Kinga Rusin szaleje na stoku. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” chwali się zdjęciami na Instagramie [FOTO]

Kinga Rusin. / foto: Instagram
Kinga Rusin. / foto: Instagram

Kinga Rusin szaleje na stoku. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” postanowiła w drugiej połowie marca wybrać się na urlop w Austriackie i Szwajcarskie Alpy. Dziennikarka chwali się na Instagramie zdjęciami z wyprawy.

Kinga Rusin to jedna z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce, która w przestrzeni publicznej pojawia się od lat 90. Na początku była związana z Telewizją Publiczną, a kilkanaście lat temu przeniosła się do konkurencji i prowadzi program „Dzień Dobry TVN”.

W drugiej połowie marca gwiazda TVN postanowiła wybrać się na narty w Alpy Austriackie i Szwajcarskie, a zdjęciami z wyprawy chwali się w sieci. Zdjęcia pochodzą z kurortów narciarskich w Ischgl, St. Anton am Arlberg, Falera, Laax.

Zazwyczaj jestem „stonowana”, ale zdarza mi się zaszaleć?! Z drugiej strony, dlaczego nie?!? – napisała Rusin. – „Z głową w chmurach”?. Też tak macie, że czasami dopasowujecie ubranie do nastroju ? – dodała gwiazda TVN w kolejnym poście.

W poście z kolejnego dnia dodała: Uwielbiam takie klimaty na stoku👍🏻💙! Byle nie grali „Anton Aus Tirol”…🤪. Ale akurat chłopak, którego widać w okienku był mistrzem! Odpiął snowboard, wskoczył do kabiny za konsolę i miksował fantastyczną muzę🎼. Aż nie mogłam usiedzieć w miejscu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Tak jak marzyliśmy, tak zrobiliśmy. Razem z Markiem przemodelowaliśmy nasze życie! Chcieliśmy większość czasu pracować zdalnie, co pozwoliłoby zwiedzać świat, rozwijać naszą firmę Pat&Rub dzięki nawiązywaniu międzynarodowych kontaktów oraz… uprawiać ukochane sporty. Stąd natychmiast poparłam pomysł Marka na „Crazy Ski Tour”, tuż po Międzynarodowych Targach Kosmetyczych w Bolonii. Skoro mieliśmy jechać do laboratoriów w Szwajcarii i Francji to połączmy to z przyjemnością i skonstruujmy mini wyprawę. Codziennie pół dnia pracy i pół dnia zabawy. Ruszyliśmy z Włoch, przez Austrię do Szwajcarii i Francji. Zaczęliśmy od Bormio, później Ischgl, Sankt Anton i dalej…. Jeżeli jesteście ciekawi gdzie zaglądajcie do mnie, tu na insta😊 #CrazySkiTour🎿

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Wyświetl ten post na Instagramie.

#CrazySkiTour 😊💙

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

48 KOMENTARZE

  1. Byłam tam latem 2 lata temu i też było pięknie, ale zima jednak ma swój niezastąpiony klimat

  2. Szwajcarię trzeba smakować małymi kęsami, powoli, tylko wtedy są same zachwyty!

  3. Fajnie, ale moglibyście zacząć pisać o prawdziwych newsach, a nie o tym, że ktoś sobie wyjechał odpocząć

  4. Ja zawsze dopasowuje ubranie do mojego nastroju, to sprawia że czuje się pewniejsza siebie

  5. ten jej kombinezon narciarski to mistrzostwo świata, wie ktoś gdzie taki dostanę?

Comments are closed.