Wszędzie faszyzm. Żydowska paranoja postępuje. Grabowski w „Wyborczej” skarży się na nowe mundury polskich policjantów

Grabowski wszędzie widzi nazizm/fot. Twitter Andrzej Borowiak
Grabowski wszędzie widzi nazizm/fot. Twitter Andrzej Borowiak
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Otwierasz lodówkę, a tam faszyzm. Tak chyba postrzegają życie publicyści „Gazety Wyborczej” i inni Żydzi plujący na Polskę i Polaków, bo ciężko racjonalnie wyjaśnić, jak normalny policyjny mundur może nawiązywać do czasów Holokaustu.

Prof. Jan Grabowski popełnił tekst pt. „»Granatowa policja« wraca na polskie ulice. Bać się? Uciekać?”. Porównuje w nim nowe policyjne mundury do mundurów w Generalnym Gubernatorstwie.

Nowy, granatowy mundur polskiego policjanta ma nawiązywać do przedwojennej tradycji. Niestety nawiązuje też do okupacyjnej – granatowa policja Generalnego Gubernatorstwa to organizacja przestępcza, odpowiedzialna za mordy na polskich obywatelach – napisał Grabowski.

Prof. Grabowski pisze w GW, że nowe mundury Policji kojarzą mu się min. z przestępczą granatową policją Generalnego Gubernatorstwa za okupacji. Na miłość Boską! Niech Pan się napije wody albo odetchnie tlenem, bo za chwilę ubrania kolejarzy przypomną Panu mundury SS – stwierdził rzecznik prasowy poznańskiej policji Andrzej Borowiak.

Mający tytuł profesora na uniwersytecie Ottawy polonofob Grabowski jest współautorem książki „Dalej jest noc”. Pod jego redakcją autorzy, manipulując źródłami, wykazywali, że Polacy mordowali po II wojnie światowej Żydów na masową skalę.

Dwóch spośród każdych trzech Żydów poszukujących ratunku zginęło – najczęściej za sprawą swoich sąsiadów, chrześcijan – czytamy w książce.

IPN przeanalizował tę książkę i doszedł do szokujących wniosków.

„Niestety, ci autorzy dokonali manipulacji na źródłach, a ich skala jest zatrważająca. Profesorowie, którzy się z tym zetknęli byli jednego zdania, że z taką skalą manipulacji, nierzetelności, nie mieliśmy (do czynienia) od lat 50-tych” – powiedział prezes IPN Jarosław Szarek.

Pozostaje tylko milczeć przy Grabowskim, gdy podaje komuś rękę na przywitanie. W końcu naziści też podawali sobie rękę. I pewnie oddychali…

Źródła: wyborcza.pl/twitter.com/nczas.com

Comments are closed.