Aborcja stop! Amerykański rząd przestanie namawiać do mordowania dzieci. Departament Stanu ograniczy propagandę i działania proaborcyjne

Donald Trump. Foto: PAP/EPA
Donald Trump. Foto: PAP/EPA

Amerykański Sekretarz Stanu Mike Pompeo zapowiedział rozszerzenie decyzji Donalda Trumpa w sprawie ograniczenia finansowania organizacji, które wspierają aborcje. Departament Stanu USA nie będzie współpracował także z zagranicznymi organizacjami pozarządowymi, które biorą udział w aborcyjnym biznesie.

 
Rozporządzenie najmocniej uderzało m.in. w International Planned Parenthood Federation (IPPF) będącą największym dostawcą dla morderczego przemysłu aborcyjnych na świecie. Państwo nadal będzie wspierać organizacje prowadzące opiekę zdrowotną, akcje humanitarne czy nawet planowanie rodziny.

 
Mike Pompeo ogłosił zapowiedź rozszerzenia obowiązujących przepisów. Departament Stanu zakończy współpracę z wszystkimi organizacjami pozarządowymi (NGO–sami) mającymi w swojej agendzie promocję aborcji pod płaszczykiem „opieki zdrowotnej”. Dodatkowo, z współpracy zostaną wyjęte także te organizacje pozarządowe, które przekazują środki innym NGO–som na udział w biznesie aborcyjnym.

 
Nowe zarządzenie ma na celu zlikwidowanie 90–95 proc. luk prawnych pozwalających organizacjom pozarządowym na obchodzenie dotychczasowego zakazu poprzez finansowanie za pomocą funduszy pochodzących z zagranicy. Na mocy nowego rozporządzenia, organizacje będą musiały wykazać przed Departamentem Stanu, że nie partycypują w przemyśle aborcyjnym.

Źródło: PCH24

6 KOMENTARZE

  1. Aborcja w Rosji dobra, aborcja w USA zła.

    Polskie prawiczki uwielbiają Putina pod którego rządami w Rosji wykonuje się milion aborcji rocznie.

    • Nikt nigdy nie poparł aborcji którą wprowadzili twoi ideologiczni mentorzy od żydokomuny!

  2. To będzie miał milion czarnych więcej co roku. W USA ten kij ma dwa końce

Comments are closed.