Dr Czerniak ostro jak nigdy! „Główną przyczyną nowotworów jest to, co się nazywa żywnością. To trucizna z odwleczonym działaniem” [VIDEO]

Dr Hubert Czerniak. / foto: YouTube
Dr Hubert Czerniak. / foto: YouTube

Dr Hubert Czerniak był gościem kanału CEPowiśle, gdzie mówił m.in. o rosnącej liczbie nowotworów wśród Polaków. Zdaniem dr Czerniaka główną przyczyną tego jest to, co się obecnie nazywa żywnością, a tak na prawdę jest trucizną z odwleczonym działaniem.

Główną przyczyną nowotworów jest żywność, czyli to co się nazywa żywnością, ale nie jest żywnością. Przerobione substancje spożywcze, które należałoby nazwać raczej trucizną z odwleczonym działaniem, wszelkiego rodzaju konserwanty – wylicza dr Czerniak.

Weź mleko UHT, jeżeli ono przez miesiąc może stać, to co się dzieje w jelitach? Zamiast być strawione ono tam siedzi i rozwijają się na nim bakterie gnilne, a więc te toksyczne – mówi.

Czy to już jest nowotwór? tak naprawdę to zapowiedź. Zatruta żywność pszenica, zboża bez glifosatu, bez randapu praktycznie nie są uprawiane jest chwalebny wyjątek rolnika ma Roberta Wagnera.

Nie wierzę, że nasze wnuki będą jeszcze zdrowo mogły dożyć wieku emerytalnego. Nie wierzę w to że nasze dzieci dożyją wieku emerytalnego, chyba że posłuchają naszych wystąpień i wezmą to sobie do serca.

Wezmą sobie to do serca i przestaną kupować w hipermarketach, jedzenie hipermarketowe kurczak 12 zł, co to jest za kurczak? Za kurczaka trzeba dać pięć sześć dych i wtedy tego kurczaka jesz na kilka razy.

Jak się gryzie? Nie gryzie się, to się rozpada, znaczy że nie ma kolagenu, więc z czego chcesz budować swoje stawy, wiązadła? Normalny kurczak ma przecież taką zbitą konsystencję – podkreśla dr Czerniak.

Comments are closed.