Była kochanka Kulczyka świeci tyłkiem. „Petarda” Przetakiewicz prezentuje wdzięki i dzieli się swymi „złotymi myślami” [FOTO]

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk. / foto: PAP
Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk. / foto: PAP

Jednym z lepszych sposobów na zwrócenie na siebie uwagi jest publiczne obnażanie się. Wie o tym Joanna Przetakiewicz i dlatego postanowiła uraczyć ludzkość widokiem swego tyłka. Tak się ten tyłek spodobał żonie Kraśki, że uznała ją za „petardę”.

Była kochanka Jana Kulczyka uraczyła świat swym widokiem prezentując się jedynie w majtkach. A właściwie w tym co zgodnie z obowiązującą teraz modą z nich zostało.

Przetakiewicz opublikowała swe zdjęcie na Instagramie i opatrzyła je złotą myślą „Z wiekiem nie stajesz się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista – napisała Przetakiewicz.

Prawdopodobnie miała na myśli to, że coraz wyraźniej ją widać, bo jest jej coraz więcej.

Niektórzy internauci, czy tam internautki są zachwycone tym, że pani się obnaża i robi sobie zdjęcia na golasa. Np. żonie Kraśki – Karolinie Ferenstein-Kraśko tak się tyłek spodobał, że napisała. „Jesteś mega petarda i już!!! Uwielbiam!”

Biorąc pod uwagę to, że Przetakiewicz pokazuje tyłek, określenie „petarda” może wydać się zbyt śmiałe, no ale żona Kraski chyba wie o czym pisze. Tak, czy owak efektów dźwiękowych do zdjęcia nie załączono.

Niektórym jednak petarda Przetakiewicz nie bardzo się podoba. Uznają oni, że osoby starsze nie powinny się publicznie obnażać.

„Z całym szacunkiem i nie ujmując urody, ale wydaję mi się, że kobietom w pewnym wieku święcenie gołą pupą po prostu nie przystoi” – napisała jedna z obserwatorek petardy Przetakiewicz.

Organ „Wyborczej” – „Plotek” uważa jednak, że publiczne obnażanie się jest dobre w każdym wieku. Według niego Przetakiewicz pokazując swój tyłek prowadzi nawet działalność patriotyczną.

„Zdjęcie faktycznie jest odważne, ale skoro Przetakiewicz dobrze czuję się w swoim ciele i chce się tym chwalić, to co w tym złego? Piękno nie zna wieku i dobrze, że ktoś w Polsce o tym przypomina” – napisał „Plotek”.

30 KOMENTARZE

 1. Obca wroga Polsce TV i przybysze lewackie, złodzieje przemieniaja Polki na prostytutki… hańba!

 2. Zadek jak zadek. Kim Kardaszian to ona nie jest. Od przeciętnego w dół.

 3. No ładna. Taka juz troche chyba mamusia lubie takie do petowania jak znalazł wiecie oral anal albo to i to albo ludzki kubel te sprawy nie nie

 4. Niech jedzie do Dubaju. Tam jest ich miejsce: Wszystkie kur** i złodzieje cała Polska z was się śmieje!

 5. tacy zamyśleni, to chyba w kościele,
  2.nie przesadzajcie, jak na jej wiek to nie jest taka zła, aha zapewne szuka nowego faceta z keszem i się po prostu reklamuje

 6. Ostatnio nastała moda na puste „celebrytki”, bo nie mając nic do zaoferowania, pokazują swoje ciała, myśląc, że tym zdobędą rozgłos.

 7. Myślę, że to zdjęcie nie pozostawi filmowców obojętnymi.
  Na pewno wkrótce odezwie się ktoś z Bollywood…

 8. Cóż pozostało biednemu redaktorzynie płodzącemu ten artykuł??? Zabawić się z samym.sobą…

 9. W następnym news’ie dowiemy się, że poddala sie vaginoplastyce i wybielaniu odbytu?? 😩

 10. przetakiewicz – naczelna feministka 3 rp, trujaca kobietom umysl stwierdzeniami ze zycie zaczyna sie po 50 tce.

 11. Ale laska !! Niektóre 30 stki mogą jej zazdrościć !! Ona ma 51 lat !! Wygląda niesamowicie jak na swój wiek !! Pewnie jak spytamy się co trzeba robić , żeby tak wyglądać to odpowie : Nie stresować się !

 12. Ona była i jest call girl.Pójdzie tam gdzie więcej dadzą.Nie mam nic przeciwko.Każdy zarabia jak chce.Nie mylić z umiejętnościami.Potrafi,to niech robi jak chce.Jej sprawa.Tylko czemu na tym portalu pokazujecie takie bzdury I takie wredne kreatury? Wiem że można by było tego nie czytać i nie komentować ale do licha jasnego nie ma już w Polsce takiego portalu który byłby normalny uczciwy i czysty?

  • Petardą nazwała ten tyłek żona Kraśki, która w Gałkowie ma stadko kilku koni i ten zadek Przetakiewicz skojarzył dię jej z zadkiem klaczki o nazwie Petarda

 13. Lago – to nie jest art. w sprawie „ó”, ale szacunek za postrzeganie 👍✍️.(czuła elektronika, która też nie tłumaczy)A dalej (?) to u szanownego recenzenta ,zachowawczo ?-Odwagi !
  Honor i ludzie honorowi są.”ó”!✍️👍

 14. Niektórym, jak autorowi artykułu JS, tyłek kojarzy się tylko z funkcją wydalniczą

Comments are closed.