Sensacyjne wyznanie w „Big Brother” TVN. Zaskakujący coming-out gwiazdy programu. Okazało się, że…

Łukasz z
Łukasz z "Big Brother" TVN. / foto: Instagram

Program „Big Brother” budzi wielkie emocje, a każdego dnia pojawiają się nowe, zaskakujące doniesienia. Tym razem jeden z uczestników programu – Łukasz – postanowił wyznać innym gościom domu Wielkiego Brata prawdę o sobie.

Program „Big Brother” powrócił na antenę TVN7 po kilkunastu latach przerwy. W nowej odsłonie nie brakuje barwnych postaci, a jedną z nich jest Łukasz, który już na początku programu został zapytany przez innych uczestników wprost o to, czy jest homosiem.

Wówczas Łukasz powiedział, że nie, jednak chwilę później wyznał, że tak naprawdę jest biseksualistą ze wskazaniem na homosia. – Myślę, że jestem biseksualny ze skierowaniem na homo. Nie chcę iść w to kłamstwo dalej, bo się nie czuję z tym komfortowo – powiedział.

Reakcja innych uczestników była różna, wszak w programie TVN-u nie mogłoby brakować lewaków, którzy są wręcz dumni z takiego kolegi, jednak znaleźli się też tacy, którzy chłodniej podeszli do wyznania Łukasza.

Dopóki nie powiesz, że jesteś moim chłopakiem, to ja nie mam z tym problemu – powiedział Igor. Jednocześnie zaproponował Łukaszowi, by spróbował seksu z kobietą. – Ja nie mówię tego dlatego, że chcę żebyś zmienił orientację, bo jak sobie jesteś gejem, to bądź, tylko będziesz miał większe porównanie – podkreślił.

Źródło: plotek.pl

37 KOMENTARZE

  • Jest chory psychicznie ze wskazaniem na psychicznie. Nie mogłem już dłużej brnąć w kłamstwo i tego mu nie powiedzieć.

 1. Czy wyście już na głowę upadli
  Siedzi tam niecały tydzień A już gwiazda
  Stuknijcie się W te wasze mózgi
  Same gwiazdy do okola

 2. Po ch.j pisać o pedałach i tym gównie lewackim bb. Kto to ogląda? Kto się tym podnieca?

  • Wiesz że w necie nie jesteś animowy? Chcesz by policja zapukała do twoich drzwi?

 3. Przecież ten Łukasz grał w serialu 19+ na TVN i był chłopakiem Aleksa ojca Kaśki a jednak jest na prawde Gejem jego sprawa każdy ma prawo do swojego szczęścia i życia

 4. Homoś? Wydaje Wam się to odpowiednim słowem? Brak taktu, widzę że te Wasze wypociny nie przypominają niczym artykułów. Poza tym pół Polski wie o tym od środy mieć gratuluję refleksu!!

  • Homoś jest mniej ofensywnym słowem od homosexualista czy gej, więc nie wiem w czym problem.

 5. Czy ta strona to satyra? Bo jeśli nie, to język użyty w tym „artykule” to wstyd. Autor/autorka powinien/powinna czasami się zastanowić, co pisze, a redaktor co pozwala opublikować. Żenada.

 6. Skoro Igor proponuje seksu z kobietą dla porównania to może Igor powinien spróbować seksu z mężczyzną, a nóż….;)

 7. Zgadzam się z jednym z wczesniejszych komentarzy – jezyk uzyty w tym artykule to jakies nieporozumienie. Wyksztalcone i kulturalne osoby raczej nie uzywaja takiego slownictwa – a jak juz ktos uzywa slowa ‚lewaki’ to mnie po prostu odrzuca.

 8. TVN cały czas promuje homosiow tylko po jakiego grzyba niech schowają się tam gdzie byli przez wszystkie lata. Myślę że powinni zacząć promować normalność czyli standardowy model życia i rodziny….

  • Dokładnie! Par heteroseksualnych w Polsce coraz mniej, ich liczba wciąż drastycznie spada!!! Kobiety nie chcą całe życie siedzieć w domu i usługiwać mężczyznom!! I dalej mają prawa wyborcze, no po co im???
   Promujmy NORMALNOŚĆ!! Nienawiść i brak szacunku do każdego kto nie jest dokładnie taki jak my!! Co z tego, że w żaden sposób nas nie krzywdzą? Niech zginą!!!!

   • „Nienawiść i brak szacunku do każdego kto nie jest dokładnie taki jak my, co z tego że w żaden sposób nas nie krzywdzą”

    Czyli dokładnie to co robią różnego rodzaju ruchy LGBTQWXYZ.

    Ktoś ich w polsce morduje? Nie. Prześladuje? Też nie. A oni wychodzą na ulice i narzucają wszystkim swoje zboczenia i poglądy. Trzeba ich kochać, w innym przypadku jest się faszystą i homofobem.

    Tak szczerze to jeszcze 5 lat temu nic do nich nie miałem, ale to co ostatnio się wyprawia to jest jakaś tragedia. Homośie przez ostatnie lata swoim zachowaniem same sobie wrogów narobiły i zniechęciły do siebie opinię publiczną a teraz zgrywają wielkie ofiary.

    • Ciebie to w ryja Biedron zajechal az ci sperma uszami poszla! Cofnieta w rozwoju cioto!!!

 9. Zwała, czy tylko ja widze że to jest eksperyment psychologiczny?? A mieszkańcy to takie małe myszki

 10. Beznadzieja , eksperyment psychologiczny,tanie ,niskie chwyty, wprowadzające ferment od pierwszych godz.Szkoda tych młodych ludzi i nie dziwię się że Daniel wychodzi.

  • Może i tak ale ile lat minęło od ostatniej edycji BB? Jakoś trzeba to nazwać, jeśli wszyscy mieszkańcy wykonują polecenia Wielkiego Brata nie wiedząc właściwie po co to robią.

 11. Każdemu może podobać sie co innego -> i nie można nikomu nic narzucać. Każdy powinien żyć swoim życiem, a miejsca publiczne powinny być wolne od „przesadnej” miłości.

 12. Zdaje się, że autorem „artykułu” jest dziecko z podstawówki, które za dużo się nasłuchało tatusia po trzech piwach. Co to za język? Lewaki, homoś? Widać poziom profesjonalizmu, a raczej jego kompletnego braku.

 13. Jestem osobą o orientacji hetero, zwolenniczką tradycyjnego modelu rodziny. To moje zdanie i moje życie, jeśli ktoś ma odmienne to ma prawo żyć po swojemu. Razi mnie bardzo słowo homoś, brzmi bardzo pogardliwie. W dzisiejszych czasach wszyscy wiedzą, że orientacja jest cechą wrodzoną, to jakby ośmiesza kogoś bo ma niebieskie oczy.

  • No tak, lepiej się kierować brzmieniem niż znaczeniem. Pedał chyba najlepiej brzmi ze wszystkich określeń homosexualistów.

 14. Przecież on był partnerem Michała Witkowskiego. Więc niby jak miał się teraz przyznać do bycia gejem?

 15. No i kolejny pedzio-celebryta. Cały ten „Big brother” to jedno wielkie gówno. Nie wiem, jak można to oglądać…

 16. No to mnie gość zaskoczył ?
  Po 5 sekundach wszyscy wiedzieli że gość jest homo tez mi niespodzianka

 17. Artykuł napisany na poziomie przedszkolaka. Homoś, lewak ?! Artykuł na poziomie -1. Sama nienawiść i tyle. A chłopak o którym jest „artykuł” ( bo nie wiem czy takie coś można nazwać artykułem ) niech robi co chce ! Ważne, że jest szczęśliwy. Czemu mamy karać za miłość ?

 18. Homo sami wymyslili sobie nazwe gej zeby „ocieplic” wizerunek..
  Swoją drogą tylko homo caly czas o tym mowi..kogo obchodzi kto z kim spi! Homo przestancie sie afiszowac swoimi preferencjami bo skutek przynosi odwrotny..wiekszosc nie ma zamiaru wiecznie słuchać uzewnętrznień mniejszości!!

Comments are closed.