Wstrząsające słowa jasnowidza Jackowskiego. Rodzimy się i umieramy wiele razy? „Wracamy wielokrotnie” [VIDEO]

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube

W swoim najnowszym nagraniu jasnowidz Krzysztof Jackowski mówił o dobru i złu, które jego zdaniem do nas wraca. Znany widzący z Człuchowa przedstawił też dość sensacyjną teorię na temat tego, że wielokrotnie umieramy i rodzimy się na nowo.

Nasze rzeczywiste ego istnieje gdzieś wracamy do niego po śmierci uważam że rodzimy się wielokrotnie i wracamy wielokrotnie do tego swojego rzeczywistego ego – zaczyna Jackowski.

Mówię to, gdyż tak czuje, natomiast powiem tak: najgorsze jest to, że zło z nas wywodzące się, nic stąd nie zabierzemy, dobro daje nam siłę, a zło które wytwarzamy pójdzie za siebie – dodaje.

Bardzo ważne jest to, żebyśmy w ogóle starali się nie złorzeczyć nikomu, bo innymi słowy złorzeczymy sobie. Jeżeli chcemy żeby nas ktoś kochał, żebyśmy się nie czuli sami, żeby nam się nic nie komplikowało w życiu, bądźmy dobrzy, to jest bardzo ważne – mówi jasnowidz.

Nie zazdrośćmy nikomu niczego, każdy tu przychodzi z inną kartą na tę ziemię. Ludzie, którym się wiedzie, być może, przyszli tutaj z na tyle dobrą karmą, ludzie którym się nie wiedzie nie powinni mieć pretensji do innych że im się nie wiedzie – podkreśla Jackowski.

Ich karma z przyczyn błędów w innych życiach, jest taka a nie inna, więc odbywają jakby pewną pokutę – podsumował widzący z Człuchowa. – Życie na Ziemi najbardziej przypomina mi czyściec, jesteśmy tutaj zesłani, bez żadnej informacji po co tutaj jesteśmy, sami te odpowiedzi sobie utworzyliśmy.

3 KOMENTARZE

  1. Czy ty wiesz co to pokuta? Wiara? Jeśli tacy są katolicy ja ty to ja dzìękuję za taki katolicyzm. Ale jedno co mnie cieszy że dostajesz już tą samą bronią co zaczęłeś walczyć. I ciszymy się całą rodziną, że bedzie cię ktoś tak traktował jak ty np. sąsiadów. Ty jesteś sadysta, który czerpie satysfakcję z robienia komuś krzywdę. Życzymy ci tego samego i to jak najszybciej. Pozdrowienia Jackowski od sąsiadów.

    • I ooo właśnie zło nadeszło.”życzliwy sąsiad się odezwał”.Panie Jackowski ja kieruję do osób które złorzeczą takie ” zaklęcie”=odpuszczam ci i życzę wszelkich błogosławieństw jakie niesie życie .niewiarygodne co się wtedy dzieje. tego nie można nawet opisać jakie piękne zmiany zachodzą dla osoby która dobrze życzy.
      pozdrawiam
      Iwona W.

  2. Boże uchowaj od takich miłych,serdecznych sąsiadów,bo z wrogami to sobie poradzę.Drodzy sąsiedzi Pana Krzysztofa,zapraszam WAS na obiadek i mam dla WAS prezenty,może być?czy jeszcze procenty Wam zafundować? wolicie w BANKU czy BUTELCE? wszystkiego najlepszego sasiadom Pana.Krzysztofa ,życzy nieznajoma

Comments are closed.