HIT TYGODNIA. Zgroza! Byłe kobiety Martyniuka przerywają milczenie. Takiego ciosu syn króla disco-polo się nie spodziewał

Zenek oraz Daniel Martyniukowie. / foto: Instagram
Zenek oraz Daniel Martyniukowie. / foto: Instagram

Trwa saga z synem Zenka Martyniuka. Byłe kobiety Daniela Martyniuka przerywają milczenie i ujawniają niewygodne dla młodego mężczyzny fakty. Dziennik „Fakt” informuje, że syn króla disco-polo wcześniej był agresywny wobec swoich wybranek.

Afera związana z synem Zenka Martyniuka wybuchnęła na początku roku. Wówczas rzekomo Daniel miał pijany nie wpuścić swej ciężarnej żony do domu. Szybko okazało się, że Martyniuk w niecały rok po ślubie dorobił się już niebieskiej karty, którą zakłada się w rodzinach, gdzie występuje przemoc.

Tymczasem „Fakt” ujawnia, że syn króla disco-polo miewał już wcześniej agresywne zachowania w stosunku do kobiet, z którymi się spotykał. Według informacji tabloidu przed obecną żoną Eweliną Daniel był związany z co najmniej dwiema kobietami.

Pierwszą z nich była Anna M., która była nawet jego narzeczoną. Okazuje się, że po trzech latach kobieta zerwała zaręczyny i znajomość z synem króla disco-polo. Miała ona także składać zeznania na policji w sprawie przemocy domowej. – Daniel ją bił, rwał jej ubrania, kilkakrotnie wyrzucał z domu – czytamy w „Fakcie”.

Niedługo później Daniel miał być związany z Faustyną J., z którą jednak spotykał się niecały rok. Co było przyczyną rozstania? Zdaniem „Faktu” syn króla disco-polo nie był wierny swojej wybrance, a także awanturował się w jednym z klubów w Białymstoku, kiedy to po raz pierwszy został zatrzymany przez policję.

Źródło: Fakt24

12 KOMENTARZE

 1. Bo to debil myśli że tatuś ma kasę to wiecznie go bronić będzie a trza było kilkanaście pasów dać jak i my kiedyś dostawali i było dobrze …facet który bije kobietę to osoba poszkodowana poniewaz jest to osoba słaba bo tylko słabi faceci wyrzuwaja się. Na kobietach a niech wystartuje do przeciwnika równego sobie aj szkoda już tu mówić ale to kretyn

  • Kobieta dostać nie może ale dziecko to już ok? Przemoc to przemoc. Jeśli nie potrafisz dziecka wychować bez karcenia to nie powinnaś go mieć wcale. To, że podnosisz ręką na kogokolwiek oznacza tylko i wyłącznie to, że z tobą coś jest nie tak.

 2. Kto ro pisze? Gimnazjalista wie, że nie ma słowa „wybuchnęła”. Redaktor bez podstaw języka polskiego. Tragedia.

 3. „wybuchnęła” czy raczej „wybuchła”??? Czy dziś za dziennikarza może podawać się każdy???

 4. Zdaniem Faktu??? A kogo obchodzi zdanie Faktu? Ludzi obchodzi prawda a nie zdanie gazety prowadzonej przez analfabetów

 5. DLA TYCH CO TAK JEZYK SWIETNIE ZNAJA:

  Szanowni Państwo!
  Od pewnego czasu dręczy mnie wątpliwość następującej natury: czy czasownika wybuchnąć używać w formie wybuchła czy wybuchnęła? Pierwsza wydaje mi się niestosowna, jednak wiele osób zdaje się jej używać.
  Z wyrazami szacunku
  Czytelniczka

  W słownikach można przeczytać, że obie formy są poprawne. w NKJP zdecydowanie przeważa pierwsza, ale druga występuje u wielu znanych autorów, używała jej m.in. Maria Dąbrowska. Po bliższym przyjrzeniu okazuje się, że bodaj wszystkie przykłady z formą wybuchnęła dotyczą śmiechu lub płaczu. Na kilkaset wystąpień ciągu bomba wybuchła NKJP nie ma ani jednego przykładu na bomba wybuchnęła.
  Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski

 6. Po prostu synek rozpuszczony,jak dziadowski bicz! Trochę już za późno na wychowywanie,rodzice zajmowali się karierą i gromadzeniem pieniędzy a nie synem.Duzo jest ludzi z podobnymi problemami a ciągle piszą o tych Martyniukach.

 7. Tatus debil.ze pozwalal na takie zachowania syna.zamiast do roboty go wyslac zeby poznal wartosc zycia.to wszystko gotowe podstaeial mu pod nos..wiec ma teraz tego zaplate

Comments are closed.