Największe umysły świata nie dorastają mu do pięt! Lech Wałęsa wyjaśnia tajemnice wszechświata. Dał wykład o… kosmitach oraz o pochodzeniu ludzi i ras [VIDEO]

Lech Wałęsa o wyższych cywilizacjach. Foto :PAP/ Facebook
Lech Wałęsa o wyższych cywilizacjach. Foto :PAP/ Facebook
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Lech Wałęsa w ramach spotkania Klubu Obywatelskiego w Krośnie podzielił się ze słuchaczami swoimi wielkimi przemyśleniami. Jak przystało na wielki i oświecony umysł noblysty nie skupił się na prozie życia codziennego, ale na najważniejszych dla ludzkości pytaniach. Najwyraźniej postanowił zglebić tajniki wszechświata, odkryć tajemnice życia pozaziemskiego, wyjaśnić do końca historię cywilizacji oraz pochodzenia człowieka.

Skąd przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Największe umysły świata próbują od wieków odpowiedzieć na te dręczące ludzkość pytania. Już nie muszą. Lech Wałęsa odpowiedział na wszystkie.

Były prezydent dał krótki wykład o życiu pozaziemskim. Wyjaśnił, że kosmici mogą zniszczyć Ziemię, bo nie podoba im się działalność człowieka. Przy okazji oświecił ludzkość skąd pochodzili Adam i Ewa, oraz jak tworzyły się rasy ludzkie.

Poniżej fragment wykładu Lecha Wałęsy w pisowni oddającej najwierniej słowa i charakter wypowiedzi najznamienitszego noblysty w historii świata, a prawdopodobnie nawet wszechświata.

„Na innych galaktykach som… jest trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżsi. I wyższa cywilizacja przyjeżdża tymi ufami i innymi i przygląda się co oni tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacji tutaj Macronem, tam Putinem, to oni na przeszkodzą, przetną na pół, Ziemi się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tysięcy lat, przyślą nam Adama i Ewę, i od nowa będziemy budować. Znów od tego samego momentu, w którym dziś jesteśmy. To też musimy brać pod uwagę.”

„Dzisiaj uczony różne rzeczy znajdują, różne rzeczy wykopują. W kamieniu. Te piramidy nawet. No nie ma odpowiedzi skąd to się wzięło. W końcu musimy założyć wszystko. Nieważne. Dzisiaj jest ważne żebyśmy się porozumieli, byśmy zrozumieli, że piękny jest świat. Wyciągnijmy z tego wnioski i traktujmy, że całą Ziemię Pan Bóg nam dał wszystkim. Tylko przez te podziały, przez te granice jedni mieszkają tam gdzie jest gorąco i aż mają kolor skóry zmieniony, a drudzy całe życie się nie rozbierają, bo mu tam za zimno. Tak nie może być” – stwierdził Wałęsa.

Ostatnia kwestia szczególnie przykuła naszą uwagę. Miejmy nadzieję, że światowe rządy w końcu zrobią z tym porządek! Proponujemy przesiedlić Eskimosów do Afryki, a Murzynów na koło podbiegunowe. Przez następne 5 tysięcy lat przynajmniej kolor skóry im się powinien wyrównać.

Źródła: Twitter

Comments are closed.