Partner Biedronia szokuje. Chce wsadzać „homofobów” do więzienia!

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek/fot. PAP/Marcin Bielecki/Paweł Supernak (kolaż)
Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek/fot. PAP/Marcin Bielecki/Paweł Supernak (kolaż)

Wczoraj został „jedynką” Wiosny do Parlamentu Europejskiego, a już szokuje. Jak informuje portal sejmlog.pl powołując się na „Gazetę Wyborczą”, Krzysztof Śmiszek chce karać więzieniem za homofobię! Czy tak wygląda ta słynna, lewicowa tolerancja?

„Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie. Niezależny sąd i niezależna prokuratura będą mogły wszczynać postępowania karne przeciwko homofobom” – powiedział w wywiadzie wieloletni partner Biedronia.

Co ciekawe, to właśnie Wiosna oraz jedna z jej kandydatek – była „zastępczyni” Rzecznika Praw Obywatelskich – idzie z hasłem wolności słowa i walki z hejtem – na ustach. Czy to jedynie bajka dla wszystkowiernych wyborców?

Jak czytamy, Śmiszek proponuje także małżeństwa homoseksualne, adopcję dzieci przez takie pary, a także… koło posłów LGBT. Czy pomysły przekonają statystycznego Kowalskiego?

Więcej o całym wywiadzie tutaj.

 

Źródło: sejmlog.pl

 

39 KOMENTARZE

 1. Brawo dla partnera Biedronia! Mam nadzieje że w tym kraju zapanuje wreszcie normalność i spełni się to co on mówi! Nie dla nienawiści do osób o odmiennej orientacji. Tak dla przymusowych obozów reedukacyjnych dla homofobów!

 2. Tak wygląda „tolerancja” dewiantów! Nic toto nie znaczy, nic sobą nie reprezentuje a już chce wprowadzać terror i dyktaturę zaburzonych! Zaburzony HETEROFOB! nawet nie rozumie, że jest złodziejem i przestępcą! Chce w sposób przestępczy przywłaszczyć sobie sakrament małżeństwa, który jest TYLKO! własnością i przywilejem dla ludzi hetero! Na dodatek ten złodziej i przestępca chce kraść dzieci TYLKO należące do ludzi hetero! W przyrodzie musi być równowaga! Dlatego dla równowagi i spełnienia marzeń tego śmiesznego i bardzo zaburzonego heterofoba, proponuję w pierwszej kolejności dla Śmiszka i jemu podobnych areszt i więzienie, dla tego wszystkich zaburzonych, bo stwarzają REALNE ZAGROŻENIE dla normalnych ludzi a zwłaszcza dla bezbronnych dzieci, dla państwa, prowadzą sabotaż i inne działania destrukcyjne godzące w porządek prawny itd.

 3. Homo-nazizm w natarciu ! Będą zamykać za krywy ryj. Hail Śmieszek ! Hail Biedroń ! Hail ! Hail ! Hail !

 4. RODO bis. Eksponowanie swoich preferencji plciowych powinno byc zakazane publicznie w ramach tolerancji dla wszystkich. Pełna zmowa milczenia. Prywatnie zaś róbta co chceta.

 5. buzka partnera biedronia pasuje perfekcyjnie do wykonywanych czynnosci z ktorej korzystaja co niektorzy osadzeni wiezniowie i jesli trafi za kraty to bedzie mial jak w raju.

 6. nie dajcie sie zwiesc tym mydleniu oczow nam i maceniu w glowach naszym dzieciom jestes gejem to nim badz a nie robisz z tego afere i podkrecasz innych

 7. Słynna lewicowa tolerancja już przecież była. Takie „jedynki” czy inne zera realizowały się w ubrankach w paski, z zielonym trójkątem pod indywidualnym numerem.

 8. Pedały do więzienia za swoje pedalskie poglądy i antyludzkie wypowiedzi. Wredne cioty. Coś im się w tych zrytych łbach pomieszało. Biedroń i jego męska kochanka to współczesny przykład homo pedalus .

  • ehh no chciałabym ci jakoś odpowiedzieć ale chyba sie powstrzymam ze względu na SZACUNEK do osób hetero…

 9. Eee… z różowym trójkątem chyba?… Widzisz Misiu co się porobiło.. .Wróg białego człowieka coraz śmielej sobie bezkarnie harcuje w NASZEJ! Europie, a wielu głupków nawet wierzy w magiczną moc rozwalonego odbytu?… Kiedyś ludzie wybierali do polityki (i tacy w polityce mieli tylko coś do powiedzenia) zasłużonych dla narodu, patriotów etc. i o takich zabiegano. Teraz promują się dewianci, często za pieniądze obcych agentur? Biedroń sam się chwalił, że jest sponsorowany przez fundację Alberta. Alberta Schweitzera fundacji powiązanej z SPD, którą ponoć finansuje też (albo przede wszystkim?) niemieckie ministerstwo spraw zagranicznych? Teraz taki atut ma ten „klub” rozwalonych odbytów i takie „cele polityczne”.
  A co normalni na to!? O zgrozo! Tolerują! na swoją zgubę i narodu!…ZERO tolerancji dla zaburzonych, którzy stwarzają REALNE ZAGROŻENIE! dla normalnych ludzi a zwłaszcza dla dzieci i państwa!

  • Edycja – cezura jak na onecie.

   Masz rację, mój błąd. W sumie, żeby było postępowo i aby rozwiać wątpliwości, można wprowdzić tęczowe trójkąty. Chcą być widoczni, staram się pomóc.
   A co do tolerancji; przecież są tolerowani. Nikt ich pod prysznic nie zwozi. Co innego afirmacja, ale lewusy zawsze wszystko na d.pie chcą postawić.

 10. pedalstwo należy zwalczać na każdym kroku, a pedofilia powinna być karana śmiercią

  • ^lgbt jako tako nie zagraża, ale z pedofilią się zgodzę..
   podobno miała zostać przyjęta pod nazwą „pedoseksualizm” ;-;

 11. Socjalistyczne zwyrodnialstwo zmieniło narracje z żydów na homofobów.

  Słowa jednego z głównych socjalistycznych ideologów Josepha Goebbelsa:

  „Jeśli myślę na sposób socjalistyczny, muszę być antysemitą, ponieważ Żyd jest inkarnacją kapitalizmu”

  Kilka lat później powstały niemieckie socjalistyczne obozy koncentracyjne.

  „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”
  Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

  nczas.com/2018/10/14/sensacyjny-tajny-raport-amerykanskiego-wywiadu-hitler-byl-biseksualista-i-sadomosochista

 12. Jaka się nazywa biedronka rodzaju męskiego, która wchodzi na biedronkę rodzaju męskiego?
  Biedroń 😂😂😂

  • Moim zdaniem osoby homoseksualne mogly by droga eksperymentu adoptowac na poczatek swinie Powiedzmy swinia zylaby z para pederastow jakis czas by pozniej stac pelnoprawnym czlokiem rodziny zoofiliczno-hoseksualnej!!!

 13. Ja myslę , że pan Bieroń i jego „kobieta” mogliby zagrać w reklamie firmy ‚Morliny” . Tam przecież reklamują parówy….

 14. Geje cisna, cisna, chca karac za wlasne poglady, adoptowac i molestowac male dzieci – i w koncu sie docisna.

  Nie bedziecie mogli ryja wystawic z waszych gejowskich nor, w obawie przed wscieklymi rodzicami, kibicami i patriotami – glubie, zaborcze, agresywne pederasty!!!

Comments are closed.