Wielki dramat premiera Morawieckiego! Bez tego PiS nie wygra wyborów. „My nie mamy…”

Premier Mateusz Morawiecki. / foto: PAP
Premier Mateusz Morawiecki. / foto: PAP

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił poważne braki w Prawie i Sprawiedliwości. Rządzące ugrupowanie nie ma tego, czym powinna dysponować każda poważna partia. Przez to PiS może nie wygrać najbliższych wyborów.

Podczas sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości premier Mateusz Morawiecki, ujawnił, że PiS ma poważny problem, z którym nie musi zmagać się opozycja.

My nie mamy mediów. Potężne media stoją za naszymi przeciwnikami politycznymi. Potężny biznes stoi za naszymi konkurentami politycznymi. My mamy was, ludzi – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

A teraz bądźmy poważni. PiS w ostatnim czasie kwotą ponad miliarda złotych dofinansował media rządowe, ponadto ma masę zastępów medialnych, w ten czy inny sposób, związanych z partią-matką.

Wszystko można powiedzieć. Założę się, że te media, co oni ich nie mają, będą dziś i później ten cytat wciskały – komentuje Artur Dziambor z partii KORWiN.

7 KOMENTARZE

  1. Państwowa Telewizja Propagandowa utrzymywana z naszych podatków nie wystarcza PiSokomuchom z Magdalenki?

  2. Karnowscy się tak obrazili, że w proteście przez dwa dni nie będą całować na rozpoczęcie dnia portretu Morawicka.

  3. Żydowski bankster zwyczajnie bredzi. Lewica ma po swojej stronie państwową telewizję finansowaną z moich podatków, a także socjalistyczne TV Republika i TV TRWAM rabina Rydzyka.

  4. PIS nie potrzebuje mieć władzy w mediach, bo ich projekty mówią same za siebie. Programy socjalne nie potrzebują specjalnej otoczki bo ich efekty większość z nas widzi każdego dnia.

  5. Niestety to prawda, najbardziej jest to zauważalne w internecie. Boty PO czy KODu czy z czego oni tam są potrafią rozdawać 200+ pod komentarzami opublikowanymi przed minutą-dwoma, a ilość ludzi online nieraz jest mniejsza od ilości tych plusów! to jest absolutnie nierealne. Nagonka „bogatych, wykształconych i z wielkich ośrodków” na PiS przypomina mi tę na Trumpa. Większość Polaków jest anonimowa, nie są oni tak wokalną grupą jak ta garstka, ale to oni decydują przy urnach wyborczych. Mamy demokrację. PiS to partia ludu. Nie mają mediów, ale mają ludzi i zwycięstwo w kieszeni.

Comments are closed.