Murowana kandydatka do nagrody Darwina! Wzięła udział w „ciasteczkowym wyzwaniu”. Teraz nie żyje

Bethan Gaskin. / foto: Facebook
Bethan Gaskin. / foto: Facebook

Były już internetowe „wyzwania” („Tide Pod Challenge)”, polegające na umieszczaniu w ustach kapsułek do prania i „Bird Box Challenge” (robienie różnych czynności z zamkniętymi oczami), po którym Youtoube zakazał umieszczania tego typu filmików. Teraz mamy „ciastkowe wyzwanie” zakończone śmiercią młodej idiotki. Nie idźcie tą drogą…

24-letnia Brytyjka Bethan Gaskin, matka 36-letniego dziecka, chciała zweryfikować ile ciastek (podobnych do naszych „delicji”) może na raz pomieścić w swoich ustach. Szybko się zakrztusiła, doznała ataku serca, straciła przytomność, a jej niedotleniony mózg doznał nieodwracalnych spustoszeń.

Po pięciu dniach pobytu w szpitalu w Peterborough, odłączono ją od aparatury. Serce, wątrobę, nerki, trzustkę i jedno z płuc oddano na potrzeby transplantacji. W końcu Gaskin miała tylko chory… mózg.

Wiedzę o tym, czy pobiła ciasteczkowy „challenge” zabrała z sobą do grobu.

11 KOMENTARZE

    • W wieku 20 lat urodziła 32 letnie dziecko. Na lewicy zdarzają się jeszcze dziwniejsze rzeczy. Pewnie urodził jej się brodaty inżynier lub lekarz z Afryki od razu gotowy i chętny do kulturowego ubogacania Europy.

      • Bareja wiecznie żywy. Gdyby był pośród nas to miałby o czym kręcić filmy. Takiego absurdu jaki teraz mamy to nawet za PRLu nie było.

    • Takie rzeczy się zdarzają nawet w filmach; wystarczy obejrzeć „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”.

  1. Poziom tego portalu zaczął już być takim ewenementem, jak 36 letnie dziecko 24 letniej matki.

  2. Czy wy jakoś redagujecie ten portal? Co za krety puszcza takie bzdety: Youtoube, 24-letnia matka 36-letniego dziecka? Do szkoły, matoły!

Comments are closed.