Drastyczne szczegóły morderstwa włoskiej nastolatki. Nigeryjczyk ćwiartował ciało gdy jeszcze żyła?

Pamela Mastropietro i mężczyzna z nożami/ fot. ilustracyjne/fot. Facebook (kolaż)
Pamela Mastropietro i mężczyzna z nożami/ fot. ilustracyjne/fot. Facebook (kolaż)

Szokujące szczegóły wychodzą na jaw w trakcie procesu o morderstwo włoskiej nastolatki, Pameli Mastropietro. Dziewczyna prawdopodobnie jeszcze żyła, gdy nigeryjski handlarz narkotyków zaczął ćwiartować jej ciało.

Dziennik „Il Giornale” dotarł do przerażających zeznań jakie złożył w sądzie Vincenzo Marino, kluczowy świadek w procesie nigeryjskiego handlarza narkotyków Innocenta Oseghale’a. Oseghale odpowiada za brutalne morderstwo młodej Włoszki w zeszłym roku.

Marino, kluczowy świadek w tej sprawie, został aresztowany w tym samym czasie co Oseghale i w trakcie śledztwa przyznał się, iż był świadkiem zbrodni.

Jak wynika z jego zeznań, nigeryjski dealer narkotyków dźgnął włoską nastolatkę tuż po jej zgwałceniu. – Walczyli, przepychali się, Oseghale dźgnął ją w wątrobę i po pierwszym ciosie Pamela upadła na ziemię – powiedział Marino.

Świadek dodał, że po pierwszym ciosie nożem Oseghale opuścił miejsce zbrodni, by wezwać innego mężczyznę, który miał pomóc w pozbyciu się ciała dziewczyny. Kiedy wrócili razem do domu, przekonał mężczyznę, że Pamela nie żyje i przystąpił do ćwiartowania jej ciała, zaczynając od stopy.

Zakłada się, że Nigeryjczyk dobił dziewczynę kolejnym ciosem nożem po tym, gdy odzyskała przytomność i zaczęła krzyczeć, wzywając pomocy.

Marino zeznał, iż Oseghale nie powiedział, kim był jego wspólnik. – Umył ciało wybielaczem, by nie było wiadomo, czy umarła z przedawkowania, czy została zamordowana – zeznał Marino. – Powiedział, że w lodówce jest worek do wkładania kawałków, ale nie mieściły się w nim i musiał ją przeciąć i umieścił w dwóch walizkach – dodał.

W lutym ubiegłego roku we włoskiej gminie Pollenza, na poboczu drogi znaleziono poćwiartowane zwłoki 18-letniej Mastropietro. Znajdowały się one w kilku walizkach. Przerażające odkrycie wywołało wściekłość w kraju, przy czym pojawiły się spekulacje dotyczące rytualnego kanibalizmu, o którym wiadomo, że jest praktykowany przez nigeryjskie gangi przestępcze, które działają na całym kontynencie.

Źródło: voiceofeurope.com

Comments are closed.