Gotowe schrony przeciwatomowe i setki ton papieru toaletowego. Kolejne stadium histerii. Brexit jak wojna nuklearna

Brexit jak wojna nuklearna. Foto: pixabay
Brexit jak wojna nuklearna. Foto: pixabay

Histeria związana z Brexitem wchodzi w kolejna fazę. Brytyjskie Ministerstwo Obrony narodowej postawiło w stan gotowości specjalną jednostkę stworzoną na wypadek konfliktu nuklearnego. Żołnierze maja m.in przygotować schrony przeciwatomowe na wypadek gdyby doszło do chaosu i zamieszek. Brytyjczycy i firmy robią zapasy, w tym papieru toaletowego.

Brytyjski rząd i Parlament od tygodni nie są w stanie uzgodnić sposobu w jaki ostatecznie dojdzie do Brexitu. Przeciwnicy opuszczenia Unii doprowadzili do pata i straszą opinię publiczną klęskami jakie mają nastąpić po Brexicie. Wspierają je w tym media, których zdecydowana większość jest za pozostaniem we Wspólnocie.

Brexit a już zwłaszcza „na twardo” – bez umowy z Unia ma doprowadzić do wielkich klęsk, nieszczęść i rozruchów w całym kraju. Resort obrony poinformował więc, że na tę okoliczność w stan gotowości postawiona została specjalna jednostka, która powołano na wypadek wojny nuklearnej. 3500 żołnierzy szykuje m.in schrony w tym przeciwatomowy znany jako „Pindar”.

Przygotowano też plan ewakuacji Pałacu Buckingham. Królowa i członkowie rodziny królewskiej mają być rozmieszczeni w różnych tajnych lokalizacjach na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Całe planowanie prac brytyjskiego rządu ma zostać przekazane przez Biuro Premiera specjalnemu komitetowi, który 24 godziny na dobę ma zawiadywać pracami resortów najbardziej narażonych na chaos związany z Brexitem. Siewcy histerii przewidują m.in., że zabraknie leków, żywności, w związku z czym dojdzie do zamieszek, więc porządku będzie musiało pilnować wojsko.

W ramach operacji Redfold Jednostki wojskowe już teraz są gotowe by w każdej chwili wyjść na ulice brytyjskich miast. Ich zadaniem ma być m.in zabezpieczenie dostaw żywności, leków i paliwa. Wojsko oddaje do dyspozycji swe cysterny, których 200 ma transportować paliwa na stacje.

Brytyjskie bazy wojskowe mają otworzyć swe bramy, tak by można było korzystać ze znajdujących się na nich parkingów. To na wypadek wielkich korków związanych z odprawami na kontynent. Taki parking dla tysięcy samochodów oczekujących na odprawę do Francji przygotowano m.in. w Dover.

Brytyjski rząd ostrzegł już obywateli, że może będzie potrzeba robienia zapasów. Najbardziej przejęła się tym pewna niemiecka firma, która zgromadziła 600 ton papieru toaletowego.

8 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobre pociagniecie, ktore zapewni wzrost produkcji w Wielkiej Brytanii, zwiekszone zakupy i gromadzenie dobr. Dzieki temu Angli lekko przejdzie Brexit, przy produkcji i zbycie wlasnych towarow, ktore trafia do schronow i spizarni na wiele lat.

  • Nie dziwi wiec zestaw obrazkow: wybuch bomby atomowej i informacja o tonach gromadzonego papieru toaletowego.

 2. Chazarstwo nie daruje Brytyjczykom brexitu. Z drobniejszych powodów niszczyli całe państwa. Czwarta Chazarska Rrzesza jest bezwzględna i niszczy wszystko i wszystkich co stają jej na drodze.

 3. To cicha mobilizacja do ATOMOWEJ WOJNY jaka wkrótce nastąpi, gdyż trump robi wszystko by ją dla sanhedrynu (żydostwa) rozpętać….

  a „ANEKSJA AUSTRII” tj „Wzgórz Golan” przez bliskowschodni Reich v4 na pewno rozsierdzi arabów doprowadzając do oczekiwanej w londynie „ich” „napaści” na iSSrael (chociażby rękami UDAJĄCEJ arabów ŻYDOWSKIEJ AGENTURY jak HAMAS czy ISIS)

  bądź w wersji długoplanowej utworzenie Wielkiego Talibanu sprzymierzonego z Chinami i wyrżnięcie „kłamliwej i zdradzieckiej” rossji co prorokował jej inny żydowski satanista, Nostradamus

  gdyż jest (jak o nim same żydzi mówią) REINKARNACJĄ JOZUEGO – bezwzględnego i kłamliwego wodza żydów jaki dał im CHRZEŚCIJAŃSKI KRAJ Kanaan jak i ich głowy na ZŁOTEJ TACY a czczonego zresztą pod nazwa jezus poprzez katolików (Chrystus musiał przybyć na ziemię by ZWALCZYĆ jego kult i armię).

  Całą brytyjska zabawa z brexitem i przeciąganie terminów ma na celu opuszczenie UE jak już UE będzie PŁONĄĆ gdyż GB wzorem swojego ubiegłowiecznego postępowania chce za wszelką cenę DOPROWADZIĆ DO KOLEJNEGO HOLOKAUSTU BIAŁYCH NARODÓW ŚWIATA….. czyli wywołać kolejną światową wojnę po jakiej zakończeniu zamierza sama jako ONZ czy NWO rządzić światem ze szczytu Świątynnego Wzgórza gdzie się zamierza jak Biblijna Nierządnica rozdupczyć ze swoją „plugawą” koroną…. i tejże korony sprzedajnymi kundlami (francja, usa, niemcy, rosja….etc)

  co wedle oświadczenia jakiegoś najbardziej zawłosionego rabiego z issraela ma nastąpić do 9 kwietnia…. gdyż w tym dniu pojawi się ich kolejny HITLER zwany mashiach…. co spowoduje iż „świat spłynie krwią gojów” (->torah)….

  bo to będzie „OSTATECZNY ZNAK” do kolejnych KRWAWYCH MORDÓW dokonywanych na członkach BIAŁEJ RASY, KOLEJNYCH KRYSZTAŁOWYCH NOCY, kolejnych jej HOLOKAUSTÓW….

  jego pojawienie się na świecie….

 4. Schron to schron, a najważniejsze zagrożenie jest pomijane – Koklusz

 5. Rewelacje p.Kima daleko wykraczają poza teorie spiskowe. Dorzucę więc swoją. Eskalacja histerii, epatowanie nadchodzącym armagedonem, uważam, ma za zadanie tak nastraszyć brytyjskie społeczeństwo, że w momencie, gdy rząd obwieści, coś np: „no dobra, brexit to jest, ale tak jakby nie był. W zasadzie to jest, jak było”. Wówczas brytole odsapną z ulgą, horror show się skończył i można pójść do pubu się odstresować. Nazajutrz, zresetowani, pójdą do pracy, nadal nie bardzo wiedząc co się wokół nich dzieje. Za to z ulgą, że już jest po brexicie.

Comments are closed.