REKLAMA

W „Studio Polska” wojewoda lubelski Przemysław Czarnek odniósł się do kwestii adopcji dzieci przez pary sodomitów. Skomentował także słowa Fransa Timmermansa, który twierdzi, że nie ma żadnych dowodów na to, że „rodzice” homoseksualni są gorsi od tych normalnych – heteroseksualnych.

To, że coś nazwiemy w jakiś sposób, to nie znaczy,  że to rzeczywiście tak jest. To, że krowę nazwiemy koniem, nie znaczy, że ona rzeczywiście stanie się od razu koniem. Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny – podkreślał Czarnek.

REKLAMA

Samorządowiec w tych słowach skomentował twierdzenia środowisk wspierających LGBTZBOQ+, które twierdzą, że związki pederastów też mogą być małżeństwami.

Wojewoda lubelski odniósł się również do wypowiedzi wiceszefa Komisji Europejskiej, który jest zwolennikiem „równości małżeństw i twierdzi, że nie ma żadnych dowodów na to, że rodzice heteroseksualni są lepsi od „rodziców homoseksualnych”.

Otóż rodzic, to jest ten, co zradza. Na litość boską, nie trzeba naukowych dowodów, żeby stwierdzić, że w związku gejów to się mogą zrodzić tylko kamienie z nerek – mówił Czarnek.

Nazywajmy rzeczy po imieniu, bo inaczej rzeczywiście zabrniemy w ślepy zaułek i sami uwierzymy propagandzie – dodawał.

Źródło: TVP INFO

REKLAMA