Co tam się dzieje?! To jakaś plaga! Kolejny uczestnik „Big Brother” TVN odchodzi na własne życzenie

"Big Brother" TVN. / foto: Instagram

Co dzieje się w domu Wielkiego Brata? Kolejne osoby nie wytrzymują w nowym-starym programie TVN i decydują się na dobrowolne opuszczenie „Big Brothera”. Wcześniej informowaliśmy o decyzji Daniela, teraz na podobny krok zdecydowała się Marlena Klimczyk.

W czwartek jeden z bardziej wyrazistych uczestników tej edycji programu, Daniel Barłóg, sam postanowił zrezygnować z udziału w „Big Brotherze”.

Po prostu to nie mój klimat. Najmocniej was z całego serca przepraszam, jeżeli zawiodłem kogokolwiek. Natomiast ja się po prostu duszę – tak tłumaczył swoją decyzję pozostałym uczestnikom.

Moja dusza wojownika po prostu tutaj umiera. Ja tu usycham. Miałbym jazdę niesamowitą, mnie po prostu nosi i ja nie jestem sobą – stwierdził.

Okazuje się, że podobną decyzję podjęła Marlena Klimczyk, która ma opuścić dom Wielkiego Brata w poniedziałek. – Podjęłam decyzję, że rezygnuję. Mi jest szkoda swojego czasu, który czuję, że tutaj marnuję – powiedziała.

Klimczyk podobnie jak Barłóg stwierdziła, że ten program nie jest dla niej, a także, że tęskni za dziećmi. Czy w programie „Big Brother” dzieje się coś, o czym nie wiemy? Dlaczego kolejni uczestnicy opuszczają dom Wielkiego Brata?

Comments are closed.