Scheuring-Wielgus znów zabłysła! Wypowiedź podczas konwencji wyborczej hitem sieci! [WIDEO]

Joanna Scheuring-Wielgus. / foto: PAP
Joanna Scheuring-Wielgus. / foto: PAP

Joanna Scheuring-Wielgus po rozstaniu z Nowoczesną, była członkiem koła Liberalno-Społecznych, następnie partii Teraz!, a obecnie stara się o miejsce w Parlamencie Europejskim z list Wiosny Roberta Biedronia. „To coś” z Nowoczesnej, najwyraźniej z nią pozostało, mimo szybkich transferów politycznych.

Joanna Scheuring Wielgus zabłysła już kiedyś wykrzykiwaniem hasła „dość dyktatury kobiet” na… czarnym proteście. Nowoczesna co prawda nie wniosła do polskiego Sejmu żadnej wartości merytorycznej, ale za to stała się synonimem gaf, wpadek i obciachu. To akurat wciąż reprezentuje sobą posłanka.

Podczas konwencji, na której została zaprezentowana jako „dwójka” warszawskiej listy „Wiosny” do Parlamentu Europejskiego wygłosiła dość ciekawie sformułowane zdanie… Internauci szybko wychwycili gafę.

Posłanka Scheuring-Wielgus powiedziała, że Wiosna nie może sobie pozwolić na „powrót ciepłej wody w kranie, dlatego musi zrobić krok w przód”. Co to oznacza?

 

 

80 KOMENTARZE

 1. Macie problemy z symbolikom i prznośnią w wypowidziach polityków. czyli źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz.

 2. Głupota patologicznych lewaków jest wprost proporcjonalna do ich zdegenerowania.

  • Zaraz, zaraz, a może chodziło jej o to, że ciepłą wodę zamienią na WRZĄTEK???
   To by miało sens. Wrzątek już robią w warszafce z kartą LGBT.ch.ich.wie.

  • No, chyba żeby było konsekwentnie to powinno być „symbolikom i przenośniom”?

 3. Pamiętam jak dawał jej popalić prawicowy bydlak roku Mazurek.

  • Fani Brauna chcą zamykać ludzi za pewną orientację seksualną. Fani Wiosny chcą zamykać ludzi za nieakceptowanie pewnej orientacji seksualnej… A weźcie wy się, talibany, jedne i drugie, najlepiej sami razem zamknijcie. Kto wie, co we wspólnej celi wam się zdarzyć może:)

    • No widzicie małe młode czy tam stare – a głuuuupie tomki fanki – Braun nie chce rozdawać 500 plus – a za orientację też nie chce zamykać – tylko za terror i przemoc tą orientacją – która polega na atakowaniu nią wszystkich innych z nią nie związanych w miejscach publicznych – no jak wy takich rzeczy przeskoczyć nie możecie – i wyłuskać z jego intencji……. no poziom poparcia zależy od poziomu rozumienia …. to już się nie dziwię dlaczego w takim razie dla was biedroń to max – a to co jest to próg nie do przeskoczenia – to i chcecie Żeby było – tak jak było ….

     • Logika Frondy gdy kiedyś pisali że marihuany nie trzeba legalizować bo każdy moze palić w domu i nikomu nic do tego.

      – Dzisiaj opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej – jako takiej. Chciałbym wrócić w tej sprawie do czasów, kiedy świat nie stał jeszcze na głowie. Wówczas było zupełnie jasne, że kto podejmuje czynności ryzykowne, kto ryzykuje – ten ryzykuje

      – Grzegorz Braun

     • Opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej. Tęczowe parady bynajmniej nie mają na celu osiągnięcie tego, żeby pederastów w dworcowych kiblach za mocno nie bili, tylko (organizowane są – red.) po to, żeby wyciągnąć rękę po nasze dzieci. W związku z tym postuluję karalność sodomii jako takiej – powiedział Grzegorz Braun w internetowej telewizji wRealu24, którą prowadzi prawicowy bloger Marcin Rola.

    • To są wybory do unio-kołchozu, a nie do Polskiego parlamentu. W stosunku do unii wszyscy są anarcho-kapitalistami, więc ta koalicja jak najbardziej ma sens.

  • Nie ważne jaki program, ważne że jest pro life i antysemityzm a każdy prawicowy oszołom wie na kogo zagłosuje nawet gdy się mu splunie prosto w twarz lub nazwie ludzkim śmieciem.

    • Prawda w oczy kole prawicowy śmieciu.
     Twoim kumplom bez różnicy czy jutro PGE będzie państwowe czy niemieckie, a cła będą wynosić 1000% czy ich nie bedzie.

     ważne by konfederacja popi.rdolia o aborcji i żydach i głos motłochu gwarantowasny

     • Twój nazi-bolszewicki system centralnego planowania z wiecznie dotowanymi zakładami państwowymi zbankrutował. Obecnie państwowe spółki skarbu państwa ograniczające konkurencje rynkową są zwykłymi żerowiskami dla POPiSowego lewactwa z Magdalenki.

      Jesteś tylko lewackim debilem z zerową wiedzą ekonomiczną.

     • Popieram cie śmieciu byś jeszcze głośniej to propagował wszem i wobec bo może w końcu prolifersko antyżydowski elektorat o oczywistych poglądach narodowo-socjalistycznych wam się wkurzy i zostaniecie z zerem.

      tak trzymaj!

     • POPiSowe nazi-bolszewickie lewactwo jakie reprezentujesz zamiast pyskować na wolnorynkowym forum niech lepiej zacznie czytać książki ekonomiczne żeby w przyszłości wiedzieć kto im wciska naiwne kity.

      Gwarantem dobrobytu zawsze był liberalizm gospodarczy i choćbyś chciał, nie zmienisz faktów.

     • Mów wprost kto głównie pisal te wolnorynkowe książki.
      żyd Rothbard. żyd Friedman, żydówka Ayn Rand, żyd Mises i wielu innych pejsów

      mnie te informacje w gruncie rzeczy zbędne ale wasz nazi elektorat musi to wiedziec

     • i nie zapomij dodac że wielu z nich popierało też prawo do aborcji hehe

     • politolog 24/03/2019 at 17:08
      Sam ustawiasz się w równym rzędzie z antywolnorynkowym nazistowskim lewactwem skłonnym prześladować ludzi za antysocjalistyczne poglądy.

     • Nie prześladuje nikogo tylko domagam się by rzekomi wolnporynkowcy byli uświadamiani. Na forum PSL np nie ma takiej potrzeby.

      już s,.rasz w gacie że elektorat odpłynie jak prawda ujrzy światło dzienne?

     • Widzisz, na forum PSL jest sporo zwolenników socjalizmu, a jak wiadomo Marks był żydem tylko po przeciwległej stronie barykady.

      Poza tym Milton Friedman przed laty pomógł Pinochetowi w Chile wydobyć ten kraj z komunistycznej zapaści.

      Socjalizm jest jedną z najbardziej debilnych i ludobójczych teorii wszechczasów.

     • Nie myl faktów. Typowego wyborcy PSL nie interesuje czy ktoś był żydem za to bardzo może interesować jak ktoś chce odciąć im dotacje.

      sądze że nie atakował bym się w ogóle gdyby narodowi socjaliści nie podawali sie za wolnorynkowców bo wkurza mnie to bardziej niż chłop przebrany za babę który na dodatek tego się wypiera

      chodzi mi tylko o prawdę

    • Dotacje państwowe dla rolników na szeroką skale stosowali naziści w socjalistycznej III Rzeszy, zresztą ten system został zerżnięty przez Eurokołchoźnicze lewactwo w UE.

     Rolnik ma konkurować wytworzonymi produktami na wolnym rynku zamiast żebrać o dotacje od podatników.

     • O widzisz, Tu też nie dam ci żyć bo jak pojawią się informacje o koalicji z Agrounią to bedę atakował za ich antywolnorynkowe pomysły ceł czy nacisków na koncerny zagraniczne co do kwot czy ilości zakupowanego przez nich towaru.

      Chyba że zrobią koalicję z kim innym.

      Wcurvia mnie jak czarne nazywa się białym.

     • A nie lepiej przekonywać ich do wolnego rynku i liberalizmu gospodarczego zamiast zionąć typowo lewacką nienawiścią?

     • Ciekawe że Mikke do wolnego rynku chce przekonywać tylko tych których nigdy nie przekona czyli fundamentalnych antyliberałów w postaci narodowców czy ludowców. I nikogo więcej. Bo nikt więcej nie podpisze się pod szyldem „prawdziwa prawica” zwłaszcza ze wcześniej wspomnianymi typami.
      To tak jakby Biedroń chciał przekabacić na swoją stronę grupę Terlikowskiego i miał w dopie ponad 30 mln innych ludzi.

     • Rolnicy płacą groszowe podatki których zazdroszczą im mieszczuchy więc zastanów się co możecie im dać jak ich liberalizm (groszowe skupy i otwarte granice) wykańcza.

     • Skąd możesz wiedzieć, że ich nie przekona skoro coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać w jak debilnie lewackiej fikcji żyjemy.

      Eurokołchoz od socjalizmu zaczyna trzeszczeć w szwach.

    • Wierz mi na slowo że Mikke nawet robotników z solidarnosci przekonywał do swoich racji ale do czasu gdy nie spotkali swoich wyższych rangą ziomków. Pisał kiedyś o tym.
     Pedał też może wylądowac w łóżku z kobietą ale dobrego małżeństwa z tego nie wróże.

     • Polacy mają wybór podany jak na talerzu, jeżeli dalej będą wybierać debilnych socjalistów wtedy za jakiś czas wylądują na śmietniskach w poszukiwaniu jedzenia, identycznie jak w Wenezueli.

      Hiperinflacja potrafi wykończyć wszystkich bez wyjątku.

     • Od kiedy prawicowy PiS zaczął wdrażać w życie swój program też sie tego boje. A sam Mikke z Wilkiem na czele socjalistycznej koalicji to żadna alternatywa.

     • oddam głos na tych co mnie przekonaja że wyrzucą do śmietnika 500plus i niedziela plus

     • Sam widzisz jakim nieoczytanym debilem jesteś, PiSokomuna prawica, Koalicja lewica :) Twoja schizofrenia jest na prawdę ciekawym przypadkiem.

     • W stosunku do unii wszyscy są anarcho-kapitalistami, więc ta koalicja jak najbardziej ma sens.

     • Nie pisalem że koalicja jest lewicowa.
      Narodowi socjaliści to prawica jak PIS

     • Fajnie było za Millera. Prawicowych darmozjadów zaczęło się mnozyc wraz z wejsciem do sejmu Giertycha, wychowanka UPR.

     • Jezeli wprowadzimy prawicową politykę – będzie to co w lewicowej – Wenezueli – o gorszych argumentów nie czytałem dawno …. a lewicowy Pis – nazywasz – prawicowym pisem …. tym – którzy chyba nie wiedzą co miesci się w pojęciu jednego i drugiego hasła – zalecam wszystkim sprawdzic co oznaczaja te – zagadnienia – a zwłaszcza – jezeli ktoś na forum będzie próbował – wam tłumaczyć – co jest co … z kolei – konfederację – co to prawo własnosci chce przywrócić -0 nazywasz – socjalistycxzna koalicją – widze propaganda zmienia co jakiś czas taktykę – teraz polega na wprost kłamaniu co jakie jest i co jest czym – znaczy że prawica to lewica a lewica to prawica – układ socjalistyczny będziemy nazywać prawicowym – a prawicę – stygmatyzujemy – ne lewicowców – żeby każdy kto pomyśli – że socjaliści to złodzieje – myślał – że socjalistami są – np Braun czy Korwin – choć tak naprawdę s ą niki Pis po psl sld etc…… ot cały wysiłek i meritum – trollowania od dłuuugiego czasu już artykułów tutaj – bo jak ktoś uznaje – z e portal do niczego – to rezygnuje z niego – a nie siedzi na nim rok czasu i krzyczy – do bani!!! do bani !!!! – takie cos robi się tylko po to -0 zeby zdyskredytować to – co się chce – w tym przypadku – wiadomo ….

     • Nie kłuć się z Ideowym Socjalistą Goebbelsem:

      „Zgodnie z ideą NSDAP to my jesteśmy niemiecką lewicą […]. Niczego bardziej nie nienawidzimy niż prawicowego narodowego bloku bogatego mieszczaństwa”
      Joseph Goebbels, 1931

     • Korwina nie atakuje

      A Braunowi pasi 500 plus i pewnie wolne niedziele bo jest typowym katolskim prawicowcem

     • Jak wy chcecie zmienic Polske jak własnych dzialaczy do swojego programu nie umiecie przekonac?

      poza Korwinem i Wilkiem tu nie ma żadnych liberałów

      Kulesza tez głosowal „za życiem” (nie chodzi o aborcje tylko skrajnie rozwiniety socjal)

     • No znaczy – przyznajesz – ze nie wiesz czy tak jest- piszesz wszakże – ” a Braunowi pasi – pewnie _ ” …. pewnie to byś chciał ,żeby pasiło – no jak można prowadzić dyskusję z kretynem – który nie wie – kto jaki ma program i co popiera – ale arbitralnie przypisuje jednostkom – motywy czy intencje – i takie osoby atakują ….. osz ty …..

     • Głosowanie nr 8 dnia 22-06-2017
      Wyniki imienne posłów Kukiz15
      Wyniki imienne posłów Kukiz15
      Lp. Nazwisko i imię Głos Lp. Nazwisko i imię Głos
      1. Andruszkiewicz Adam Za 2. Apel Piotr Za
      3. Bakun Wojciech Za 4. Brynkus Józef Za
      5. Chrobak Barbara Za 6. Chruszcz Sylwester Za
      7. Długi Grzegorz Za 8. Grabowski Paweł Za
      9. Jachnik Jerzy Za 10. Jakubiak Marek Za
      11. Jaskóła Tomasz Za 12. Józwiak Bartosz Za
      13. Kaczmarczyk Norbert Za 14. Kobylarz Andrzej Za
      15. Kozłowski Jerzy Za 16. Kukiz Paweł Za
      17. Kulesza Jakub Za 18. Maciejewski Andrzej Za
      19. Masłowski Maciej Za 20. Mordak Robert Za
      21. Parda Błażej Nieobecny 22. Porwich Jarosław Za
      23. Romecki Stefan Za 24. Rzymkowski Tomasz Za
      25. Sachajko Jarosław Za 26. Sitarski Krzysztof Za
      27. Skutecki Paweł Za 28. Szramka Paweł Za
      29. Ścigaj Agnieszka Za 30. Tyszka Stanisław Za
      31. Wilk Jacek Nieobecny 32. Zielińska Elżbieta Za

     • znam poglad Brauna 500plus ale nie znam na zakaz handlu

      niemniej chetnie zagram u bukmaherów o niemałą kwotę że jest jego zwolennkiiem jak prawie kazdy prawicowiec

     • Spokojna twoja – pokolenie mądrzeje – tobie podobni starzeją się – a idee mają tyle mocy – ile baranów czy hochsztaplerów ją niosących – spokojnie … ;)

     • Oj to się rozczarujesz – bo Braun – ani za rozdawnictwem 500 plus nie jest – ani za zakazem handlu w niedzielę – bo katolicyzm nie polega na zakazywaniu jednemu człowiekowi przez drugiego człowieka – a na samemu nie kupowaniu w niedzielę – – no nie jesteś zbyt zorientowany – nie jesteś – a do bukmacherów lecisz – pryjmą cie z otwartmi rękami … ;)

     • no i się wyjasnilo co handlu w komentarzach

      pl-pl.facebook.com/grzegorz.michal.braun/posts/no-to-jest-pierwszy-odcinek-wolnego-rynku-z-grzegorzem-braunem-czy-kapitał-ma-na/696954933834886/

     • wykop.pl/link/3181023/grzegorz-braun-o-programie-500/

      „…w perspektywie doraźnej (…) przekierowanie jakichkolwiek pieniędzy do budżetu polskiej rodziny, prawem czy lewem, w oparciu o taki czy inny patent, to jest coś czego ja nie będę potępiał…”

      a co by powiedział Mikke – 500 plus to produkcja ludzkego smiecia
      różnica z Braunem faktycznie żadna

     • Tobie sie cos chyba wyjaśniło – zainteresowani są zorientowani – reszcie zalecam sprawdzać u źródła …

     • W perspektywie doraźnej znaczy – jak żądza nami złodzieje i socjaliści – i te pieniądze nie pójdą gdzie indziej tylko na polityków – to nie ma co potępiać – ze polityk nie dostanie 500 a dostanie je rodzina … to znaczy jak już ta wypowiedź – – nie zrozumiałeś całej układanki – nawet jej ułamka tego właśnie nie zrozumiałeś … A Mikke ma rację – bo za armoche to kto sie na to połakomi ?? Oni chcą dać ludzią zarobić – nie jałmużny- tylko prawdziwie uczciwie zarobić – manipulujesz wycvjagajac jakieś wypowiedzi z kontekstu – ot co robisz …

     • tak sobie tłumacz, wyborcy prawicy uwielbiają socjal i musisz sie im przypucowac

      ja na żadnych narodowych socjalistów głosowac nie bede choć Mikkego żawsze od tej bandy oddzielam

     • w prespektywie dorażnej trzeba pewnie też znieść Schengen, wprowadzić cła i znacjonalizować za free kulczyka

     • może lepiej pogadajmy o Liroyu który uważa że robienie przez 2 lata frajera z wlasciciela mieszkania w bloku to sprawiedliwośc dziejowa

     • Nie no – z braku pomysłów – zrodziła sie – bezczelność – jak goebbes mówił – powtórzmy kłamstwo tysiąc razy – a będzie w obiegu uchodziło za prawdę …. zero meteorytyki – argumenty w stylu – prawica to lewica ot i basta – a jak nie to – tak se tłumacz że jest inaczej – no próbujcie dalej – nie wyszło wam z jedna formą zakłamania – próbujecie z drugą – Przypisywanie porządnym ludziom niecnych cech i intencji … ależ to żałosne … oraz inwektywy jako wyczerpanie wyobraźni jałowej …. śmierdzi … – a teraz niech każdy sprawdzi co to miałoby być – :prawicowy socjalizm” – to taj jakby powiedzieć – ładny biały samochód – w – czarnym kolorze – – – 1 – traktujecie ludzi jak debili 2 sami nimi jesteście – ze w ogóle próbujecie tak i myślicie – ze ktoś to bierze na serio ….. oj słabe to zaplecze propagandowe – – tandetne – szmirowate … … … nie dało się argumentami rzeczowymi – – bo to tak jakby podważać twierdzenia matematyczne – – to kłamstwem tera zionie ……

 4. Serio nie wiecie co znaczy powiedzenie „ciepła woda w kranie”? To znaczy, że chodzi o zaspokajanie wyłączenie podstawowych potrzeb, nic ponad to. Kto tam u was pracuje, że nie zna takich określeń?

 5. Słabe to – na siłę wyszukujecie coś byle tylko się przyp…

  Na 4 lata jej obecności znaleźliście tylko 2 teksty..

  Taki Jaki potrafił mieć więcej wpadek w tydzień i to dużo grubszych jak pomylenie dzielnicy na spotkaniu z wyborcami…

 6. Chciała PO wiedzieć że głupota lewaków jest wprost proporcjonalna do odległości między głową a kroczem bo u lewaków co krocze pomyśli głowa powie w ramach równości i tolerancji.

 7. Kiedyś towarzysz Władysław Gomułka powiedział:
  Stanęliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy krok do przodu.

Comments are closed.