Czarzasty jednym zdaniem zaorał Śmiszka! „Popraw się chłopaku”

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek. / fot. Twitter
Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek. / fot. Twitter

Krzysztof Śmiszek ledwo jeden dzień jest w poważnej polityce za sprawą swojego partnera – Roberta Biedronia – który zdecydował, że będzie „jedynką” na liście „Wiosny”, a już zbiera bęcki. Tym razem przytyk był dziełem przewodniczącego SLD Włodzimierza Czarzastego.

Krzysztof Śmiszek przekonywał w „Śniadaniu w Polsat News” przekonywał, że Wiosna Biedronia to jedyna partia, która odrzuca „recykling polityków”. Zarzucał, że ciągle wymieniają się stołkami. Problem w tym, że Wiosna została zbudowana… właśnie na takich politykach. Rażącą niekonsekwencję skwitował krótko lider SLD Włodzimierz Czarzasty.

„Jesteśmy partią proekologiczną. Ale jedną kwestię odrzucamy jako Wiosna Biedronia. To jest recykling polityków! Ci sami ciągle wymieniają się stołkami. Raz do Sejmu, raz do PE, a raz do Senatu. Koniec z tym! O tym dziś mówiłem w „Śniadaniu Polsat News” – napisał Krzysztof Śmiszek.

„Krzysiu. Nie atakuj swojego szefa Roberta, W.Nowickiej, P.Piechny i K.Gawkowskiego. Oni też już kandydowali lub byli w kilku partiach. Używanie określenia w stosunku do nich „recykling” jest niegrzeczne. Krzysiu. Popraw się chłopaku!” – napisał Czarzasty.
 

 

Źródło: Twitter

13 KOMENTARZE

  1. ale Cazasty symbolem dobrego wychowanie nie jest, i z grzecznością bym go raczej nie kojarzył.

  2. Ach,jaka piękna kakowa parka,szerokie uśmiechy,włoski piknie zaczesane do góry w tył,na prawo, no nic nie robić ino podziwiać, a jak rwą się do koryta,jak zamykać w kryminale rwą się,zboczeńcy

  3. Pederastia musi byc karana prawnie . Jak zauważył słusznie Grzegorz Braun , homoseksualiści nie zatrzymają się zanim nie spedalą wszystkich dzieci i wszystkich dorosłych

  4. Do tej listy dziewic z odzysku dorzuciłbym jeszcze Zbigniewa Bujaka. Kompletny ignorant, który od kolesiów (dobrze jeżeli tylko styropianowych, a nie ze służb) otrzymał odpowiedzialne i intratne stanowisko prezesa Urzędu Ceł. Ma jednak jedną poważną zaletę – nie trzeba z niego robić idioty, wystarczy mu nie przerywać.

    • Sama redakcja tego portalu niechcący promuje zboczonych co, rusz ich przypominając i co za tym idzie oswajając czytelników z tym niebezpiecznym, zuchwałym syfem.

Comments are closed.