Sensacyjne wyznanie w „Big Brother” TVN. Zaskakujący coming-out gwiazdy programu. „Myślę, że jestem…”

Łukasz z
Łukasz z "Big Brother" TVN. / foto: Instagram

Program „Big Brother” budzi wielkie emocje, a każdego dnia pojawiają się nowe, zaskakujące doniesienia. Tym razem jeden z uczestników programu – Łukasz – postanowił wyznać innym gościom domu Wielkiego Brata prawdę o sobie.

Program „Big Brother” powrócił na antenę TVN7 po kilkunastu latach przerwy. W nowej odsłonie nie brakuje barwnych postaci, a jedną z nich jest Łukasz, który już na początku programu został zapytany przez innych uczestników wprost o to, czy jest homosiem.

Wówczas Łukasz powiedział, że nie, jednak chwilę później wyznał, że tak naprawdę jest biseksualistą ze wskazaniem na homosia. – Myślę, że jestem biseksualny ze skierowaniem na homo. Nie chcę iść w to kłamstwo dalej, bo się nie czuję z tym komfortowo – powiedział.

Reakcja innych uczestników była różna, wszak w programie TVN-u nie mogłoby brakować lewaków, którzy są wręcz dumni z takiego kolegi, jednak znaleźli się też tacy, którzy chłodniej podeszli do wyznania Łukasza.

Dopóki nie powiesz, że jesteś moim chłopakiem, to ja nie mam z tym problemu – powiedział Igor. Jednocześnie zaproponował Łukaszowi, by spróbował seksu z kobietą. – Ja nie mówię tego dlatego, że chcę żebyś zmienił orientację, bo jak sobie jesteś gejem, to bądź, tylko będziesz miał większe porównanie – podkreślił.

Źródło: plotek.pl