Berkowicz ostro o LGBTZBOQ. Po tych słowach rzucili się na niego lewacy. Dostał zaskakującą nominację

Konrad Berkowicz i Janusz Korwin-Mikke. / foto: YouTube
Konrad Berkowicz i Janusz Korwin-Mikke. / foto: YouTube

Konrad Berkowicz opublikował na swoim koncie na Facebooku wpis, w którym rozprawił się z bzdurami powtarzanymi przez lobby LGBT. Tymczasem został nominowany przez lewicowy portal „To Tylko teoria” do nagrody „Biologiczna bzdura roku”.

W swoim wpisie lider Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy wskazał, że nie ma czegoś takiego jak „orientacja seksualna”, a są jedynie orientacja i zboczenia. Tymczasem polityk doczekał się nominacji do nagrody „Biologiczna bzdura roku”.

Żeby uniknąć nieporozumień, trzeba zdać sobie sprawę, że nie ma czegoś takiego jak „orientacja seksualna”. Słowo seks (ang. sex = płeć) dotyczy stosunku płciowego (między dwoma płciami). Jak mężczyzna zamiast pędu do stosunku z kobietą ma pęd do stosunku z dziuplą w drzewie, to jego dendrofilia nie jest „orientacją seksualną”, tylko zaburzeniem seksualnym! – wskazał Berkowicz.

Gdyby od tysięcy lat około 2 proc. ludzi stanowili wstecznomotoryści oznaczałoby to, że WYSTĘPOWANIE TEGO ZABURZENIA w społeczeństwie jest naturalne, ale nie oznaczałoby to, że CHODZENIE DO TYŁU jest naturalne! – stwierdził wiceprezes partii KORWiN.

Berkowicz doczekał się nominacji od portalu „To tylko teoria” do nagrody „Biologiczna bzdura roku”, jednak w żaden sposób swojej nominacji uzasadniał, wiadomo powiedział to powiedział, nie zgadzamy się z jego światopoglądem, więc powiemy, że to bzdura. A portal „To tylko teoria” słynie z wyśmiewania wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego czy Jerzego Zięby.

Z pomocą przyszła „Gazeta Wyborcza”, która pisze, że przecież Światowa Organizacja Zdrowia wypisała homoseksualizm z listy zboczeń już blisko 30 lat temu, a zatem tak musi być. W rozmowie z gazetą Berkowicz odpiera te zarzuty:

Są środowiska, które się ze mną nie zgadzają. Ta rzekoma nagroda to właśnie tego wyraz. Portal „To Tylko Teoria” jest mocno zideologizowany i działa w założeniu, że to co powie Światowa Organizacja Zdrowia, jest wyznacznikiem tego, co odkryła nauka. To nieprawda, WHO jest instytucją powołaną w ramach ONZ, więc jest instytucją państwową, podlegającą wpływom politycznym.

Źródło: krakow.wyborcza.pl