Blanka Lipińska/Fot. Instagram
Blanka Lipińska/Fot. Instagram

Do Domu Wielkiego Brata wejdzie Blanka Lipińska. Jeden z uczestników dobrowolnie opuścił program, a druga mieszkanka domu, kiedy odpadła, zadeklarowała, że jest z tego bardzo zadowolona, ponieważ gdyby decyzja widzów była inna, sama odeszłaby z programu. Media donoszą, że teraz do ekipy dołącza nowa twarz.

Nowa postać wywoła zapewne sporo zamieszania. W tej edycji twórcy programu w Domu Wielkiego Brata postanowili umieścić aspirujących celebrytów i blogerki. To jednak nie przypadło do gustu widzom, o czym świadczy rekordowo niska liczba oddanych głosów podczas pierwszej eliminacji tego sezonu. Teraz do ekipy ma dołączyć „gwiazda z prawdziwego zdarzenia”.

Blanka Lipińska jest pisarką. Wykorzystując popularność „50 twarzy Greya”, stworzyła polski odpowiednik – „365 dni”.

Michalkiewicz. The Movie

Z okazji dołączenia do programu Blanka wybrała się do fryzjera w Kępnie, gdzie doczepiała włosy. Relację zamieściła na swoim InstaStory.

Jak się jednak okazało, Blanka weszła do Domu Wielkiego Brata, ale… nie zostanie tam na trzy miesiące. – Jeśli ktoś z was uwierzył, że wejdę na trzy miesiące do Domu Wielkiego Brata, to chyba całkowicie oszaleliście z bardzo prostego powodu: po pierwsze – ja mam klaustrofobię, nie jestem w stanie wytrzymać w zamkniętej przestrzeni, po drugie – mam do wydania specjalnie dla was trzecią książkę, a po trzecie muszę zrobić film – mówiła na Instagramie

Tym wszystkim, którzy tak strasznie, okrutnie przejęli się i zhejtowali fakt, że mogłabym wejść do Domu Wielkiego Brata, bo de facto tutaj weszłam – widać moi kochani, że nie znacie mnie za dobrze – dodała celebrytka.

Celebrytka była gościem Filipa Hajzera w „Big Brother nocą”. Zgodnie z zapowiedziami, weszła do Domu Wielkiego Brata w środę o 23, jednak ku zaskoczeniu wszystkich, już go opuściła.

Źródła: fakt.pl/Instagram