HIT INTERNETU! Mistrz drugiego planu rujnuje wdzięczenie się do kamery modelki na plaży [VIDEO]

Młoda dziewczyna i starszy pan na plaży/fot. Twitter carmelo sgroi
Młoda dziewczyna i starszy pan na plaży/fot. Twitter carmelo sgroi

To miała być plażowa sesja, na której dziewczyna chciała pochwalić się swoją szczupłą sylwetką. Jednak uwagę internautów przykuł starszy mężczyzna z wyrazistym mięśniem piwnym, który postanowił zostać mistrzem drugiego planu.

W sieci pojawiło się krótkie nagranie z nadmorskiego kurortu. Młoda dziewczyna w stroju bikini pozowała przed kamerą chwaląc się swoim szczupłym ciałem.

W kadr – chyba nie do końca przypadkowo – wtargnął starszy, uśmiechnięty pan z brzuszkiem. Internauci go pokochali.

Film obejrzano już prawie 20 milionów razy.

Źródło: twitter.com

13 KOMENTARZE

  • Łysa Pała byłby aż tak jowialnej aparycji? Po tych jego bredniach sądząc, wygląda bardziej zgredowato.

 1. Mloda a cycki juz wisza
  A co bedzie za kilka lat…
  Ale wazne ze dziura jest, to przyda sie kolegom (:

 2. Już nawet czymś takim musicie się podbiecać i robić z tego artykuł? Facet po prostu przeszedł za jej plecami, pewnie nawet całej sesji nie zajważając, gdzie tu coś zabawnego?

  • jak to gdzie? bladź się pręży, wygina, a taki nieszczepiony dziadek, dobiegający setki, uśmiechnięty od ucha do ucha nic sobie z tego nie robi i idzie do swojej babci w takim samym wyśmienitym stanie; dodam – fizycznym i psychicznym;

   • Akurat, patrząc na wiek, to raczej na pewno szczepiony przeciwko paru chorobom. I popatrz, autyzmu nie dostał:). Druga głowa mu też nie urosła, przed czym antyszczepy przestrzegały jeszcze kilkanaście lat przed jego urodzeniem. No, ale by był w wyśmienitym stanie fizycznym, to nie powiem – bańdzioł piwny zrzucić zdecydowanie powinny. Chociaż, może to jakiś NOP, co?:)

    • Dużo ci płacą za ten spam śmieci.u ludzki? Nikt nie twierdzi, że po szczepionkach każdy umiera, ale że jest coraz więcej szczepień, zbyt wcześnie i bez rejestracji powikłań (NOP). Równie dobrze ja mogę wstawić obrazki rodzajowe z renesansu jako dowód, że ludzie żyli spoko bez szczepień. Poziom demagogii jaki prezentujecie jest porażający i mocno konrtastuje z pozowaniem na racjonalistów.

     • Obrazki rodzajowe, że ludzie żyli spoko bez szczepień z renesansu. Ja p….lę, jak można być takim pustakiem? Co wstawisz? Obrazek że jedno na dwójkę dzieci nie dożywało roku, m.in. ze względu na choroby, na które są teraz szczepionki? No, ale czego się spodziewać po takim cymbale – zero wiedzy, więc jedyne, na co go stać to zwyzywać i zapytać, ile ci płacą.

    • powtarzasz brednie z prawy.pl, gdzie się produkowałeś; ale po komentarzach było widać, że trafiasz w stodołę; tylko świadome szczepienie, sprawdzonymi szczepionkami w niezależnych laboratoriach, po zgodzie rodziców;

Comments are closed.