oskarżony, na co bardzo liczyli.

Wiele wskazuje na to, że Demokraci i media porzucą opowieść o współpracy Trumpa z Rosjanami i zaczną oskarżać go o coś innego. O co? O cokolwiek, to bez znaczenia. Liczą, że znajdą jeszcze coś w raporcie Muellera.

Teraz jednak szansę przejścia do ofensywy ma Trump, który od dwóch lat mówił, iż śledztwo jest niczym innym jak polowaniem na czarownice.

Wiadomo bowiem, że wszczęto je na podstawie spreparowanych dowodów. Za ich wytworzenie zapłacili Demokraci i sztab Clinton. Teraz być może zostanie wszczęte śledztwo w tej sprawie a także tego, iż administracja Obamy pod całkowicie sfabrykowanym pretekstem podsłuchiwała i inwigilowała kampanię wyborczą Trumpa.

18 KOMENTARZE

 1. Wybiurcza aktualnie twierdzi, że jeszcze nic nie jest przesądzone i wszyscy czekają na odtajnienie raportu !

  Widać mają jeszcze nadzieję….

  Trzeba mieć tupet żeby ludzi ogłupiać w taki sposób.

 2. Podpis pod ograbieniem Polski 447 !! Może trafi do piekła!!!

    • Zbrodnie waszych przodków nie zostaną zapomniane. Nie łudź się, polaczku. Odpowiecie i za zabicie 200 000 Żydów i za zawłaszczenie ich majątku.

     • Tylko 200 000? Jaka szkoda, ze nie wiecej. Jak cudownie jest plawic sie w majatku zrabowanym obrzezancom. To wlasnie swiadczy, jak latwo jest ich wyzydzic.

 3. Gorąco popieramy prezydenta Trumpa – najbardziej PROŻYDOWSKIEGO prezydenta w dziejach USA! Przeniósł ambasadę do Jerozolimy, uzna Wzgórza Golan za należące do Izraela. Nie patyczkuje się z Iranem, wziął za mordy polskich antysemitów. Morawiecki i Kaczyński są na krótkiej smyczy pani Ambasador Mosbacher. Już wkrótce, polaczki, zapłacicie za mienie, które wasze pazerne katolickie rodziny zrabowały swoim żydowskim sąsiadom – w trakcie i po II wojnie. Nadchodzi czas rozliczenia polskich denuncjatorów i kapusiów z popełnionych przez nich przestępstw, czas zapłaty za „złote żniwa”. Co się odwlecze, to nie uciecze.

 4. teraz najwięksi lewacy w USA skupiają się wokół pani Ocasio-Cortez , i tej islamskiej nazistki Ilhan Omar -demokraci uwielbiają ją

 5. A myślicie, że „opozycja totalna” to tylko polski wynalazek?

  • Niestety,lecz to tylko licencja.(wcale nie poetica).Z drugiej strony może to i dobrze,że Trump trząsł portkami,gdyż mamy 80% pewności,że już dawno wprowadziłby w życie ustawę 447.Po prostu te typy tak już mają.A tak to się odwlekło.Dziwne tylko,że to koderaści chcą ją realizować.Wraz z rowerami.

   • Zgoda ! Ale napisz, czym Państwo Polskie reprezentuje się od reszty europejskich degeneratów żeby nas traktować wyjątkowio. Proszę.

Comments are closed.