Berkowicz ostro o LGBTZBOQ. Po tych słowach rzucili się na niego lewacy. Dostał zaskakującą nominację

Konrad Berkowicz oraz Janusz Korwin-Mikke. / foto: YouTube
Konrad Berkowicz oraz Janusz Korwin-Mikke. / foto: YouTube

Konrad Berkowicz opublikował na swoim koncie na Facebooku wpis, w którym rozprawił się z bzdurami powtarzanymi przez lobby LGBT. Tymczasem został nominowany przez lewicowy portal „To Tylko teoria” do nagrody „Biologiczna bzdura roku”.

W swoim wpisie lider Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy wskazał, że nie ma czegoś takiego jak „orientacja seksualna”, a są jedynie orientacja i zboczenia. Tymczasem polityk doczekał się nominacji do nagrody „Biologiczna bzdura roku”.

Żeby uniknąć nieporozumień, trzeba zdać sobie sprawę, że nie ma czegoś takiego jak „orientacja seksualna”. Słowo seks (ang. sex = płeć) dotyczy stosunku płciowego (między dwoma płciami). Jak mężczyzna zamiast pędu do stosunku z kobietą ma pęd do stosunku z dziuplą w drzewie, to jego dendrofilia nie jest „orientacją seksualną”, tylko zaburzeniem seksualnym! – wskazał Berkowicz.

Gdyby od tysięcy lat około 2 proc. ludzi stanowili wstecznomotoryści oznaczałoby to, że WYSTĘPOWANIE TEGO ZABURZENIA w społeczeństwie jest naturalne, ale nie oznaczałoby to, że CHODZENIE DO TYŁU jest naturalne! – stwierdził wiceprezes partii KORWiN.

Berkowicz doczekał się nominacji od portalu „To tylko teoria” do nagrody „Biologiczna bzdura roku”, jednak w żaden sposób swojej nominacji uzasadniał, wiadomo powiedział to powiedział, nie zgadzamy się z jego światopoglądem, więc powiemy, że to bzdura. A portal „To tylko teoria” słynie z wyśmiewania wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego czy Jerzego Zięby.

Z pomocą przyszła „Gazeta Wyborcza”, która pisze, że przecież Światowa Organizacja Zdrowia wypisała homoseksualizm z listy zboczeń już blisko 30 lat temu, a zatem tak musi być. W rozmowie z gazetą Berkowicz odpiera te zarzuty:

Są środowiska, które się ze mną nie zgadzają. Ta rzekoma nagroda to właśnie tego wyraz. Portal „To Tylko Teoria” jest mocno zideologizowany i działa w założeniu, że to co powie Światowa Organizacja Zdrowia, jest wyznacznikiem tego, co odkryła nauka. To nieprawda, WHO jest instytucją powołaną w ramach ONZ, więc jest instytucją państwową, podlegającą wpływom politycznym.

Źródło: krakow.wyborcza.pl

41 KOMENTARZE

 1. Patologiczne lewactwo LGBTNSDAP czyli pacjenci szpitala dla umysłowo chorych czubków.

  • Pierwsza sprawa. Homoseksualiści nie kwalifikują się na pacjentów szpitali psychiatrycznych bo na to nie ma tabletki ani zastrzyku. Jest natomiast psychoterapia która może dać bardzo dobry efekt w postaci zmiany orientacji z homo na heteroseksualną ale musi być zachowana jej najważniejsza zasada: dobrowolność. Innymi słowy leczenie homoseksualizmu można prowadzić wyłącznie ambulatoryjnie w gabinecie psychoterapeuty za zgodą homoseksualisty.
   Druga sprawa homoseksualizm to nie choroba psychiczna (psychoza) a najpewniej zaburzenie seksualne – homoseksualista postrzega rzeczywistość w sposób nie zmieniony a jego jedyną innością jest zaburzenie ukierunkowania popędu. Wszelakie współwystępujące zaburzenia tj. np. nieprawidłową strukturę osobowości czy alkoholizm trzeba rozpatrywać osobno w kontekście klinicznym bo nie każdy gej je ma.
   Zatem wszystkim którzy sugerują podobne rzeczy jak przymusowe leczenie homoseksualistów polecam podszkolić się w temacie.

   • Przecież dla prawiczków dobrowolność = lewactwo. Prawiczki uwielbiają dyktatorów takich jak Putin czy chińscy komuniści.

    • Dziewczyno. A czy ty coś wiesz o dramatach osób homoseksualnych? Zarówna tych którzy chcą się leczyć z homoseksualizmu jak i tych którzy chcą nimi pozostać. Osoby twojego światopoglądu jak i osoby o poglądach z tego forum nie są święte w tej kwestii.

     • A czy ktoś brodni dorosłym osobom „leczyć się” z homoseksualizmu? Choćby witaminą C lewoskrętną?
      Biedroń? Duda? Merkel? Soros?

    • Gdyby twoja głupota Alu mieściła się nawet w unijnej ustawie. DobroWOLNOŚĆ to cecha prawicowa.

     • To dlaczego JKM twierdzi że Putin i chińscy komuniści to prawica? Przecież w Rosji i Chinach jest zakaz parad gejów.

   • na psychiatrii w ogole nie maja tabletek na wyleczenie pacjentow z chorob, ktore psychole wymyslili, maja tylko na notoryczne otumanienie, trwajace nawet dziesieciolecia.

    • Guzik prawa. Leki psychotropowe pomagają pacjentom i pozwalają im wrócić do normalnego życia np. dzięki olanzapinie zamknięto połowę zakładów opiekuńczo-psychiatrycznych bo tak dobrze redukuje objawy schizofrenii i choroby afektywnej dwubiegunowej. Oczywiście trzeba brać te leki do końca życia bo wymienione schorzenia to choroby neurologiczne w przeciwieństwie do homoseksualizmu który jest problemem psychologicznym.

     • ktos kiedys sprawdzal kartoteki kilkudziesieciu tysiecy pacjentow psychiatrii i jak zauwazyl, ani w jednej nie bylo napisane, ze pacjent zostal wyleczony.

     • Ty mówisz o psychiatrii czyli o schorzeniach neurologicznych takich jak schizofrenia których nie da się wyleczyć ale gdy chory przyjmuje odpowiednie leki może funkcjonować jak każdy z nas. Homoseksualizm zaś jako problem psychologiczny można wyleczyć bo nie było by takich ludzi jak Michael Glatze.

  • Jaja i do tego osobiste to ma wielu dewiantów, którzy przebierają się w sukienki czy inne stroje kobiece i udają kobiety. Tylko przestępcy mają potrzebę przebierania się za inne osoby… Ponoć, niejaki Anek Grodzki też ma jaja przy sobie osobiste a wszystkim każe wierzyć w to, że jest kobietą. Czekam kiedy dewianci wmówią wszystkim, że to natura wyprodukowała taki nowy typ kobiety z jajami. Ty „ala” ponoć też możesz na ten temat wiele powiedzieć? :)

   • Dlaczego nazywasz ich przestępcami? Przecież to nie ich wina że mieli nieszczęśliwie dzieciństwo (homoseksualiści i transseksualiści).

    • Umiesz czytać ze zrozumieniem? To przeczytaj jeszcze raz powoli i postaraj się zrozumieć każde słowo. W którym momencie nazwałam kogoś przestępcą? Choć nie ukrywam, że przebieranie się (nie dotyczy pewnych zawodów jak np. aktor itd.) i udawanie kogoś innego jest to przestępstwo. Traumę z nieszczęśliwego dzieciństwa to ma jakieś 80% społeczeństwa w każdym kraju, ale tej traumy albo „traumy” (bo też kwestia do długiej dyskusji) nikt nie „leczy” na ulicy ubrany w paski skóry jak jakiś koń w uprząż albo pies i nie epatuje swoich „traum” w obrzydliwy sposób wystawiając na widok publiczny. Demoralizując przy tym dzieci. Nikt swoich traum czy też „traum” nie narzuca nikomu, nie terroryzuje nikogo i nie chce wprowadzić na siłę nikomu do prywatnego życia itd. itd.

     • Użyłaś słów że tylko przestępca się przebiera. A to o czym piszesz robi specyficzna grupa homoseksualistów – tzw. środowisko LGBT czyli pewne lobby które myśli że ma monopol na prawdę o homoseksualizmie a to co robi jest podyktowane poszeptami pewnych środowisk politycznych i pieniędzmi jakie otrzymują. Istnieją jednak porządni geje którzy są przeciwnikami adopcji dzieci przez homoseksualistów a jest z resztą spora grupa która chce się leczyć a której się to utrudnia przez wytyczne WHO.

    • rozsądny,
     Nie wiem jaka grupa z tych lgbt i w-uj wie kto!? przebiera się. Ale tu przyznaję ci rację, że na tym homo terrorze i dyktaturze zaburzonych mogą ucierpieć normalni (jeśli można tak powiedzieć) homoseksualiści, którzy chcą sobie żyć po swojemu w swoim świecie nie wadząc nikomu. Na wytyczne WHO ma duży wpływ różne lobby. Odnoszę wrażenie, że największe lobby pedofilów, co nie jest zresztą wielką tajemnicą dla wielu i wielu potrafi kojarzyć fakty.

   • Ale powiedz mi co w tym złego że przebierają się w kobiece ubrania?
    Wy prawiczki uwielbiacie dyktatorów-morderców takich jak Putin a nienawidzicie gejów którzy nikogo nie zabili?
    Zabójstwo jest dla was lepsze niż przebieranie się?

    • Ale powiedz mi co w tym dobrego, że facet przebiera się za kobietę i jeszcze wymaga od wszystkich tego żeby wszyscy w to wierzyli jak w świętość, że to nie jest przebieraniec. Tylko przestępcy chcąc ukryć swoją tożsamość przebierają się za kogoś innego.
     Ale powiedz mi, w którym momencie twojego życia opowiadałam ci o tym kim jestem, co uwielbiam i kogo uwielbiam a kogo nienawidzę. Geje dużo ludzi zabili co bez trudu można znaleźć w sieci, jak i innych przestępstw dokonali.

     • To że facet przebiera się za kobietę to wynik tego że jego rodzice chcieli mieć córkę a nie kochali go jako chłopca i okazywali mu to za każdym razem. Uwierz są tacy rodzice którzy są do tego zdolni. To samo potrafią zrobić nieumyślnie też koledzy ze szkoły traktując swojego kolegę w taki sposób. Taka osoba za wszelką cenę chce uciec od tego że rodzice jej nie kochali i podświadomie zaspokoić ich potrzeby i oczekiwania. Dlatego pragnie wierzyć że jest kimś innym bo to mniej boli niż uznanie faktu że tak naprawdę najbliższe nam osoby nas nie kochały.
      Co się tyczy drugiej kwestii to rzuć mi nazwisko (znam wprawdzie wiele) ale chcę dokładnie wiedzieć o co ci chodzi z tym mordowaniem.

     • rozsądny,
      „Rzucę” ci tytuł artykułu np. o takim zaburzonym
      „„Miły ogrodnik” przebrany za krasnala zabił i poćwiartował ośmiu gejów. Sam też jest homoseksualistą”
      Jednak dołączę drugi tytuł, chyba nawet cięższy przypadek od poprzedniego?
      „USA: Kanibal z fabryki czekolady”

     • Jeffrey Dahmer i John Gacy. Tak się składa że nam ich przypadki od podszewki więc cię uświadomię że ich homoseksualizm nie wpłynął w najmniejszym stopniu na ich postępowanie. Na to wpłynęły współistniejące zaburzenia osobowości.
      1. Bruce McArthur – to była osoba cierpiąca na antyspołeczne zaburzenia osobowości (psychopatia) charakteryzujące się skłonnością do łamania prawa, brakiem poczucia winy, empatii, przedmiotowym traktowaniem innych i był sadystą seksualnym. I to właśnie te cechy osobowości w połączeniu z sadyzmem wpłynęły na jego zbrodnie.
      2. Jeffrey Dahmer – to była osoba cierpiąca na osobowość chwiejną emocjonalnie typu borderline z cechami zaburzenia schizotypowego i nekrosadyzm. To właśnie te zaburzenia wpłynęły na to że został mordercom. Wiadomo że Dahmer wstrzykiwał kwas solny swoim ofiarom do mózgu by zrobić z nich zombie i zjadał fragmenty ciał ofiar by stały się jego częścią (cecha schizotypowa – dziwaczne quasi-urojeniowe fantazje). Ponad to jedząc ciało ofiary czuł podniecenie (nekrosadyzm połączony z kanibalizmem seksualnym – zupełnie inna perwersja niż homoseksualizm). Poza tym twierdził że seks z żywymi ludźmi jest zły bo mogą sobie pójść (lęk przed odrzuceniem – borderline i rys nekrosadystyczny – chęć obcowania ze zwłokami) i był alkoholikiem a to pogłębiło jego tendencje do przemocy. Tak więc i w jego przypadku homoseksualizm nie ma związku z tymi morderstwami, bo dużo bardziej wpłynęły na nie współwystępujące zaburzenia osobowości i inne parafilie rzeczywiście mocno skojarzone z mordowaniem oraz alkoholizm.

     • rozsądny,
      Chciałeś wiedzieć kogo mam na myśli pisząc o homo mordercach, to dałam ci dwa przykłady z wielu i to wszystko. Nie po to czytałam artykuły o tych zaburzonych, żeby nie wiedzieć że to ludzie chorzy. Twoja analiza ich przypadłości do niczego nie jest mi potrzebna i nie zmienia to też faktu, że byli także homoseksualistami – mordercami. I tyle. Dobranoc.

     • Czyli uważasz że przebieranie się w kobiece ubrania jest gorsze niż morderstwo?
      Przecież wasz idol Putin to morderca dzieci nienarodzonych ( milion aborcji rocznie w Rosji) i uwielbiacie go a nienawidzicie gejów którzy nikogo nie zabili.

      Hitler przecież też nie był gejem i Stalin tez nie.

     • Putin zabił
      3000 Ukraińców
      300 000 Syryjczyków
      1 mln dzieci poczętych rocznie w Rosji

      Razem daje to ok. 20 mln ludzi. Nadal mniej niż Hitler i Stalin no ale widocznie dość dużo żeby być idole prawiczków.

 2. Jaja to sie marzą Ali Wilk chyba. Przyjdzie dzien w ktorym kazdy lewacki zboczeniec poddany bedzie leczeniu …albo eutanazji

  • To jest ta „prawiczkowa wolność” czyli przymusowe leczenie każdego kto ma inne zdanie niż Berkowicz.
   Tak już było – za Stalina.

   • To jest ta twoja „wolność” „ala” czyli bezprawne narzucanie NORMALNYM! ludziom homo terroru i homo dyktatury, którą chcą wprowadzić „działacze” albo raczej propagatorzy i ekshibicjoniści zaburzeni? Tak było w Sodomie i
    Gomorze i tam też dostali „skuteczne lekarstwo” na swoje rozpasanie i brak człowieczeństwa. Nie zapominaj o tym.

    • Rozumiem że tęsknisz za III Rzeszą i ZSRS gdzie homoseksualizm był zakazany?
     Wolisz rządy Hitlera, Stalina i Putina niż Biedronia?

 3. Za 10 lat Francją, Wlk.Brytanią, Holandią, Belgią , Niemcami beda rządzic muzulmanie..lewactwo niech juz sie boi, bo was wykurzymy a europa wam nie pomoze

   • Znowu Rosja „ala”? Czy to nie obsesja? Tak lubisz Rosjan, że ciągle tylko o nich wspominasz, nawet wtedy jak nikt o nich nie wspomina?

 4. ala wilk znów aktywna, czyli ten zbokol udający kobiete tutaj, znów dostał przepustkę z psychiatryka i znów powtarza kilka utartych zwrotów typu „prawiczki wola putina itp itp”. To bardzo prymitywne, czytać od kilku miesięcy wciąż to samo. Kmiotku – ala wilk , naucz sie czegoś nowego albo idź do centrali po nowe wytyczne wypisane na kartce bo i tak sam tu nic mądrego nie wymyslisz.

Comments are closed.