Kalisz w furii. Były polityk SLD broni swojej żony. „Dmuchała 12 razy”

Ryszard Kalisz/fot. PAP/Paweł Supernak
Ryszard Kalisz/fot. PAP/Paweł Supernak

Ryszardowi Kaliszowi puściły nerwy. Poszło o jego żonę, której zarzuca się prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Nazywa to „medialną nagonką”. A ponieważ ostatnio przeżywa trudne chwile, wyartykułował to w mocny sposób.

To nie jest dobry czas dla Ryszarda Kalisza. Byłemu politykowi SLD niedawno zmarła matka. Teraz zaś rozpoczęła się „medialna nagonka” na jego żonę, która pod wpływem alkoholu kierowała samochodem.

Jednak po kilku tygodniach nieobecności Kalisz pojawił się w mediach. W Polsatnews wyznał, że jest oburzony tym, jak potraktowano jego żonę.

Urządzono na nią bezprzykładną i bezprawną nagonkę – powiedział Ryszard Kalisz.

Ocenił też, że media naruszyły prawo i dobra osobiste jego żony. Przypomniał też, że do prawomocnego wyroku obowiązuje domniemanie niewinności oraz anonimizacja danych.

Ile Ryszard Kalisz ma żon? Jedną! Czyli wiadomo, o kogo chodzi! – mówił Kalisz.

Ludzie, którzy z nią rozmawiali, mówili, że była zupełnie trzeźwa. Była badana alkomatem 10 razy i za każdym razem wykazywał zero. 12 próba skończyła się wynikiem 2,5, ale po 10 minutach miała o ponad promil mniej – opowiadał Ryszard Kalisz.

Dał też do zrozumienia, że „atak” na jego żonę nie jest przypadkowy. – Olechnowicz, Niesiołowski, Palikot. Czy pan jest osobą naiwną? – zapytał prowadzącego.

Wara od moich dzieci, wara od mojej teściowej – zaznaczył.

Źródło: wp.pl

31 KOMENTARZE

 1. O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
  START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
  KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
  NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
  CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
  youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

  • Szlachta w ‚Panu Tadeuszu’ była bardzo gościnna, bo jak przyjechał Pan Tadeusz na koniu, to o nic się go nie pytano, tylko dano mu siana

   • Wy Ścieptyk nawet głąba rżnąć nie potraficie ale to nie wasza wina – bolszewickie pomioty tak mają.

 2. to co to za prawnik? nie wie że jak raz wydmucha 0,00 to nie ma podstaw do drugiego badania? po co dmuchała? koniecznie chciała udowodnić że 0,00 to zły wynik?

 3. Po 12stej próbie wyszło 2,5 promila, po 10 minutach wyszło 1,5 promila czyli była napruta jak meserszmit i grozi jej utrata prawka i 2 lata w pudle za kratami

 4. udaje czy nie wie, że da sie ustalić, czy to co mówi o ilości badań i ich wynikach to prawda; przecież urządzenie ma w pamięci zarówno datę i godzinę badania, jak i jego wynik…
  ja bym takiego adwokata nie zatrudnił…

 5. – Urządzono na nią bezprzykładną i bezprawną nagonkę – prawicowieje ten Kalisz na starość

 6. Panie Kalisz! Jest Pan dla żony osobą najbliższą i według prawa zawsze będzie Pan stawał w jej obronie, dla tego pana wypowiedzi nie można brać jako wiarygodne ! Natomiast według nauki prawdę mówi się zaraz po zdarzeniu, z upływem czasu ludzie kombinują i wymyślają różne historię. Zatem nie można wierzyć po upływie czasu tej Pana wypowiedzi! Pan doznał wielkiego przeżycia po utracie mamy. Proszę przystopować, zachowuje się teraz Pan jak typowy prawnik, byle wygrać sprawę!

 7. Upiła się od tego dmuchania. 2.5 nieźle, a pijacy tyle kasy wydają na alkohol. Nie lepiej kupić alkomat i podmuchać?

  • Dmuchanie alkomatem może być bolesne bo kanciasty jest. No chyba że się ma przechodzoną pipę – wteddy nawet kolczasty drut tylko łaskocze.

 8. Pewnie sam kiedyś głosował za karaniem pijanych kierowców i co teraz? Po co tyle płaczu? Chlała, jechała, niech poniesie konsekwencje.

 9. „Była badana alkomatem 10 razy i za każdym razem wykazywał zero. 12 próba skończyła się wynikiem 2,5, ale po 10 minutach miała o ponad promil mniej”
  Jakieś czary, panie.

 10. 12 razy podchodziła do dmuchania bo nie mogła skutecznie dmuchnąć ? W jakim stanie nieważkości trzeba być by za dwunastym poprawnie dmuchnąć ?

 11. Ja dmuchałem na paru kontrolach, zawsze wychodziło 0,00. I nigdy nie kazano mi dmuchać powtórnie. A tu patrzcie, uwzięli się jak Unia na referendum konstytucyjne. Jak raz wychodzi zero – to dmuchaj do skutku. Co za wredne policjanty.

 12. Ale Św.p. Leppera oskarżonego i skazanego w pierwszej instancji za gwałt, bo „najlepsza kasta” w ramach „swobodnej oceny dowodów”… odrzuciła zeznania ponad 150 świadków, że w momencie rzekomego gwałtu Lepper był setki km dalej, w powietrzu na pokładzie samolotu Lot, na co były zeznania załogi i pasażerów, to nasz zakłamany tow. Kalisz tak nie bronił… Równie podła była Gazeta Wyborcza prowadząca szczucie na Leppera na pierwszej stronie i o skazaniu też na pierwszej stronie, a o uniewinnieniu to na 7 stronie małym druczkiem, że Leppera „uniewinniono z przyczyn formalnych” (gdy sąd apelacyjny zbluzgał wyrok skazujący za stronnicze dobieranie dowodów i bezpodstawne odrzucanie dowodów na niewinność oskarżonego)… :-))))))))))))))))))))))))

 13. To się odmawia dmuchania i się jedzie na krew. Ale to przeciętny Kowalski. Jak komuś się wydaje, że jest vipem to wydmucha, wytrzeźwieje i zakwestionuje alkomat. I co mu zrobicie?

Comments are closed.