Szokujące ustalenia prokuratury. Matka i jej konkubent podejrzani o gwałcenie i znęcanie się nad małoletnimi dziewczynkami

Zdjęcie ilustracyjne. Foto: PAP
Zdjęcie ilustracyjne. Foto: PAP

Na wniosek prokuratury sąd zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy wobec Katarzyny K. i Janusza Cz. podejrzanych o znęcanie psychiczne, fizyczne i gwałty na trójce małoletnich dziewczynek – poinformował Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Według ustaleń śledczych, pokrzywdzone dziewczynki w wieku od 8 do 11 lat, są córkami 36-letniej Katarzyny K. Do zdarzeń objętych postępowaniem miało dojść w latach 2016-2018, kiedy do podejrzanej wprowadził się jej konkubent, 47-letni Janusz Cz.

Kiedy pracownicy pomocy społecznej z Krapkowic zaczęli podejrzewać, że w domu K. może dochodzić do czynów zabronionych, powiadomili sąd. Sprawa o odebranie dzieci matce trwała dwa lata. Wiosną ubiegłego roku dzieci przekazano pod opiekę rodzinie zastępczej.

Wówczas wyszło na jaw, że dziewczynki były wielokrotnie gwałcone i bite przez matkę i jej konkubenta. „Obojgu podejrzanym przedstawiono zarzuty. Żadne z nich nie przyznaje się do winy. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec obojga byłych opiekunów dziewczynek trzymiesięczny areszt tymczasowy” – powiedział prokurator Bar.

Za zarzucane czyny Katarzynie K. i Januszowi Cz. grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. (PAP)

19 KOMENTARZE

  • Z Mikkego. „Lekka pedofilia nie jest szkodliwa”, „każdy mężczyzna ma w sobie coś z pedofila”.

 1. Oni tylko „rozbudzali kobiecość” tych dziewczynek. Mikke nada im zaraz honorowe członkostwo w swojej partii.

  • Za rzucanie kamieniami w dinozaury – kara śmierci

 2. Ciekawe czy wg Korwina to bardziej szkodliwe jest to co Ci zwyrodnialcy robili dzieciom czy profesjonalna edukacja seksualna.

  • profesjonalna edukacja seksualna dzieci to multimedia – oglądanie filmów porno, zajęcia praktyczne z wibratorami i krótki kurs lewatywy dla przyszłych pederastów

 3. śmieciarnia, powinno sie taką śmieciarnię rozwalać, na pewno też brali zasiłki.

 4. W mikkizmie takie zachowania będą w 100% legalne, zgodnie z wyznawaną przez mikkistów zasadą, że „dzieci są WŁASNOŚCIĄ rodziców” i państwu nic do tego, co ze swoją własnością robią rodzice.
  MIKKIZM = PEŁNA LEGALIZACJA PEDOFILII

 5. Konkubent i rozwódka to nie rodzina, a patologia! Podobnie zresztą u Marty Puszczalskiej-Kaczyńskiej.

  PoPiS wspiera patologie finansowo- zasiłki dla samotnych matek.

Comments are closed.