Skandal! Dobromir Sośnierz ofiarą homoterroru. Europoseł partii KORWiN ma poważne kłopoty

Dobromir Sośnierz. Foto: yt/SośnierzTV
Dobromir Sośnierz. Foto: yt/SośnierzTV

Dobromir Sośnierz padł ofiarą terroru politpoprawności politycznej i cenzury w mediach społecznościowych. Europoseł partii KORWiN został zablokowany na Twitterze, a Facebook usunął jego wpis. Sośnierz postanowił opublikować go po raz kolejny z wycięciem zakazanych słów.

Mój wczorajszy wpis, usunięty przez FB, dostępny jest na portalu Minds. Jak to nie pomoże, to trzeba będzie je kolportować na ulotkach w drugim obiegu, jak za komuny – pisze kpiąco na Facebooku poseł Sośnierz. Za co konkretnie został zablokowany Europoseł partii KORWiN.

Starałem się wytłumaczyć, że twierdzenie, że homoseksualizm jest [***cenzura***], nie oznacza żadnej nienawiści. No cóż, nie dotarło. Fajnie, żeby wszyscy wiedzieli, jak wygląda wolność słowa w wykonaniu lewactwa – dodaje Sośnierz.

Oto treść wpisu Sośnierza, który został usunięty z Facebooka:

Drogi Facebooku !

Z cały szacunkiem należy stwierdzić, że homoseksualizm JEST dewiacją, a więc biologicznie niewłaściwym ukierunkowaniem popędu płciowego. Nic na to nie poradzę, po prostu fakt, że tak ukierunkowany popęd płciowy prowadzi do poszukiwania partnera niezdolnego do spłodzenia potomstwa z osobą poszukującą — a w konsekwencji do jej genetycznej śmierci — determinuje wniosek, że to ukierunkowanie jest niewłaściwe (obniża wartość przystosowawczą osobnika). Mówiąc prościej popęd płciowy skierowany na osoby tej samej płci nie spełnia swojej biologicznej funkcji, jaką jest skłonienie osobnika do spłodzenia potomstwa.

Nie rozumiem, co to ma wspólnego z nienawiścią. Ze zdania „homoseksualizm jest dewiacją” w żaden sposób nie wynika zdanie „nienawidzę homoseksualistów”. Tak samo jak ze zdania „rotacyzm jest wadą wymowy” nie wynika zdanie „nienawidzę rerających”.

Tak, to moja wada wymowy — i nie będę z tego powodu twierdził, że nie jest to wada, tylko „inna orientacja ortofoniczna”.

Zgodziliśmy się w Europie zaprzestać represjonowania homoseksualizmu (słusznie !), ale oczekujemy, że homoseksualiści uszanują nasze prawo do wyrażania swoich ocen moralnych albo stwierdzania faktów biologicznych — nawet wtedy, jeśli uważają, że się mylimy.

Bo ja jestem gotowy bronić prawa homoseksualistów (i nie tylko) do czynienia tych swoich bezeceństw i opowiadania nonsensów — chociaż jestem przekonany, że głęboko się mylą, twierdząc, że homoseksualizm nie jest odchyleniem od normy — ale oczekuję, że oni również uszanują moje prawo do nazywania tego bezeceństwami i bzdurami. A kto nie szanuje wolności innych, sam na nią nie zasługuje !

Obawiam się, że homolobby doigra się poważnych problemów dla swoich ulubieńców, jeśli dalej będzie tak ostro grało. Już teraz wkurzony Grzegorz Braun zaczyna proponować powrót do penalizacji homoseksualizmu. Akcja powoduje reakcję, eskalowanie konfliktu przez terroryzowanie całego świata poprawnością polityczną doprowadzi w końcu do gwałtownej odpowiedzi.

https://www.minds.com/newsfeed/956468942665830400

35 KOMENTARZE

 1. A ja wam powiadam, że komuna (gdzieś od lat 60-tych) ubiegłego wieku, to były niewinne igraszki i przedszkole w porównaniu z tym, jaki zaburzeni i inni dewianci (choć to określenie tylko zamienne) wprowadzą terror i dyktaturę jeśli dostaną kiedykolwiek jakąkolwiek władzę! Te chore istoty myślą tylko o doopie to i goovno co rusz produkują w każdym temacie. Co może chory osobnik stworzyć twórczego etc. jeśli jego myśli są skupione tylko na poszerzaniu czyjegoś odbytu albo własnego i o tym na okrągło tylko mówią. To cały ich świat. Normalny człowiek odbyt traktuje naturalnie i nie musi przekonywać nikogo do tego, że odbyt służy do wydalania przemiany materii. Zaburzeni uczynili sobie z odbytu swoje sanktuarium! I jak się z dewiantami porozumieć/przetłumaczyć? Nie da rady. Dwa światy. Dlatego świat normalnych ma prawo i obowiązek bronić się, ba! nawet ustawiać wszystkich roszczeniowych zaburzonych do pionu! Na razie słownie a jeśli to nie pomoże to już pozostaje „improwizacja” i dokładniejsze „tłumaczenie”. Możecie sobie pluć na mnie aż się zaplujecie ale uważam, że pod tym względem (i pod paroma innymi) czasy komuny były cudne i komuna o wiele mądrzejsza od wielu dzisiejszych mądralińskich. Jaki był spokój od zaburzonych. Nikt o nich nie słyszał a niech by się poważyli zagrozić jakiemukolwiek dziecku, to nikt by się z nimi nie certolił! Nikt nam nie wmuszał i nikt nie ważył się nawet pomyśleć o polityce najeźdźczej obcej dziczy z obcych lądów – też błogi spokój i bezpieczeństwo… Cudne to były czasy. Teraz zostało tylko wspomnienie na fotkach z lat 50-tych, 60-tych jak piękna była NASZA! Europa z pięknymi rdzennymi Europejczykami. Jak się porówna stare fotki i współczesne to dzisiaj mamy z Europy zrobione zoo i ludzi wymieszanych z niebezpiecznymi gadami, które co rusz się uaktywniają i atakują ludzi. Często śmiertelnie! Eh! Cudne wspomnienia… Żeby tak dało się ekspresowo powrócić do tamtego porządku i bezpieczeństwa dla rdzennych Europejczyków, wiele bym dała. Nawet bardzo wiele…

  • Ty zdegenerowany debilu, przecież to komunisci są najwiekszymi zboczencami, to wlasnie wśród dewiantow rekrutowani są komunisci, komuchy w pedalskich klubach/norach czuli się jak ryba w wodzie. Pedalskie nory były ochraniane przez aparat komunistyczny. Za komuny tych nor było wiecej niż teraz, komuchy o tym nie mówili dla bezpieczenstwa

   • A jakieś bliższe i konkretne dane na ten temat nie tylko dla debila ale i dla wszystkich? Jakiś artykuł czy wypowiedź wiarygodnego człowieka, który pisze o tych niby norach ochranianych? Czy to tylko takie twoje bajania?

    • Po pierwsze to pedały, pedofile, złodzieje i mordercy, pederasci wszelkiej masci głosują na komunistów. Wśród komunistów jest najwiecej tych dewiantow, ci dewianci nigdy nie głosują na ruchy narodowe/patriotyczne/katolickie. Putan twój idol publicznie darował i całował małego chłopczyka po brzuszku

     • Czyli dalej twoje tylko bajania bo nie lubisz tzw. komuchów. Widzisz dziecko tu masz chichot historii. Gdyby nie komuna, to być może bylibyśmy już na takim dnie moralnym jak wiele państw tzw. Zachodu. Choć w tym temacie (jak i w paru innych) komuna była bardzo pożyteczna ale obawiam się, że nie jesteś w stanie tego zrozumieć. Nie było tak długiego czasu demoralizacji i oszukańczego wprowadzania a co za tym idzie przyzwyczajania/oswajania ludzi do tego, że muszą zaakceptować dewiacje. I to było dobre dla Polaków jak i kraju! Mam nadzieję, że dzięki temu NASZ! kraj a przede wszystkim Polacy i dzieci ludzi hetero potrafią SKUTECZNIE! obronić się przed zaburzonymi! Nie zajmuj się dziecko cudzymi idolami bo sobie dalszą krzywdę zrobisz i nie ogarniesz, tak jak i innych tematów nie ogarniasz.

     • Po pierwsze nie było u nas jeszcze całkowitego socjalizmu a co dopiero komuny – funkcjonowała jeszcze prywatka – prywatne gospodarstwa rolne, szewcy, fryzjerzy, różnego rodzaju sklepiki, kwiaciarnie, taxi i jeszcze wiele innych małych firm i sklepików. Był nawet pewien „badylarz”, który nawet chciał sprawić sobie prywatny śmigłowiec, tylko na to już mu rząd nie pozwolił, bo to było już za daleko idąca prywata. Więc o jakiej komunie tu mówimy?! Wiem to z własnego doświadczenia, bo mój ojciec miał też prywatną inicjatywę i żyło nam się całkiem dobrze. Jak słyszę w Polsce o „głębokiej komunie” to mnie krew zalewa, bo mówią to ludzie, którzy nie żyli w tych czasach i nie mają pojęcia, jak wtedy było. I mogą co niektórzy uznać to za paradoks, ale wtedy była większa swoboda w wyrażaniu swoich poglądów niż obecnie. Za to, że homoseksualistów nazywało się pedałami nikt nie był szykanowany ani nie szedł do więzienia, a nawet krążyły dowcipy na ten temat. Narkotyki były trudno dostępne ( z resztą mało kogo było stać na nie), przestępczość była nikła – nikt nie bał się chodzić w nocy po ulicach. Nauczyciel miał duży szacunek wśród uczniów i budził respekt- nie do pomyślenia było , żeby nauczyciela w jakikolwiek sposób obrażać. Nie do pomyślenia też było, żeby dzieci w ordynarny i obraźliwy sposób odzywali się do własnych rodziców. W ogóle wtedy bardziej liczyły się wykształcenie i wiedza niż pieniądze – tacy ludzie wzbudzali podziw i szacunek. Ludzie starsi na każdym kroku mieli okazywany szacunek i troskę – młodzież zawsze ustępowała miejsca siedzące w komunikacji publicznej, po prostu wstyd było nie ustąpić. Tak samo postępowali w stosunku do kobiet w ciąży czy z małymi dziećmi na rękach. Na pewno była wtedy większa kultura w zachowaniu młodzieży i ludzi dorosłych niż obecnie a właściwie teraz trudno mówić o jakiejś kulturze. Długo tu jeszcze można by wymieniać różne przykłady. Po prostu nie było takiego rozpasania i takich wynaturzeń jak obecnie i nie wypowiadajcie się na tematy, których nie znacie i które zostały zmanipulowane przez dzisiejsze media.

     • Komuchy sowieckie doprowadzali ludzi do ekonomicznej biedy z nędzą, natomiast marksistowska komuna na zachodzie zmieniła taktykę i zaczęła niszczyć ludzi obyczajowo. Karoń świetnie tłumaczy historie i geneze marksistów.

     • Co ty bredzisz przygłupie, dobrych rzeczy uczyli dzieci rodzice co chodzili do kościoła, za komuny to cpuny ze szczykawkami w parkach czy skwerkach siedzieli całymi stadami, nauczyciele uczyli topic marzanny. Wszyscy pracowali a w sklepach nic nie było bo komunisci wszystko kradli. ŚMIERĆ FRAJEROM!

   • Po pierwsze primo odpowiadasz kobiecie. Po drugie primo ” Hiacynt: mówi Ci to coś?

    • Dziękuję Misiu:)
     Myślę, że nic mu to nie mówi. Trudne dla wielu z nas zadanie prostować zapaskudzone i zwichrowane umysły?… Ale bądźmy dobrej myśli, może jeszcze z nich będą ludzie?
     Co było złe za tzw. komuny to nie ma powodu ukrywać, ale co było dobre to też należy pochwalić i nie tylko mówić ale i brać przykład. Może i zaburzeni zrozumieją, choć nie mogą zapomnieć komuny tego „kwiatka” do dzisiaj, dlatego tak pomstuje wielu z nich na komunę. Taka im została niezapominajka:))))

  • Idealizujesz. Był w Warszawie taki zlot komuchów od Kuby po Koreę. Po 9 miesiącach wysypało kakaowymi bobaskami w stolicznych porodówkach. No, ale to tylko świadczy o mamusiach. Wtedy jeszcze nie było międzyrasowych reklam Benettona czy Lidla.

   • Być może i trochę zagalopowałam się?…Fakt, były takie przypadki nie tylko w stolicznych porodówkach. Były też tzw. wymiany młodzieży i trochę też zostało różnych mieszanek z np. Francji, którzy to studenci u nas gościli a „prywatnie” gościły tych studentów niektóre studentki. Te bobaski już baardzo dorosłe. Miałam głównie na myśli to, że nie było takiej nachalnej „reklamy” i wciskania do NASZEGO! kraju wszelkiej patologii z całego świata. Czy to lgbt, czy to obcych plemion z dalekiego lądu. W tamtych czasach dziewczyny „oświecone” chciały się wyrwać na tzw. Zachód zauroczone słuchowiskami z Wolnej Europy i innymi przeciekami zza żelaznej kurtyny. Inne czasy, inne realia. Ale jak słusznie zauważyłeś to była prywatna decyzja mamuś a nie terror, dyktatura lgbt i w-uj wie kto!? W tym temacie, tak samo jak i w temacie tzw. „imigrantów” Zawsze podkreślam, że to wszystko zmierza do wynarodowienia w NASZYM! kraju, do wyniszczenia białej rasy na NASZYM! lądzie z czym większość z nas tu piszących się zgadza. Miłego wieczoru:)

    • I wzajemnie, kia. Może kiedyś pogadamy przy kawie czy innym piwie, mamy podobne poglądy.
     Ty zmywasz ;)

    • Z tymi bobaskami to chyba „misio” przesadził, bo pamiętam, jak tata przyprowadził do domu dwóch murzynów-studentów (To były lata siedemdziesiąte), bo był ciekawy świata i chciał się od nich czegoś dowiedzieć, to cała okolica się zleciała, żeby zobaczyć czarnych ludzi – taka to była rzadkość. Z resztą Polska była i chyba nadal jest najbardziej czystym etnicznie państwem, co też niedługo się zapewne zmieni przy obecnej polityce „naszych” rządów.

     • Czy przesadziłem, zależy od skali której użyjesz. Dla mnie przesadą jest już jedna hybryda.
      Czy mieszkałeś w stolicy? O wspomnianym spędzie wspominała moja ciotka, w rozmowie rodzinnej, dawno temu.

 2. Dewianci bardzo nie lubią gdy sie ich nazywa dewiantami. Może lepiej nazywać ich pieszczotliwie: pedziami? Pedzio – to brzmi sympatycznie, nic tu nienawiści.

 3. Panie Dobromirze, ma Pan całkowitą rację, to dewiacja. Lewica zawsze lubiła pedzi, w NSDAP roiło się od nich, nawet umiłowany przywódca lewicy Adolf H. podejrzewany był o tą dewiację.

  • Jezeli ktos dostrzega jakies pozytywy w III Rzeszy czy probuje usprawiedliwac Hitlera, to sa to w przytlaczajacej wiekszosci ludzie prawicy. Przyklady mozna mnozyc. Przed wojna na francuskiej prawicy pojawialy sie glosy nie tylko w stylu ‚lepszy Hitler niz Stalin’, ale tez ‚lepszy Hitler niz Leon Blum’. Jean Marie Le Pen, byly lider skrajnie prawicowego Frontu Narodowego, komory gazowe nazywal ‚detalem historii’ i chwalil Petaina, ktory kolaborowal z III Rzesza. Mikke stwierdzil kiedys, ze ‚chyba woli Hitlera niz obecnie rzadzacych’. 10 lat temu znany amerykanski konserwatysta, Patrick Buchanan, wydal ksiazke, ktorej teza jest mniej wiecej taka: Hitler wprawdzie byl zly, ale wcale nie chcial wojny swiatowej i pewnie by do niej nie doszlo gdyby Wielka Brytania nie udzielila Polsce gwarancji. No i gdyby Polska oddala Gdansk Niemcom, ktore przeciez zostaly tak ‚strasznie skrzywdzone’ przez Traktat Wersalski. A w ogole to swiat bylby lepszy gdyby Niemcy pokonaly ZSSR. Alianckie naloty dywanowe na niemieckie miasta nazywa ‚barbarzynstwem’, a powojenne wysiedlenia Niemcow z Polski i Czechoslowacji ‚zbrodnia przeciwko ludzkosci’. W kierownictwie Zwiazku Wypedzonych (na ktorego czele stala ultrakonserwatystka Erika Steinbach) nie brakowalo bylych nazistow. W zeszlym roku jeden z liderow skrajnie prawicowej, antyimigranckiej AfD powiedzial, ze Niemcy moga byc ‚dumni z osiagniec Wehrmachtu’. To skrajna prawica typu ONR wznosi okrzyki ‚Sieg Heil’. W USA biali suprematysci skandowali ‚Heil Trump!’.po jego zwyciestwie w wyborach etc., etc., etc.

 4. Niedługo doigramy się aneksu do Bilii. Okaże się, że Pan Bóg najpierw storzył dwóch homosiów, ale gdy powiedział „Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię”, to po jakimś czasie stwierdził, jak to bywa z twórcami, że ten najwspanialszy, wyidealizowany prototyp, nie zadziałał. No i tego drugiego przerobił na kobietę.
  Ale jak widać dążność do ideału nadal tkwi w ludziach (patrz Biedroń) a i reminiscencja po tamtej poprawce też przetrwała (patrz Grodzka ?Grodzki?).

 5. Proszę autora o poprawienie tytułu artykułu. Nazwanie tych działań homoterrorem jest błędem, ponieważ za owymi działaniami stoją marksiści kulturowi. Jest to celowe działanie na kierunkowane na spowodowanie reakcji z „prawej” strony w postaci wyzwisk, słów pogardy lub obrzydzenia. Powoduje ona u ludzi niemających dostatecznej wiedzy na ten temat złudzenie ataku co powoduje zniechęcenie do naszego środowiska.
  Zamiast tego trzeba tłumaczyć ludziom, że nazywana przez marksistów obrona LGBT jest tak na prawdę wykorzystywaniem ich patologii seksualnych do zniszczenia naszej kultury.

 6. Sośnierz przecież nie jest lekarzem. Równie dobrze mógłby wypowiadać się o rakietach kosmicznych.

 7. Najgłośniej „Pedał” krzyczą krypto pedały. Możecie rozporządzać heteroseksualnym światem, ale tylko w głębokiej konspiracji i ukryciu. Balbina jest tego najdobitniejszym przykładem.My heteroseksualni już was przejrzeliśmy.
  Nic was tak nie zdradza, jak obsesyjne wałkowanie w koło tego samego i histeryczny strach, że będziecie się musieli ujawniać. Nie zatrzymacie już tego. Większość homoseksualnych ludzi chce żyć w spokoju i zgodnie z prawdą, nie udając całe życie kogoś innego. Wyrazy współczucia, to musi być koszmar.

  • Juz nie raz bylo tak, ze ludzie dzielnie zwalczajacy homoseksualizm sami okazywali sie byc homoseksualistami. Takze wsrod chloptasi z ONR pewnie nie brakuje kryptogejow ;)

 8. Lewactwo ma jasne kontr-„argumenty” na te argumenty, otoz wg. lewakow seks nie sluzy wylacznie do plodzenia potomstwa, ale ma rowniez inne funkcje niebiologiczne, a raczej spoleczne, etc.

  Tak wiec lewakow nie przegadasz, maja oni juz swoich lekarzy, filozofow, prawnikow, etc.

  Pomysl z powrotem do karania za homosekasualizm to strzal w 10-tke. Karane powinny byc zachowania homoseksualne okazywane publicznie (np. calowanie sie gejow), skldanie homo-propozycji, a takze rozposzechnianie propagandy homo – tak jest juz w wielu krajach, np. Rosji.

  • Karanie za gejowanie to choty pomysl bo:

   a) prawo do samoposiadania
   b) zaczna sie ukrywac i zenic z babami i niszczyc im tym samym zycie. A ja wole wiedziec z gory kto jest homo, a kto nie.

 9. Dobrze powiedzial. W przeciwienstwie do Brauna, ktory idzie w totalniaka…

 10. Miło czytać te komentarze .Każdy może się wypowiedzieć co myśli na dany temat.Na zachodzie już panuje cenzura,mogą tylko pomarzyć o tym.U nas będzie to samo jak wygrają platwusy.Będziemy mile wspominać dzisiejsze czasy.

Comments are closed.