Edyta Górniak wspaniale wychowała syna! Zabrała go na zakupy do Londynu. „Wybrał sobie tylko łańcuszek z krzyżykiem”

Edyta Górniak w rozmowie z TVN Style. / foto: Instagram
Edyta Górniak w rozmowie z TVN Style. / foto: Instagram

Nie od dziś wiadomo, że Edyta Górniak wspaniale wychowała syna, który w Stanach Zjednoczonych uczył się w szkole katolickiej. W programie TVN Style Górniak opowiedziała o tym, jak zabrała syna na zakupy do Londynu.

Syn Edyty Górniak na swoim Instagramie prezentuje dość prawicowe poglądy, możemy tam znaleźć wyrazy szacunku dla Żołnierzy Wyklętych czy wspomnienie po Janie Olszewskim. To jednak nie może dziwić, bo jako młody chłopak uczył się w szkole katolickiej.

Mój syn jest teraz w szkole wojskowej. Miał cztery dni wolnego, to lecimy do Londynu. Zabieram go na zakupy. Nic mu nie kupiłam prawie. Wybrał sobie tylko jeden łańcuszek z krzyżykiem. Nic nie chciał ode mnie – powiedziała Górniak.

Ta szkoła przekonwertowała jego wartości. Parę razy naprawdę mnie zaskoczył – dodała diwa. W programie opowiedziała także inną historię związaną z jej synem:

No bo wiesz skończyły nam się pieniądze, bo tak to musiałem koledze pożyczyć coś, no i wiesz, no ale wiesz mam taką koleżankę i ona ładnie śpiewa. No to pojechaliśmy tam trzy stacje dalej, bo tam bogaci ludzie mieszkają. No i na tej stacji to miała być zabawa. No i zrobiliśmy tam 60 zł, to sobie zjedliśmy.

Czemu ty nie zadzwonisz do mamy jak nie masz pieniędzy jak ty nie masz na jedzenie? – odpowiedziała Górniak. – No jak ja mogę tak Ciebie zawsze prosić przecież to są twoje pieniądze – miał odpowiedzieć Alan.

3 KOMENTARZE

  1. Z tego jak paniczyk się wypowiada, można by wywnioskować, że podpisuje się tez krzyżykiem.

Comments are closed.