Dzieci wychowywane przez homoseksualistów przeżywają koszmar! Ten raport odkrywa całą prawdę

Homoseksualna para z dzieckiem - zdjęcie ilustracyjne.
Homoseksualna para z dzieckiem - zdjęcie ilustracyjne.

Nie dość, że homofobiczny to jeszcze seksistowski – tak lewactwo zapewne określa raport prof. Marka Regnerusa z Uniwersytetu w Teksasie. Wynika z niego, że wychowywanie przez homoseksualistów wpływa dosłownie patologicznie na człowieka. Co ciekawe, o wiele gorsze w skutkach jest posiadanie matki-lesbijki niż ojca-geja.

Według badań prof. Regnerusa wynika, że wychowanie człowieka przez homoseksualistów po prostu go niszczy. U takich osób wykryto 24 rodzaje negatywnych skutków wychowania. Wychowankowie homoseksualistów o wiele częściej mają myśli samobójcze, częstsze problemy z prawem, częściej biorą narkotyki.

Ponadto występuje o wiele większa trudność w utworzeniu trwałych relacji z innymi ludźmi. Nie radzą sobie też z wiernością partnerowi oraz znacznie częściej muszą korzystać z pomocy psychoterapeuty.

Ponadto wychowankowie homoseksualistów są trzykrotnie częściej bezrobotni, niż w normalnych rodzinach, czterokrotnie więcej z nich korzysta z pomocy społecznej.

Równie szokujące, ale i zaskakujące są statystyki dotyczące inicjacji seksualnej. 31 proc. osób wychowywanych przez lesbijkę i 25 proc. wychowywanych przez homoseksualistę zostało zmuszonych do odbycia stosunku seksualnego wbrew swojej woli. Dla porównania – w rodzinach heteroseksualnych współczynnik ten wynosi 8 proc.

23 proc. dzieci wychowanych przez matkę-lesbijkę było „dotykanych seksualnie” przez nią lub jej partnerkę. W przypadku ojca-homoseksualisty współczynnik wynosi 6 proc. W przypadku heteroseksualnej rodziny zaś to 2 proc.

A jak wygląda kwestia wierności? Wychowankowie rodzin heteroseksualnych mieli romans w trakcie małżeństwa lub wspólnego mieszkania z partnerem w ilości 13 proc. W przypadku wychowywania przez ojca geja współczynnik rośnie prawie dwukrotnie – 25 proc. W przypadku matki-lesbijki wynosi on aż 40 proc.

Raport wskazuje też na „uczenie” orientacji seksualnej. 90 proc. osób wychowywanych w heteroseksualnej rodzinie deklaruje się jako „całkowicie heteroseksualnych”. W przypadku ojca-geja wynosi on 71 proc., zaś matki-lesbijki 61 proc.

Pełen raport przełożony na język polski znajduje się pod tym linkiem.

Źródło: stowarzyszeniefidesetratio.pl

5 KOMENTARZE

  1. Finansowane przez ultrakonserwatywny think-tank stiudium Regnerusa było publikowane w 2015 r., więc to żadna „nowość”. Dawno już zresztą obalone pod względem metodologicznym. Tylko głupawe polaczki nie potrafią czytać, zwłaszcza w obcych językach. sciencedirect.com/science/article/pii/S0049089X1500085X

  2. A jakby ciebie folksdojczu ktos zajechal w kiszkie sztolcowe to gnojem bys popuscil i z buzi by ci sperma polecialo?? Co?

    • „fajne” masz fantazje erotyczne. tata cię gwałcił jak byłeś mały?

      • Twojej Matce co sie oswinila to nazi powinni skrobanke zrobic!! Wyskrobac chora maciore !!Ty jestes z tych ashkenazi rozumiesz ashke-nazi??? he he he he

Comments are closed.